Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

01 cze 2007, 20:50

Czesc Dziewczyny!!
Wrocilismy z usg :-D .Lozysko sie podnioslo, Nelcia zdrowa, 1300gram pieknego cialka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: lezy juz glowka w dol i jest cudowna!!!Jestem szczesliwa!!!
Zdalam dzis 2 egz na 4, a co bede sie rozdrabniac :-D
Cudowny Dzien!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 cze 2007, 21:52

martuunia1, serdecznie gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zdrowej, pieknej córci i zdanych egzaminów. Ciesze się razem z Toba. :-D To teraz nalezy Ci się odpoczynek i podwójna porcja twojej ukochanej czekolady. :ico_haha_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

01 cze 2007, 22:26

gratuluje martuunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja niestety leże :ico_placzek: mam twardy brzuch co moze oznaczać skurcze macicy mimo że ich nie odczuwam biore fenoterol od 2 dni 3x0,5 tabletki strasznie mnie trzęsie.Mam 3 warianty brania leku z magne B6 lub izoptimem,lekarz mnie uprzedził o skutkach ubocznych i oczywiście mam drżenie rąk i kołatanie serca, ,organizm ma się przyzwyczaić ,do końca ciązy musze to brać,wszystko dla dobra mojego synka.Pozdrawiam. :ico_buziaczki_big:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 cze 2007, 00:12

Martuunia to masz super dzionek. Dzień dziecka i mogłaś zobaczyć swoje maleństwo no i taki presezt z tymi wynikami z egzaminów. Wow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko ci życzyć więcej takich dni.
Agasco trzymaj się, dasz rade jedyne 80 dni ci zostało, dobrze, że to końcówka. No i najważniejsze, że masz pomoc fachową. Buziaki i uściski dla ciebie i twojej kruszynki.
A ja się pospałam i nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Najgorzej że teraz się obudzić nie mogę, u nas jest dopiero 18.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 cze 2007, 00:56

agasco, bedzie dobrze. :ico_pocieszyciel:
agasco pisze:lekarz mnie uprzedził o skutkach ubocznych i oczywiście mam drżenie rąk i kołatanie serca,
a jakie są te skutki uboczne? O kurcze, mam nadzieje, że nie są jakieś bardzo poważne i ze te leki nie zaszkodza Twojemu Maluszkowi... :ico_noniewiem:

Kasia3, wyczytałam gdzies że miałas skurcze. Jak ostatnio byłam u gina to mi powiedział, że przy takiej pogodzie jaką my mamy (tzn przy wys tem i duzej wilgotnosci) może się tak zdarzyc więc musimy duzo pic. Ja nie ruszam się z domku bez wody min. A jak juz Cie złapią takie skurcze trzeba sie położyc na lewym boku i pic duzo wody. Jak po godzinie nie przejdzie grzej do szpitala. takie dostałam rady wiec Ci przekazuje. Mam nadzieje, że teraz już się czujesz lepiej. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-02, 01:21 ]
Aga, wypatrzyłam na Twojej stronce fajna ofertę domka szeregowego. :ico_haha_01: mam pytanka: czy można się targowac. :ico_oczko: I czy znasz ta miejscowośc? To jest ok 30 km od Wrocławia (przynajmniej tak wynika z mapy). :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 cze 2007, 02:29

Tak Wisienko już jest lepiej ok 20 minut to trwało, a spałam potem ok 5 godzin. I nadal nie moge się obudzić a nie długo ide spać, i chyba nawet nie bede miała z tym problemu. Dzięki za podpowiedz o tym piciu, ale wiesz dziwne mi się dzisiaj wcale pić nie chciało ok 2-óch kubków wmusiłam w siebie. Ale teraz jest lepiej. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

02 cze 2007, 12:14

Witam moje sierpnióweczki
ja dzisiaj będę imprezować bo są dni mojego mista i wybieramy sie na festyn tylko pogoda kiepska bo pada ale da sie wytrzymać.
Dzisiaj kupilam już sobie staniczek do karmienia i wszystkie rzeczy popakowalam juz do komody jeszcze z tydzień lub dwa i powoli zacznę dla bezpuieczeństwa pakować torbę bo ja jestem przezorna.
Życzę duzo zdrówka

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 cze 2007, 12:56

Witajcie słoneczka !!!!!!!! :ico_ciezarowka:
Kasiu super, to będzie aż miło wyjść z takiej okazji !!
My mamy tydziń włoski, ale wczoraj to podałam i dodatkowo była niesamowita burza z porunami, 2 razy tak walneło, że aż się przestraszyłam, wylądowałam w ramionach męża. :-D A rano byłam ostawiona moimi kotami, oba przyleciały w trymigii, kiedy złapał mnie skórcz i chciały mi pomóc, szególnie samiczka. To jest takie miłe, że one tak troszczą się o mnie. :ico_oczko:
Ciekawe jak będzie pogoda, bo miło by było pójść na plażę, mamy taką jedną łaną. Zobaczymy czas pokaże narazie jem i czekam na męża aby się obudził, bo jest teraz u nas 6:55 i pewnie sobie pochrapie do jakiś 8 zobaczymy. To narazie

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 cze 2007, 13:42

Hej Sierpnióweczki!!! :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Ja tez nie śpię już od 6. Przed chwilka obejrzałam ostatni odcinek Magdy M i na końcu się popłakałam... :ico_placzek:
A teraz chyba w końcu pójde się przespac, bo padam na pyszczek. Wczoraj ogarnęła mnie jakaś mania sprzatania i "jeździłam naszmacie" do 2 w nocy... :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 cze 2007, 13:48

Wisienko nunu :ico_nienie: sprzatanie nie jest dla ciebie.
Fajnie masz masz polską telewizje mnie to by za duzo kosztowało podłączenie, a satelity nie wolno mi, zabronione przez właściciela. :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość