lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 01:18

delfinka jakie to slodkie z tym pamiatkowym albumem,ty jestes mamuska na 102 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super zorganizowana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
DELFINA pisze:oprocz tego dzisiejsza bielizna czyni cuda
moja cudow nie chce czynic :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-01, 01:18 ]
jasnie pani a jak tam Lucja? bo pierwsza czerwowka juz rozdwojona :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 cze 2007, 10:21

hej dziewczyny
i ja sie dołącze o debatach o biuscie. DElfina wszystkei zdjecia super, Mayusia przepiekna ale mi najbardziej utkwil w glowie Twoj biust.
kaasiaa79 pisze:lucy23, wiem, ze to podle, ale wiadomosc o tym , ze jeszcze ktos oprocz mnie ma biust dojrzewającej nastolatki mnie bardzo ucieszyla

kasia to jest nas juz trojka. Mi sie najbardziej biust podobal jak bylam w ciazy jejku tak juz by moglo zostac cale zycie. Ale martwic sie nie bede, wybuduje dom, kupie nowy samochod i zrobie cycki. A co kompleks malych cyckow w koncu sie skonczy.

Delfina super ten prezencik i fajnie ze sie tak przyjął. A dla Mayusi brawa wielkie za powiedzenie swojego imienia. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fela
fajne te klocki musze poszukac na allegro.

Kasik infekcja to nie Twoja wina, przykro ze malutka chora ale zobaczysz szybko wyzdrowieje. Mi Tomek dzisiaj tez obudzil sie o 4:30 z gorączką dopiero po syropie zasnął. A ja mam dylemat bo mam w pracy organizowany dzien dziecka. I nei wiem sama czy go zabierac czy nie. Problem jest taki ze dzien dziecka jest w warszawie a ja mieszkam 100km od niej wiec 1,5h w samochodzie wiec cala wyprawa sie robi. Sama nie wiem. Na razie podobno zachowuje sie w porzadku. A wy co radzicie?

JAsnie Pani nie rob mi zawodu prosze urodz dzisiaj. Chociaz jedno niech sie sprawdzi (kasik przepowiadalam chlopca).

[ Dodano: 2007-06-01 ]
Kasia79 znalazlas te klocki magnetyczne takie jak ma fela??? Bo ja na allegro widze takie malutkie. A takie to Tomek by zaraz do buzi wziął. Fela a jakiej ty masz firmy może po firmie znajde.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 cze 2007, 10:35

biust delfiny zrobil fwrazenie na wszystkich :ico_smiechbig:
co do klockow to konrad wlasnie sobie siedzi i cos tam buduje,mam chwilke spokoju :-D
jasnie pani spisz sobie smacznie a my tu juz domysly snujemy co z toba :ico_haha_01:

gosia jesli goraczka nie spadnie to nie jedz bo pewnie tylko marudzil bedzie.a jak bedzie dobrze sie zachowywal przez caly dzien i goraczka spadnie to szalejcie na maxa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 cze 2007, 10:37

Witam :ico_haha_01:
DELFINA, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zorganizowanie wspanialych urodzinek i za wypowiedziane samodzielnie imie przez Mayusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i oczywiscie spoznione ale szczere zyczonka urodzinowe dla Mayeczki :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: widze ze prezent trafiony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasi.k, bardzo dobrze ze obwieszczalas calemu swiatu narodziny ksiezniczki, u mnie maz zajol sie obwieszczaniem calemu swiatu ze ma syna :ico_haha_01:
kaasiaa79, nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze tak malych piersi :ico_placzek: ja niestety w ciazy mialam DD a teraz C lub D i strasznie mnie to wkur..... bo od zawsze mialam duze piersi i niektore bluzki mi sie rozlaza przy guzikach :ico_zly:
lucy23, dobra jestes jak juz w brzuszku potrafisz maluszka uspic :ico_haha_02:
gosiu na silownie chodze wytrwale :ico_haha_02: tylko jedno mnie dziwi poniewaz centymetry w pasie gubie (i nie tylko) a waga ani drgnie :galy:
Julie super zdjecie Nathanka w baseniku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , jak bardzo wam czasem zazdroszcze ze macie z kim dziecko zostawic i czasem wyjsc ja niestety jestem uwiazana, ale jak sobie pomysle z drugiej strony co by bylo gdyby byla tesciowa dluzej niz tydzien to mi przechodzi :ico_noniewiem:
fela, fajne te klocki Alusia juz za duza na takie zabawki ale jak Nathan podrosnie to na pewno mu sprawie :ico_haha_01:
Jasnie pani mam nadzieje ze niecierpisz bardzo z tymi skurczami bo ja niestety meczylam sie tydzien z nieregularnymi :ico_noniewiem: az pewnej niedzieli z mezem obejzelizmy film, pofiglowalismy poszlismy spac a mnie za trzy godzinki wody odeszly i regularne skurcze a w efekcie porod :ico_haha_02:
Nic ja narazie zmykam bo za godzinke ide na spotkanie mamusiek a wieczorkiem organizujemy dzien dziecka dla polskich dzieciaczkow :-D takze dzis nici z silowni :ico_placzek:

mam nadzieje ze was nie zanudzilam tak dlugim postem :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 cze 2007, 10:51

DZIEN DOBRY w ten piekny czerwcowy poranek :-D

Ja zacznę pościka od "kupkowej" sprawy :ico_sorki: jak na razie u nas lepiej, tzn. od wczoraj wieczór brak kupki i nawet Vikusia spokojniejsza :ico_brawa_01: mam nadzieje, że to juz koniec z wirusem...

A teraz:
[size=200][center]Wszystkiego co najlepsze dla
wszystkich dzieciaczków
z okazji Dnia Dziecka
[/center]
[/size]
[center] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: [/center]
Ostatnio zmieniony 01 cze 2007, 11:00 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 10:51

emilka moze waga stoi w miejscu,bo miesnie waza wiecej od tluszczu :-D pewnie zadnej nadwagi nie mialas i dlatego waga stoi :-D ale za to jaka wysportowana bedziesz :ico_brawa_01: ja bym chciala bierznie jak urodze,biegalabym i biegla hi hi ale nie na tym mieszkaniu ,bo chyba na suficie bym ja polozyla :-D musze sie zmobilizowac do szukania mieszkania,ale ani ja ,ani T jakos nie palamy checiami hi hi
na razie damy razde,ale mysle ,ze jakos sierpien-wrzesien bedziemy musieli sie wyniesc,bo przeciez nie bedzie miejsca na dzidziusiowe graty,a one sa takie slodkie i watpie zebym sobie odmowila kupowania tych wszystkich zabawek :-D jasnie pani pewnie spi .... :-D a ja dzis znow juz moge rodzic he he humor mi wrocil,wyspalam sie ,alarmow nie bylo,wiec spoko...a co do tego alarmu,to ponoc nie by zraszacz tylko na serio nas zalali ha ha ale w sobote jak zlapie landlorda ,to mu wszystko powiem,bo nas lotr olal...ma szczescie,ze jest piekny i mlody hi hi a wiem,ze bedzie w sobote,bo sasiedzi sie wyprowadzaja ,wiec go do mnie pokieruja...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 cze 2007, 11:00

nie spie, ide do lekarza, w nocy mialam kilka alarmow skurczowych i jesli to sa przygotowawcze to nie chce myslec nawet jak te wlasciwe bola... :ico_placzek:
kasi.k nie przejmuj sie, ja mam twoj numer to bedziesz miala z pierwszej reki wiadomosci :ico_oczko:
bede pozniej

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 cze 2007, 11:07

emilkaala nie jest za duza na te klocki magnetyczne bo one sa z przedzialem wiekowym.takie od 6 lat sa trudniejsze

jasnie pani trzymaj sie kochana,dzisiaj juz sama jestes chyba,maz w delegacji?jestesmy z toba... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 cze 2007, 11:13

Jasnie Pani slicznie dziekuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czekam zatem na smska z radosna nowina i trzymam kciuki by było to jak najszybciej :ico_haha_02:

Lucy badź grzeczna i jednak daj pierwszeństwo Jasnie Pani z porodem :-D a z rzeczami dla dziecka to swirka mozna dostac, ja juz nawet nie licze ile zabawek i innego sprzętu zakupilismy od narodzin Vikuski :ico_olaboga:

Kasienko do trzycyfrowej sumki brakuje dokladnie 2 funcików i 54 pensików :ico_szoking: a co do cycorków to ja ci moge trochę oddac z moich, bo teraz urosły mi do 75DD i przez te balony musiałam oddać większośc moich bluzek mamie :ico_placzek:

Delfina jestem pełna podziwu dla ciebie :ico_sorki: wspaniała pani domu, wspaniała mama, sliczna kobieta... po prostu ideał :ico_brawa_01:

Emilka ja oprócz jednego wyjscia z domciu wczoraj do wrzesnia na 100% bede "uwieziona" w domciu :ico_olaboga: a jedyne wyjscia to całą trójeczka albo samotne :ico_olaboga:

Gosia duzo zdrówka dla Tomeczka :ico_buziaczki_big: a jak bedzie sie czuł dobrze, to zabierz go na ta impreze...

Fela daj namiary na te klocki :ico_sorki: to ja juz tak przyszłosciowo :-D

Julie jak dla mnie "Piraci z Karaibów" ekstra, tylko jak zawsze bardzo zakreceni i z moim podupadłym przez kilka ostatnich miesiecy angielskim musiałam nieźle wysilic mózgownicę :-D

Martucha to kiedy wraca twój mężczyzna??

Madziorka zawsze do usług :ico_sorki: i głowa do góry kochana, wszystko bedzie dobrze a kobieco-macierzynska intuicja da ci na pewno znać kiedy pakowac torby i wiac do szpitala...

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 cze 2007, 11:14

lucy niestety ja mam nadwage :ico_placzek: bo przy wzroscie 160 cm ja waze 72 kg :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , a na koniec ciazy wazylam 92 straszne ale teraz sie martwie dlaczego te kilogramy nie leca w dol skoro centymetrow ubywa :ico_olaboga: mam nadzieje ze za jakies 3 miesiace dojde do wagi z przed ciazy czyli 56
jasnie pani moze to juz sie zaczyna :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość