Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 cze 2007, 10:44

DZIEN DOBRY w ten piekny czerwcowy poranek :-D

Ja zacznę pościka od "kupkowej" sprawy :ico_sorki: jak na razie u nas lepiej, tzn. od wczoraj wieczór brak kupki i nawet Vikusia spokojniejsza :ico_brawa_01: mam nadzieje, że to juz koniec z wirusem...

A teraz:
[size=200][center]Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich dzieciaczków kwietnióweczek
z okazji Dnia Dziecka
[/center]
[/size]
[center] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: [/center]



[size=200][center]I mnóstwo buziaczków dla:
Olenki, Zuzi, Martynki, Nicolki, Jagódki,
Mayci i drugiej Oleńki

z okazji ich urodzin
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/center]
[/size]
Ostatnio zmieniony 01 cze 2007, 10:51 przez kasi.k, łącznie zmieniany 2 razy.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 cze 2007, 10:48

Mordeczko Boże jakie piękne te zdjęcie, normalnie aż się popłakałam, tak się tym wzruszyłam, będzie pamiątka na całe życie, teraz nasze kochane brzdące juz są połączone ze sobą na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziekuje Ci kochana za to!!!!!!!!!!!!!! Pokazałam to zdjęcie mojej mamie, to zrobiła takie :ico_szoking: , że teraz można zrobić takie rzeczy!!!!!!!!!!!!!

A Kacperek po prostu cudowny i taki z niego duży chłopak!!!!!!!!!!!!!!!

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 cze 2007, 10:57

Mordeczko jesteś naszym tik takowym geniuszem. Ja też właśnie ocieram łezki. Zdjęcie wyszło po prostu ekstra!!!!!!!! Super prezent zrobiłaś nam dziś. dzięki to żeczywiście będzie pamiątka na całe życie. Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie. A Kacperek jest po prostu słodziutki

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 cze 2007, 11:00

Marzenko oficjalnie, na forum, pragne ci goraco podziekowac za taka wspaniała prace jaka wykonalas, za trud i wysiłek jaki na pewno w to włozylas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jestes wspaniała :ico_sorki: A kolaz ze zdjęciami to naprawde super pomysł, a o wykonaniu i efekcie nie bede wspominac, bo po prostu brak słów na wyrazenie jak cudowny i sliczny jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam malutka prosbe, czy jeśli to bedzie mozliwe, podesłałabys mi mailem to zdjęcie kwietniowych maleństw :ico_sorki: Ja mam taki albumi pamiątkowy dla mojej Vikuni i jesli bys sie zgodziła, to wydrukowala bym sobie to zdjątko i tam wkleiła :ico_sorki:

basik witaj serdecznie wśród kiwetniowych mamusiek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Prosze napisz mi o której godzinie twój szkrab przyszedł na świat, to dopisze go do listy kwietniowych pociech na poczatku watku :ico_sorki:

Iwonka wszystkiego najlepszego dla Andrzejka z okazji chrztu :ico_prezent: zdjecia wspaniałe, a synek wygląda super :ico_brawa_01:

Beatka równiez dla Antosia wszystkiego co najlepsze z okazji chrztu :ico_prezent: i gorace buziaczki od ciotki Kasi :ico_buziaczki_big: coby ta wstretna kolka juz mu dała spokój :514:

agi córeczka sliczniutka i taka slodziutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 cze 2007, 11:16

hej dziewczyny. widzę, że i Waszych dzieciaczków nie omijają przeróżne dolegliwości. Ja znów dziś idę z Olą do lekarza. Dostała jakiejś chrypki :ico_szoking: ale nie sądzę, że to przeziębienie bo nie kaszle nie ma gorączki ani katarku, nie wiem może to z płaczu :ico_szoking: ostatnio tak strasznie płakała, bo musiałam jej wyczyścić języczek z pleśnawek. w tym tygodniu to już drugi raz jak idę do lekarza. Najpierw skaza białkowa (a raczej krostki niewiadomego pochodzenia określone jako skaza- wiadomo najłatwiej zgonić na krówki) dostałam maść tyle tylko, że ona jest ze sterydami i boję się jej używać. użyłam tylko raz i jej niemalże wszystko zginęło :ico_szoking: ależ ta maść musi być silna :ico_szoking: no i jemy ten świński nutramigen :( kurcze zawsze musi coś wyskoczyć.:(:(:(:(:(

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 cze 2007, 11:24

Mordeczko-wielkie, wielkie dzieki za tak cudowny prezent z okazji Dnia Dziecka dla nas.Jestes WIELKA!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziekuje Wszystkim dziewczynom za porady w sprawie kupkowej.Jestem spokojniejsza, ale z tym ciemiaczkiem to nie wiem, czy bede umiala sprawdzac-brzmi skomplikowanie.

[size=150]Dla miesiecznych i dwumiesiecznych solenizantow:
Martynki, Jagodki, Olenki, Zuzi,Mayi,Olenki i Krystianka
Wszystkiego co najlepsze [/size]


[size=150]I dla Wszystkich wszelkiego Dobra z okazji Dnia Dziecka, zeby nasze dzieci mialy przed soba najcudowniejsze dziecinstwo a w nas , zeby ciagle bylo cos z dziecka.[/size]

I dla naszych chorujacych kwietniowkowych dzieciaczkow szybkiego powrotu do zdrowia.Niech wszelkie chorobska omijaja nasze dzieciatka wielkim lukiem.

Delicja-nie podawaj masci ze sterydami, ona nie leczy, szkoda dziecka, a trzeba byc niezlym kretynem , zeby noworodkowi przepisac taka masc :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

01 cze 2007, 11:58

dziękuję za życzenia dla Jagody!!!! dziś ma podwóje święto a na szczepienie musimy iśc.... tak się boję i myślę czy nie iść :ico_placzek:
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

01 cze 2007, 12:14

Poprawka ''rodzinnego'' zdjecia kwietniaczkw , wczesniej nie mialam fotki Lenki ale juz jest :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

01 cze 2007, 12:15

Witam piękne Panie i ich jeszcze piękniejsze dzieci! :ico_haha_02:
Ja tu tylko na momencik, bo zobaczyłam właśnie koncowy efekt pracy Marzenki!

Jestem pod wrażeniem! Super! Też pokazałam mojej mamie- i ona również była najpierw zdziwiona, a potem zachwycona! Mordko- Brawa dla Ciebie! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko czemu rozdzieliłaś narzeczonych? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wszystkim dzieciom życze wszystkiego najlepszego!

Przepraszam, że jestem dziś tak mało wylewna, ale czas nagli mnie...

Papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

01 cze 2007, 12:21

kasi.k i inne mamy to zdjecie mozecie sobie zapisac na dysku uzywajac prawego przycisku myszki i zaznaczajac''zapisz obraz jako'' komu sie nie uda prosze podac maila a przesle na poczte

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość