Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 cze 2007, 22:11

Ewelinko czy ja wiem czy wczesnie czy w sam raz... ja bardziej traktuje to jako takie przyzwyczajenie do nocnika i zrozumienie do czego to służy....
Im dziecko jest starsze, to mądrzejsze( normalne)... jesli sie za pozno do tego zabierze to moze zdarzyc sie tak, ze maluch juz nie zaakceptuje "nowego przyjaciela" bo przeciez wygodniej mu jest robic w pieluchy...
pozyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie... jak narazie Julia chce siedziec na nocniku... niemając zielonego pojecia do czego to służy... :-D
maz sie smieje ze powinnam ja sciagnac gacie i usiąśc na nocniku i pokazac małej o co w tmy biega hehe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

02 cze 2007, 23:17

Ja sie zgadzam z Kasia chociaz wiadomo ze jak dziecko zaczyna chodzic to zapomina o bozym swiecie ale ja tez sadzam Wiktorie na nocnick chociaz ostatni to zaniedbalam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 cze 2007, 08:25

Dzień dobry!! Noc taka sobie Pawełek wprawdze usnał przed 10 ale obudził sie 0 1 fakt ze na 10 minut cyca ale sie obudził potem o 4 i o 6 wiec taka sobie była ta noc. teraz proboje go uspic ale on jakos nie mysli o spaniu zobaczymy moze mi sie uda. na Sniadanko dzisiaj dostanie ryz na mleku ztruskawkami zobczymy jak mu bedzie smakowało jak nie to pojdzie w ruch kaszka ale miejmy nadzieje ze mu posmakuje co najwazniejsze dzisiaj ryzu nie miksuje zobaczymy jak bedzie sobie radził. dzisiaj bardzo ladnie gryzl biszkopta wiec moze sie uda z ryzem i nie bedzie trzeba az tyle miksowac. Wczoraj wieczorem probował nawet grysc kaszke. Teraz jak ostaje rano kaszke to na kolacje cos innego i na odwrot jak na kolacje kaszke to na sniadanie inna rzecz. Bo mama wrazenie ze kaszka juz mu troche zbrzydła

Dzisiaj moj M ma 29 urodziny wiec mała imprezka w domu. Zrobie uroczysty obiadek kupiłam torta mam pyszne winko wiec sobie posiezimy jakos tak uroczyscie.

A tak w ogóle to cos was tu ostatnio wcale nie widac pusto jakos kiedy nie zajze to pusciutko cos sie zaniedbujecie moje Panie!!!! :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-03, 08:27 ]
No nic ja narazie spaam dalej usypiac mojego malego berbecia oby usnal pa!!! potem zajze do was

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

03 cze 2007, 09:53

Ewelina82, z ciebie to ryzykantka z tym lozeczkiem,nie zwlekaj z opuszczeniem go na dol ,wiesz jak to szybko dziecko sie przewinie,juz wam z wozka raz wypadl,prosze cie bardzo,bardzo,daj juz to lozeczko na dol :-)

[ Dodano: 2007-06-03, 09:59 ]
wczoraj kupilam poska gazete a w niej zdjecie pobitej dziewczynki ze smoczkiem w buzi,wiecie co to za serce sciska jak sie taki obraz zobaczy,zeby dalej to gazete czytac to musialam sobie ten obrazek zaslonic....
pod zdjeciem bylo napisace:
Dziesieciomiesieczna dziewczynka na oddziale chirurgii dzieciecej WCM w Opolu.Dziecko trafilo do szpitala w bardzo zlym stanie,z licznymi sladami pobicia.Dziewczynka.ktorej rodzice pracuja za granica,byla od dwuch tygodni pod opieka rodziny w Glogowku.W sprawie zostal zatrzymany wujek dziecka.




Mi na to slow brakuje,ja tych rodzicow bym tak bila i bila zeby chodzic nie mogli a jak by sie dalej ruszali to bym dalej ich bila zeby ich tylko bolalo za kazdy siniaczek na tej malej dziewczynce.Jak moga rodzice zostawic takie malenstwo co to za matka ?????....

[ Dodano: 2007-06-03, 10:02 ]
justysia30, z tel. to zawsze mozesz probowac ja albo jestem, albo nie :-) ,dzisiaj po obiedzie ide z dzieciakami na troskawki jak sie samemu zrywa to za kilo 1.6o euro buuu tanie jak barczcz,tansze niz w polsce :-)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 cze 2007, 10:04

Edytko cos ci sie pomylilo Pawełek nam nie wypadł z wozka to Majeczka Iwony wypadła.Mój maż juz oposcił łózeczko

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

03 cze 2007, 10:08

Ewelina82, eee przepraszam :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-06-03, 10:09 ]
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... N/70520043
to znalazlam wlasnie o tej pobitej dziewczynce,ma 1.5 roku ale jak zobaczycie to zdjecie to co slabsza mama to sie poplacze....

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 cze 2007, 10:09

Spoko nic sie nie stało

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

03 cze 2007, 10:11

Ewelina82, ale zdjecia sa bardzo fajne,Pawelek to patrzy jak by mysla sobie co by tu mamaie nabroic :-D

[ Dodano: 2007-06-03, 10:12 ]
mlody twoj maz ach moj by tak moze zmlodnial hihi :-D w sierpniu skonczy 39 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 cze 2007, 10:15

ja beac matka tego dziecka to bym tego wujka zajeb.......a szkoda gadac co sie z tymi ludzmi dzieje nie ma dnia zeby sie nie slyszało o maltretowanych dzieciach. Ten swiat juz chyba zschodzi na psy skoro dorosli swoja agresje i flustracje wyladowuja na takich nieporadnych maleństwach

[ Dodano: 2007-06-03, 10:18 ]
o tak Pawełek to mały rozrabiak tylko raczki mu graja zeby cos chwycic i rozprawic sie z tym

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

03 cze 2007, 12:44

ja gotuję i czytam TT, chyba coś przypalę :-) Ale czytanie o tych pobitych dzieciach to jest okropne, a juz na taki widok to tylko się płakać chce :ico_placzek: Mój P karmi Michasia :-D więcej mały ma na brodzie niż w buzi, ale dam mu szansę :-D
Mieliśmy dis super noc, bo Michaś obudził się tylko raz o 23.00 na cyca, a potem spał do 5.00 :ico_brawa_01:
No i z jedzonkiem się poprawiło, dałam mu taką grubo miksowaną zupkę i nie krztusi się.
mama-emilki, Emi ma identyczny wóz jak Michaś :-) on tez uwielbia na nim jeździć i trąbić.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusi za ząbek
i dla Pawełka za nowe umiejętności.
No i witamy nowe koleżanki, poprosimy o jakieś zdjęcia :ico_sorki:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Pati na 8 miesięcy
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za życzenia dla Michałka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość