Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

30 maja 2007, 23:38

Kubus rano miał jeszcze gorączke ale prawie przez cały dzień było dobrze wyspke też dostał ale teraz podniosła mu się do 37 st , ale to już nie jest wysoka temperatura .
Wreszcie troche chodniej macie raje ja tez ciesze że sie ochłodziło człowiek odrazu inaczej funkcionuje.
Dzisiaj musiałam jechać do pracy załatwić wychowawczy i jescze coś musiałam załatić i Kubuś został na kilka godzin z babcią i juz tak się przyzwyczajł ze jest ze mną że był marudny jak mnie nie było a jak przyjechałam odrazu inne dziecko wrocił mu humor czy to możliwe że by tak małe dziecko tęskniło???
Obrazek
Kubuś u babci na kolanach :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

31 maja 2007, 08:08

Witajcie, tak sie cieszę że u Kubusia i Hybercika wszystko juz dobrze :ico_brawa_01: .

Z tą tęsknotą to chyba prawda, a ja wracam do pracy od 20 czerwca :ico_olaboga: . Zgodziłam się iść na zastępstwo w sezonie urlopowym. Troszke kasy sie przyda ale martwię się o dzieciaczki, no i nie wiem co z cycusiem bo mały nie chce butli, nawet nie wiem jakie mleczko mam mu kupić aby go uczyć :ico_olaboga: . Z karmienia piersia nie mam zamiaru rezygnować, zostanie karmienie nocne, ranne i popołudniowe.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

31 maja 2007, 09:01

maja pisze:no i nie wiem co z cycusiem bo mały nie chce butli, nawet nie wiem jakie mleczko mam mu kupić aby go uczyć . Z karmienia piersia nie mam zamiaru rezygnować, zostanie karmienie nocne, ranne i popołudniowe.

maju jak nie chchesz rezygnowac z karmienia to moze odciagaj swoj pokarm i maly bedzie mogl dostawac twoj wciagu dnia napewno to lepsze niz kupne a i smak bedzie mial znajomy.
Julie zdjecie malego w basenie jest super fajnie ze on juz sam siedzi. Moja Wiki jeszcze nie wiec uzadzam jej kapiele w basenie ale musze ja trzymac strasznie jej sie to podoba :ico_brawa_01:
Gosiuniu cieszymy sie ze z Hubercikiem lepiej :-)
A ja dziewczyny strasznie si ecieze ze n aBoze Cialo jedziemy do Polski i zostajemy na 2 tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A to Wiki w basenie
Obrazek

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

31 maja 2007, 09:09

dzien dobry
wy tak narzekacie na upaly a ja na zimno i deszcz tu w anglii przez caly maj byl listooad :ico_noniewiem:
dobrez ze z kubusiem juz dobrze :ico_brawa_01: napewno strasznie sie denerwowaliscie
co do tesknoty to prawda ja od poczatku staralam sie malego przyzwyczajac do innych ludzi czasem go zostawialam z siostra czasem ze znajoma a teraz z babcia i wychodze bo wiem ze wracam do pracy i nie chce zeby cierpial naszczescie przyzwyczail sie i nigdy nie bylo problemu ony tak dalej :ico_brawa_01:
a ten moj maly piernik szkrabku potrafi juz i raczkowac i sam usiascc z pozycji na czterech.. mowie wam jakis sportowiec mi rosnie i tyle od rana tylko cwiczy i cwiczy i cwiczy i cos nowego zawsze sobie wykombinuje... podobno dziewczynki spokojniejsze... ja czasami -a jestem z babcia w domu -obie padamy wieczorem bo natus tak nam da popali na min nie da sie go sposcic z oka ... ostatnio drukarka nam wyladowala na podlodze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-31, 10:22 ]
msju mam pytanie.. ty pisalas kiedys o kisielu z maki ziemniaczanej- malemu wlasnie zauwazylam odparzyl sie odbyt nie wiem od czego :ico_szoking: czy moge tego kisielku uzyc na to??

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

31 maja 2007, 19:49

Przedstawiam: demOlka i jej tygrysek :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

31 maja 2007, 21:55

CZEŚĆ DZIEWCZYNY :-)
Wreszcie troche spokoju :ico_olaboga: Kuba spi wykapałam go wczesniej bo zawsze kąpe go koło 21 a dzisiaj dostałam tak w kośc że wykąpałam go wcześnie nakarmiłam a teraz śpi, dzisiaj ktoś zamienł mojego grzecznego synka na strasznego rozdarciucha i płaczka , w łóżeczku NIE, w foteliku NIE, na ręcach nie wszystko było dzisiaj u Kuby na NIE :ico_zly: :ico_zly: ,mam nadzieje ze to tylko dzisiaj i jutro bedzie lepiej gorączka mu mineła już całkowicie ale nie wie czy powodem dzisiejszego zachowania nie są ząbki patszyłam mu na dziąsełka ale żadnej jedynki nie widać ale wydaje mi się że na dole dwojka jest taka nabrzmiała ale czy to jest możliwe że najpier by szła dwojka??
Niechciał jeść i zrobi i drugą kupe co mu się nie zdaża zobaczymy co będzie jutro.
Dziewczyny fajnie wyglądają te wasze pociechy w tych basenach :ico_brawa_01: .
A Kuba zrobił dzisiaj przy kąpieli powodz w mieszkaniu tak chlapał :ico_haha_01: .
Maju na pewno bedzie troche ciężko z powrotem do pracy ale pewnie że zawsze jakiś grosz sie przyda ja myślałam żeby gdzieś złapać jakąś prace bez zarejestrowania bo do swojej pracy to nie chce narazie wracać nie wiem czy wogóle bede tam wracać po wychowawczym bo nie mam na to ochoty atmosfera jest tam okropna i zarobki też.
A teraz zeby gdzies isc do pracy to myslałam o pażdzierniku ,listopadzie bo mi szoda jeszcze Kuby zostawiac.

Obrazek
Kubuś u babci na kolanach :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

01 cze 2007, 08:35

Julie jak najbardziej, w ugotowanym kisielu możesz go wykapać lub przcierac podrażnione miejsca, natomiast ja zwykła mąkę używałąm jako pudru do pupy i rewelacyjnie goiła odparzenia :)

Dziewczyny dzisiaj dzień dziecka, więc zyczę Waszym Cudownym Dzieciaczkom Dużo Zdrówka Uśmiechu i Szczęścia :ico_prezent:

Z tym powrotem do pracy to też u nas cięzko, ale myslę że te 2 m-ce jakos zleci a kasa się przyda :)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

01 cze 2007, 16:54

A my mamy pierwsze pół zęba :ico_brawa_01: dolna jedynka.Nawet nieźle to Ania znosi...mam nadzieję że tak zostanie.
Wszystkim dzieciaczkom wszystkiego dobrego w Dniu ich Święta :509:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

01 cze 2007, 20:38

Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie było ale przez ta prace jakos brakuje mi na wszytko czasu. Filipek waży 8300 i jest zdrowy ale ostatnio cos mu sie porobiło ze juz nie chce tak chetnie jesc. Płacze przez sen bardzo czesto i kilka razy w nocy trzeba wstawac i dac mu smoczka a przed snem urzadza koncerty. Płacze az w koncu uda sie go uspic. Takie sa te jego zmiany. Poza tym najchetniej by tylko stał na nogach albo sie wygłupiał. jesli chodzi o zeby to ani widu ani słychu o zadnym :ico_noniewiem: Pozdrawiam. Pa

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 cze 2007, 23:06

Witajcie :-)
Ja równiez zyczem waszym dzieciaczka w ich swieto wszystkiego co najlepsze :-) :ico_oczko:
Mój Kuba juz jest naszczescie soba dzisiaj juz był grzeczniutki i ciagle sie smiał nie wiem co w niego wczoraj w dzien wstapił i zreszta noc tez miałam nie przespana bo budził sie co godzine :ico_placzek:
Margot :ico_brawa_01: dla Ani.
Pozdrawiam :ico_oczko:
Obrazek
Kubus u babci na kolanach :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość