syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 cze 2007, 21:52

nie ja nie podaje wibovitu moze zaczne mordka ale fajnie robisz te zdjęcia super :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2007, 22:02 przez syla75, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 cze 2007, 21:57

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-02, 22:17 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-02, 22:18 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

03 cze 2007, 10:38

witam
Mordeczko na razie nie bede szczepić na nic poza żółtaczką. Boję się powikłań poszczepiennych. juz podejrzewam ze po pierwszej dawce miała brzydką wysypkę utrzymująca się ponad 2 tygodnie... zobaczę czy po drugiej dawce tez taka bedzie :/ engerix (p/żóltaczce) ma środek konserwujący zawierający rtęć - a to może powodowac alergie... szkoda słów po prostu co za syf serwują takim maleństwom w pierwszej dobie życia :ico_placzek: do tego żywy prątek na gruźlicę.... :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-06-03, 10:41 ]
IM dziękuję Ci za pocieszenie!!!!!!!! bede dobrej myśli :ico_oczko:
a co te płatki kukurydziane to trucizna? co za bzdura... :ico_noniewiem:
musisz wstawić drugi suwaczek dla 5 letniej laski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Syla przepiękne minki Martynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziewczyny, czy ja mam jakoś ćwiczyć małą zeby podnosiła tą główkę wyżej????? ja ją kładę na brzuszku, a może za zadko????

[ Dodano: 2007-06-03, 10:43 ]
a są jakieś środki na apetyt? może ten wibowit?
bo moja Jagoda jak się naje to nie wcisnę w nią ani grama więcej....

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 cze 2007, 10:53

moja własnie zwymiotowała nie wiem co sie dzieje jest od wczoraj obsypana na piersikach ale myślę że ta wysypka to od ciusków bo kilka body wyprałam w rekach i dobrze pewnie nie wypłukałam bo nie ma na twarzy raczkach nóżkach i pleckach tylko na piersiczkach zrobiła kupkę taką dość lużną ale jedna bo wczoraj nie robiła wcale może mleko albo skaza białkowa idę jutro do lekarki może mi powie coś?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 cze 2007, 11:01

prubuje cos jeszcze zrobic ale nie wychodzi mi buuu :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-03, 11:07 ]
Dagles, mysle ze skoro jagoda sie najada to nie musisz w nia nic wciskac a vibowit to zestaw witaminek dla bobasków wiec uwazam ze warto je podawac
syla75, wymioty nie musza miec nic wspolnego z ta wysypka a jesli pralas w reku to faktycznie moglas dobrze nie wyplukac proszku...poczekaj jeszcze i zobacz czy po nastepnym karmieniu bedzie wymiotowala jesli nie to chyba nie masz sie czym martwic... dzieciaczki czasem wymiotuja mleczkiem bo np. za szybko je wypily

[ Dodano: 2007-06-03, 11:11 ]
Dagles, czesto kladz jagode na brzuszek wtedy sama bedzie cwiczyla.. zreszta ja uwazam ze ci lekarze i polozne naprawde przesadzaja .. kiedys jak dwu-tygodniowe dziecko unosilo glowe to krzyczeli zeby nie pozwalac bo dzidzia sie przesili a teraz kazali mi zmuszac kacpra do unoszenia glówki jak mial 2 tyg ... a ja olewam ich bedzie podnosil ją wtedy kiedy bedzie mial na to ochote i kiedy bedzie sie czul na silach zeby to zrobic .Uwazam ze dobrze sie rozwija i unosi glówke wtedy kiedy sam chce a nie kiedy lekarz chce to zobaczyc :ico_zly:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 cze 2007, 11:14

tak na razie jeszcze nie panikuje bo jakiś czas temu też jej się zdażyło zwymiotowac raz i koniec to było w zeszłym miesiacu .ona pije strasznie łapczywie ostatnio i sie wierci przy karmieniu więc może dlatego a wypiła 100 co rzadko jej sie zdarza więc może za duzo jak na jej żołądeczek.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 cze 2007, 11:17

Dagles ja mam to samo. Jak Oskar się naje to za nic nie mogę mu dać wiecej, no bo niby jak na siłe!!!!!! Przecież jak zjada tyle no to chyba mu wystarcza!!!!!! Może wypróbuje Mordki sposób z większą dziurką, bo nieraz to się denerwuje jak by mu nie leciało dobrze, a jakie wy macie smoczki, tzn. z jakiej firmy?

Jak kładę małego na brzuchu to nieraz podniesie wysoko główkę, staram się przed nim grzechotką poruszać i mówić i śpiewać żeby się zainteresował i podniósł główkę, ale nieraz jak się zdenerwuje to nic go nie przekona żeby podniósł główkę i krzyczy więc go biorę na ręce!!!!!!!!

Mój synus robi kupkę przeważnie raz dziennie, choć zdarza się że raz na dwa dni, trzochę się przy tym napina, ale ma takie dość lużne kupki, raz miał tylko twardziejszą to dałammu więcej picia i przeszło!!!!!!!!!

Oskarek ma często zimne łapki, ale to nie wynika z tego że mu zimno, tylko taki jego urok!!!!

Hektorka to nasi synusiowie ważą tyle samo!!!!!!! Ida "łepek w łepek" hi hi!!!!!!!

Syla mam nadzieję że to nie alergia!!!!!!!!!!!!

A wogóle to po czym można poznać że dziecko karmione butelką ma alergię, by była jakś wysypka jak przy karmieniu piersią czy prostu nie będzie chciało jeść?????????

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 cze 2007, 11:19

bo ci wszyscy lekarze chcą być światowi i na czasie i wymyślają różne rzeczy kórych kiedyś nie było .wiec nie ma co się martwić jesli dziecko dobrze przybiera jest pogodne i nie ma skazy

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 cze 2007, 11:20

Syla i Gabrysia wasze dziewczynki rosną na prawdziwe księżniczki, piękne zdjęcia!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-03, 11:26 ]
Ja też jestem zdania żeby tak do końca się nie przejmować tym co oni wymyślają, bo każdy mówi ci innego i trudno sie w tym wszystkim połapać, nieraz lepiej zawieżyć swojej intuicji!!!! Każde dziecko jest inne i będzie się rozwijać w swój własny indywidualny sposób, nie można nic robić na siłę!!!!

Mordko mam pytanie co do tych witaminek, czy przepisał Ci je lekarz czy sam je kupiłaś, bo ja tez bym chyba chciał taki zestawik witaminek dawać małemu, i to chyba w jakimś syropku jest???????? Pisałaś chyba że Kacperkowi smakują, to chyba mają fajny smaczek, co?

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

03 cze 2007, 11:27

Caro skaza to skaza są różne objawy wysypka na twarzy sucha na policzkach skóra za uszami zaczew\rwieniona ,ponoc ciemieniucha też świadczy o alergii a czasami tylko boli brzuszek wiec to nie jest takie pojedyńcze do stwierdzenia.A co do smoczków to my użuwamy aventa i jak na razie smoczki z 2 dziurkami ale chyba też wezmę z 3.moja nicola miała skazę i piła nutramigen a nie miała żadnej wysypki tylko kolki i bóle brzuszka i nie przybierała na wadze.,ale potem jej dawałam danonki i nic jej nie było,samo przeszło po 1,5 roku.tzn jak juz piła to inne mleko to nie miała żadnych objawów.
A czy ma któraś z was tą butelkę na kolki i bóle brzuszka DR> BRownN czy jakos tak .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość