DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

01 cze 2007, 11:14

[shadow=red] WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUZO USMIECHU NA BUZI, RADOSCI Z DZIECINSTWA, I SZCZESCIA W POZNIEJSZYM DOROSLYM ZYCIU DLA NASZYCH FORUMOWYCH DZIECIACZKOW I NIE TYLKO ZYCZY CIOTKA DELFINA Z DELFINARUIM!
[/shadow]
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :064: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :520: :521: :522: :523: :524: :525: :526: :527: :528: :532: :530: :531: :529:

[ Dodano: 2007-06-01, 11:18 ]
[size=150] piesio dla maluchow [/size]Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 cze 2007, 11:19

kasi.k, tylko ja od przyjazdu tutaj niegdzie nie wyszlam z mezem sam na sam , chyba ze wychodze sama na silownie i tyl, a z reszta nawet na imprezy tloczne zbytnio sie nie pchamyostatnio bylismy na polskim pikniku w Lisburn no ale tam glosno mlody marudzil Ala uciekala w swoja strone i ciagle czlowiek byl zakrecony, tyle tylko uzylismy ze zjedlismy polska kielbaske z grilla i chlebek przepyszny

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 11:26

emilka a nie raz jest tak,ze waga staje na kilka tygodni,kiedys czytalam w jakiejs gazecie...i mimo odchudzania i cwiczen ani drgnie,ale pozniej to przechodzi...wiem,bo mojego taty kobieta wiecznie sie odchudza :-D i ona kiedys mi o tym mowila,ze wtedy najlatwiej sie poddac....no ,ale teraz ponoc ogromne postepy zrobila ,bo schudla 10kg...a odchudza sie odkad ja znam,czyli 8 lat :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 cze 2007, 11:29

ale pogaduszki sie zrobily.
Fela powtorze bo nie odpowiedzialas. Jakiej firmy są te klocki magnetyczne?

Z Tomkiem nici chyba z wyjazdu znowu gorączka go chwycila. Moze gdybym mieszkala w Warszawie to bym go wziela ale sam dojazd trwa 1,5h wiec to nie bedzie tak ze sie zle czuje to do domu. Strasznie zaluje. Ale nic moze za rok.

[ Dodano: 2007-06-01 ]
emilka slyszalalam tez o tej zamianie tluszczu w miesnie. Wiec sie nie martw a na pewno nie rezygnuj jak widzisz juz efekty.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

01 cze 2007, 11:32

Jestescie strasznie mile, ale taki biust sie ma jak sie karmi :ico_haha_01: , ja po nocy to mam takie silikony, ze naprawde stoje przed lustrem i sie przygladam, szkoda, ze tak tego mleka tam zostawic sie nie da :ico_placzek: :ico_puknij:
Jasnie Pani trzymam kciuki za spotkanie szybkie z maluszkiem :ico_haha_01:
Kasik jak kupki Vikusi?
Fitney ja tu nawet dobrego pilmnika kupic nie moglam :ico_szoking:
Julie a gdzie chodzisz na solarium, bo ja to blisko Ciebie mieszkam, moze sie wybiore kiedys. Napisz ile placisz, bo wszedzie jest 1 funt za minute :ico_szoking:
Kasia Lenka juz sie przyzwyczaila do slicznego pokoiku, czy dalej za dziadkami teskni?
Madziorka a jak duzy jest ten Legoland, ja bylam kiedys w Danii, ale chyba tam jest najwiekszy?
Martucha tesknisz bardzo za swoim Kochanie??? Czy juz mniej i sobie radzisz?
Felunia klocki super, daj namiary na nie.
Gosia niebawem bedziemy dzielkic te same problemy ziemskie, no jeszcze nie budowlane, ale blisko bedzie za pare lat, bo kupujemy ziemie w lesie przy puszczy w warszawie, trafila nam sie super okazja, kupujemy od znajomego, oferta jest dobra bo trzeba na ubudowlanienie czekac, to w tym czasie kredyt splacimy i o budowie pomyslimy i wracamy do domu :ico_brawa_01: Oby nam sie wszystko udalo :ico_oczko:
Emilka nie martw sie tak ta waga, sposob na zrzucenie kilogramow jest prosty, bez diet, wycieczajacych organizm, jedz 5 posilkow o stalych godzinach!!! Bez tluszczu duzo bialka weglowodanow, duzo spaceruj, sprzataj w domu, bo wysilek jest super, popatrz na mnie :-D efekt murowany

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 cze 2007, 11:35

hej dziewczyny
ale zescie nabiuściły od wczoraj :ico_smiechbig:
a ja dzis happy bo jutro moj szalony przylatuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiec obiadek juz mam obmyslony, bielizna seksowna w pogotowiu ( w ktorą zresztą sie nie mieszcze, :ico_smiechbig: ale pomarzyć nikt nie zabroni nie ? :ico_smiechbig: )
lece niedlugo na szkołe rodzenia troche sie " rozerwać" bo tylko takie rozrywki mnie teraz czekają :ico_smiechbig:
Kasik ciesze sie ze Viki juz lepiej :ico_brawa_01:
Delfina rozumiem ze do " słonecznego patrolu " startujesz?
Jasnie Pani teraz to juz przesadzasz .... kobieto zacznij rodzic!!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a tak na serio to trzymam kciuki :ico_brawa_01:
Emilka Myślisz ze tak trudno kilogramy zgubic???? :ico_smiechbig:
kobieto nie strasz mnie bo ja niska jestem i jeszcze mialabym byc mała i gruba????


D Z I E C I A C Z K I


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA
:509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :520: :520: :520: :520: :520: :520: :520: :520: :520: :520: :526: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :532: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 cze 2007, 12:02

kurcze nie spsosob wszytskim odpisac wiec poki pamietam- delfina odpowiem na solarium chodze do kwik tan to jest takie centrum i place 58p za min a 8 min jak 15 na innym solarium rewelacja...tego jest sporo w londynie mowie ci extra i nie drogo...
DZIECIACZKOM OCZYWISCIE 100!!!! LATEK I SAMYCH USMIECHOW

a ja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jestem wyrodna matka znowu mi natek spadl z lozka i to przy mnie !! normalnie ja nie moge byl na jednym koncu i nawet nie zdazylam go zlapac i juz fiknal ... tyle tylko ze podlozylam mu noge i sie po niej zeslizgnal ale sie uplakal bo sie wystraszyl ja juz nie wiem... chyba tylko go na podlodze bede klasc tylko jeszce musze wszystko pochowac w pudla bo sobie posciaga na glowe :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 cze 2007, 13:24

wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow :-D :-D :-D odpisalam na posty,ale wyskoczyl error i juz nie mam weny pisac od nowa :ico_wstydzioch: tomek je flaki fu....ja nie lubie,sa smierdzace hi hi

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

01 cze 2007, 15:42

ojeny co sie dzieje jakis blad,nie moglam sie zalogowac :ico_noniewiem:
dziewczyny te klocki nazywaja sie: MAGTASTIK a firmy chyba MEGA BLOKS,nie pamietam dokladnie a pudelko wywalone.ja je kupilam w tkmaxie.

juliebiedny nathanek,nie ustrzezesz go od wszystkiego....ale jest plus tych upadkow...maly kaskader ci wyrosnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 cze 2007, 15:54

DLA NASZYCH SLODZIUTKICH TIKTAKOWYCH MALUSINSKICH BUZIACZKI!!!!!!!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

zaczne od urodzinek Mayeczki!!!!!!!!!!!!!!!! fotki superasne i slodziutkie na maxa!!!! brawo dla mamusi!!!!
a propos biustu to ja dolaczam do grona tych dojrzewajacych nastolatek :ico_smiechbig:
75A, w ciazy jedynie wypelnily miseczke w pierwszych 3 miesiacach a teraz ani drgna,.. i szczerze... to mi to pasi.... bo potem i tak wroca do normalnosci i lepiej, zeby za duzo nie urosly... hihi
dziewczyny przeciez nie mozna miec wszystkiego... hihi

kasik jak dobrze ze vikusia juz spokojniejsza.... a mzezowi powiedz, zeby sie cieszyl ze ograniczylas sie tylko do europy... :ico_brawa_01: to powinno go pocieszyc... albo :ico_zly: hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fela super te klocki.. dobrze wiedziec na przyszlosc.. hihi

kasia a ty nie zerkaj takim lapczywym wzrokiem na kolege meza.... ty nasza nimfomanko hehe :ico_brawa_01:

jasnie pani niech ten twoj uparciuszek wreszcie sie zdecyduje.... !!!!!

:ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: gosiu zdrowka dla tomeczka!!!!

delfinko dla mnie legoland jest spory... bylismy tam caly dzien.... i przyznam ze przydalby sie kolejny... zwlaszcza jesli wybierasz sie z mala... bo dla dzieci jest wiecej atrakcji hihi mozna kupic bilet nawet na rok i miesiac... nieduza roznica...
sprawdz na stronie inetrnetowej.... :-D

lucy ja tez za flakami nie przepadam bleee hihi

julie nie obwiniaj sie.... twoj maluszek jest ruchliwy, ze pewnie ciezko za nim
nadarzyc..... !!! przeciez nic mu nie jest... cale szczescie :ico_brawa_01:

jakims fuksem skopiowalam tego posta, bo napisalam go juz dobra godzine temu, ale dzis TT nawala na maxa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-01, 15:56 ]
wszsytko mnie dzis zlosci :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość