mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

31 maja 2007, 18:22

No, w końcu dogadaliśmy się co do imienia: bedzie Hania. A jak niespodziewanie trafi się chłopaczek, to Karolek :-)
Dobry patent z tą szklanką mleka na pobudzenie dzidziusia. Dzięki.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 maja 2007, 18:46

mala-mysz, no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cieszę się niezmiernie ze Twoj mąż w koncu ustapił bo wczesniejsze imiona, które wymyślał były... troche dziwne. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

31 maja 2007, 19:23

czesc dziewczyny!!!
Kurcze jaki dzien ciezki.Mialam 2 zaliczenia i jak wrocilam do domu to zasnelam na 4 godziny :ico_szoking: Jutro najtruniejszy egz :ico_olaboga: wiec zaraz siadam i ucze sie az wiury beda lecialy!!!
Ale jutro tez mamy usg i zobaczymy naszego maluszka w dzien dziecka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nasza mala to nadpobudliwe dziecko rosnie bo wierci sie niemilosiernie :ico_brawa_01:
Ostatnio oparla sobie nogi o moj kregoslup i wychodzila pepkiem :-D , nie powiem zeby nie bolalo :-D ale neich sobie szaleje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobra uciekam do nauki
buzka

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 maja 2007, 19:33

martuunia1, to powodzonka na egzaminach i czekamy na relację z USG. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

31 maja 2007, 20:24

Martuunie to do jutra i czekamy z niecierpliwością na wieści, o dzidzi i egzaminie.
Wisienko Łodzi narazie bym nie polecała, bo dopiero małymi kroczkami zaczyna się rozwijać i jeszcze tak wiele się nie ruczyło. jestem z Łodzi. :-)
Mała myszko ciesze się niezmiernie, że macie imionka,mój mąż też był przeszkodą w wymyślaniu imion dla dziewczynki, ciągle mu coś nie pasowało a przykładów nie podawał, nic a nic. ALe teraz mamy dla chłopca i dziewczynki i nie muszę się już użżerać z nim, wielka ulga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

31 maja 2007, 21:55

Kasiu, tylko sie nie obraź, ale Łódź mi sie bardzo źle kojarzy. Co prawda była tam tylko raz, ale dzieki mediom i różnym aferom to miasto ma bardzo złą opinie... Afera z aniołem śmierci, dzieci w beczkach to wszystko było w Łodzi dlatego mam jakis "uraz" do tego miasta. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Nie zlinczuj mnie. :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 cze 2007, 16:26

Ale nawet nie masz co przepraszać ja też nie lubie swojego miasta, było ładne i piekne i spokojne za czasów komunizmu a potem jak zamkneli wszytkie fabryki jak Unionteks, to się porobiło. :ico_olaboga:
Moim ulubionym miastem jest Kraków, jest poprostu najpiekniejsze. Jeżeli kiedy kolwiek wrócimy do Polski to tam pod Kraków i będzie blisko do moich ukochanych gór.
A dla wszystkich naszych dzidz to wszytkiego najlepszego z okazji Dnia dziecka !!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 cze 2007, 16:50

Ja tez uwielbiam Kraków. Jest tam pięknie. Góry tez mnie zawsze fascynowały więc bez problemu mogłabym tam zamieszkac :-D Chyba nawet bardziej lubię góry niż morze... Może dlatego, że od kilku lat mieszkam nad oceanem i jakos specjalnie mnie do wody nie ciągnie. :ico_noniewiem:

No właśnie. Dzisiaj nasze dzieciaczki obchodzą swoj pierwszy Dzień Dziecka. Kochane nasze sierpniowe Szkraby, duże rośnijcie i wychodźcie z brzuszków bezboleśnie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

01 cze 2007, 16:59

Dla MALUSZKÓW :ico_buziaczki_big:

Mała-mysz Hania b. ładne imię i ostatnio popularne :ico_brawa_01:
a dla Ciebie Martuunia wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa_01: :ico_brawa: , że się tak pilnie uczysz, wielki podziw :ico_sorki: że masz jeszcze siłę na taki wysiłek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 cze 2007, 17:53

Aga78, apropos naszej wczorajszej rozmowy to mam jeszcze jedno pytanie. Jak zgłasza się do Was klient i prosi o pośrednictwo w sprzedazy np domu to czy tą ofertą zajmuje sie tylko jedna osoba (agent) czy jest ona do dyspozycji wszystkich pracujących w agencji osób i każdy może z niej skorzystac?
Aha, i jak wygląda sprawa prowizji? Czy to jest stała cena czy w zaleznosci od ceny nieruchomosci dostaje sie jakis tam procent?
Sorka, ze tak Cię męczę, ale na prawdę chciałabym się dowiedziec jak najwiecej... :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele i 1 gość