syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 cze 2007, 08:15

któraś z dziewczyn pisała że wycofuja hib tą szczepionke dlaczego?????????????????

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 cze 2007, 08:19

syla75, ja nic nie wiem na ten temat.jak byla ostatnio u nas polozna nic nie mowila ze wycofuja :ico_noniewiem:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

02 cze 2007, 09:15

Kasik przepraszam za pomyłkę to z powodu zbieżności :ico_sorki: Poprawię się

Moj mały też się slini od jakiegoś czasu ale to jest za wcześnie na ząbki u niego.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

02 cze 2007, 09:57

syla ja pisałam ze wycofują euvax.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

02 cze 2007, 10:08

Ja tez nie słyszałam nic o tym, że wycofują tę szczepionkę.
My idziemy na szczepienie dopiero koło 18 czerwca, ale za to w najbliższy wtorek czeka nas badanie stawów biodrowych.

[ Dodano: 2007-06-02, 10:12 ]
O właśnie oglądam TVN Style i program Mamo to ja mówią właśnie o szczepionkach w pierwszym roku życia dziecka :ico_brawa_01: .

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

02 cze 2007, 10:16

jednak mówią o alergizacji po skojarzonych.... :/

[ Dodano: 2007-06-02, 10:26 ]
nic nie piszą na necie o hib...

[ Dodano: 2007-06-02, 10:39 ]
Katrin dziękuje za komplementy!!!!
jak Ty masz czas na siedzenie na necie... podziwiam Cię...

zdenerwowałam się wczoraj w przychodni...
1 - za mało waży wg. pielęgniary (4700)
2 - blada
3 - ze głodna bo płacze przy badaniu i ciągnie smoka - to tez głodna
4 - ze nie unosi wysoko główki :ico_placzek:
:ico_zly:
idziemy za 2 tygodnie... nie mam zamiaru z nią gadać :/
dostaliśmy skierowanie na morfologię (ja tez zawsze byłam posądzana o anemię, a mała ma moją karnację)

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

02 cze 2007, 10:58

czesc dziewczyny!
Mordeczka jeszcze raz moje wielkie uznanie za zdjecie grupowe dzieciaczkow - piekne.
Kasik i Mordeczka - moje male urodzilo sie 25 kwietnia o 11.05
Syla - super ze odpad ten pepuch, odetchnelas pewnie z ulga
Im - tak to ja mialam to cholerne chorobsko..ale slysze ze Ty tez mialas przezycia..:(

jak patrze na wasze dzieciaczki to stwierdzam ze moj to straszna chudzinka:( malo przybiera na wadze, wczoraj po raz pierwszy od czasu szpitala dalam mu butle wieczorem - zjadl 60ml - mam wyrzuty sumienia ze wczesniej tego nie zrobilam, bo moze on po prostu nie dojada:( strasznie duzo musze sie jeszcze nauczyc o swojej dzidzi.

a apropo szczepionek - czym bedziecie szczepic? tzn. 5w1 6w1 czy ta normalna szczepionka? mi dwoch lekarzy polecalo dwie rozne szczepionki i .. mam metlik w glowie. a na szczepionke idziemy 11 czerwca

Przepraszam ze nie odpowiadam ale totalnie nie pamietam ktora z was co pisala:( jakas jeszcze po ciazy jestem rozkojarzona..
Pozdrawiam dzieciaczki i ich mamusie i uciekam bo male "wzywa donosnie"

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

02 cze 2007, 11:04

Witajcie Kochane :-)

Dagles, Nie denerwuj sie jakąś głupia baba!! Kazde dziecko rozwije sie inaczej a to ze Jagódka jest blada to widocznie taka jej uroda.

Ja ide na szczepienie hib 11 czerwca. Ciekawe dlaczego wycofują?? Na badaniu bioderek już byłam wszystko w porzadku.

Mój Cyprianek też sie ślini i pcha do buzi całe piąstki też sie zastanawiałam czy to na zabki no ale nasze dzieciaczki to chyba jeszcze za małe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 cze 2007, 11:41

Dagles, nie przejmuj sie babą :ico_zly: one sie czepiaja wszystkiego i wszystkich Tobie mowi ze za malo mala wazy mi powiedziala ze za duzo i ze mam dawac 90 ml. mleka a nie 150 :ico_puknij: :ico_puknij: Jak ja bym Kacprowi dala 90 ml to by zawrzeszczal sie na amen ..skoro pije 150 znaczy ze tyle potrzebuje a pielegniara niech sama sie odchudza bo ma spora nadwage i nastepnym razem jak mi powie cos takiego to jej zaproponuje dietke cud na jej tłuszcz :ico_zly:
basik, jak zjadl 60 po piersi to faktycznie moze niedojadac ... ale jesli po cycusiu nie placze to mysle ze sie najada .. Jesli chodzi o szczepienie to ja Kacpra bede szczepila normalnymi szczepionkamio a nie tymi 5 czy 6 w 1 ... słyszalam ze wcale nie sa takie super i nie wiem czy to takie dobre wszystkie szczepionki w jedna strzykawe walic :ico_noniewiem: jakos nie mam do nich przekonania :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 cze 2007, 12:07

Mordko ja też zaszczepiłam normalnie tzn. miała trzy wkłucia bo jest hib darmowy bo troche się obawiałam tej skojarzonej właśnie ze względu na tą kumulację w jednej razem jakoś mnie to nie przekonuje.Fakt że tu sa dwie nóżki i ramionko kłute ale to nic ,gorzej było po z jedną nóżką tak jej napuchła i zaczerwieniona była i mała tak płakała że nie szło jej uspokoić zrobiłam jej okłady z altacetu i pomogło i wiburkol pół czopka dałam ale sie wystraszyłam bo nicola przeszła bez niczego szczepienia.
któraś napisała wczoraj że wycofuja hib . A jeszcze nie mogę się napatrzeć na te zdjęcie wspólne super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basik tak ulga ze odpadł i nie musimy do hirurga :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość