Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 cze 2007, 17:22

a co ja to obchodzi :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 cze 2007, 17:23

jak zaszłam w ciąże z olkiem to wstydziła sie rodzinie o tym powiedziec,a sąsiadom mówiła,że wpadlismy,gdzie dziecko było planowane :ico_puknij: :ico_olaboga:
Ciekawe jak teraz bedzie :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 08:02

Ah szkoda gadac o tych tesciowych.. Moja tesciowa mi tak podniesc cisnienie ze czasami mysle ze zachoruje na nerwy przez nia :ico_zly:
Np.idziemy do moich tesciow na kawe.. to co robi moja tesciowa???? Ja mam na raczkach Nicole i ide sobie po schodach do tesciow tesciowa idzie przodem i mala wyciaga raczke do niej a tesciowka sie juz podnieca ze mala ja poznaje i ze do niej chce isc.. a jak juz weszlam do domu od nich to odrazu mi moje dziecko z rak bierze nawet Nicole nie zdazylam rozebrac i mowi do niej o Moja Myszka,Moja Slodzinka a mnie juz szlag trafia nawet mi jednym razem nie powiedziala na przywit anie Dzien Dobry bo zapomniala bo akurat mala byla w chodziku i mala jak zobaczyla bbcie ton odrazu wyciaga rece zeby ja wziela a moja tesciowa oczywiscie zawsze chetna i jak juz ma mala na rekach to zapomina o wszystkim bo przeciez mala jest najwazniejsza na swiecie.. Wogule jak tam idziemy do nich to tam tylko sie mala Nicole liczy nic wiecej.. wszystko sie kreci kolo mojej coreczki.. Nikt mnie wtedy nie slucha.. ja sie nie licze tylko Nicole ta sytuacja tam jest dla mnie chora.. i bardzo mi na nerwy idzie .. czasem sie boje ze wybuchne i wtedy bedzie zle.. Najgorsze hasla jak jestesmy u tesciow to takie podniecanie sie malutka .. A Nicole moze za mokrego pampersa ma.. a moze ona jest glodna.. a powinniscie jej buty kupic.. a ona juz powinna chodzic .. o boze szalu idzie dostac .. mam strasznych tesciow .. nie wole o tym nie myslec bo jak tzylko im cos powiem zwroce uwage to odrazu jest zle.. i ja niby obroslam w piorka.. ok wyzalilam sie ale to nic nie daje.. :ico_placzek: :ico_nienie: :ico_wstydzioch: I tak sie nie zmienia niestety..... :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

04 cze 2007, 08:10

Kristi, :ico_pocieszyciel: ,wiem co to znaczy miec blisko tesciową :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Najchtniej bym sie wyprowadziła jak najdalej stąd,byle tylko zwonili do nas na swieta i to wszystko :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 08:55

Witaj w klubie karina
Dokladnie mam ochote to samo zrobic spakowac sie i wyniesc gdzies daleko od niej chocby na koniec swiata :-D tylko zeby jej nie ogladac i miec spokoj w wychowywaniu mojego dziecka ale bylabym szczesliwa o tak.. :ico_brawa_01: :-D Pomarzyc mozna.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

04 cze 2007, 10:10

hehehe dlatego ja zawsze mówiułam, że chcę zamieszkać w Świnoujściu lub Szczecinie, bo to od Stalowej WOli najdalej w lini ukośnej:) :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 13:15

wrzosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :ico_haha_02: :ico_haha_02:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

06 cze 2007, 12:25

wrzosia86, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobre
moja tesciowa mnie wczoraj znów poirytowała,bylismy na chwilke u nich z małym ,moja tesciowa se peta odpaliła i paliła w łazience,przy otwartych drzwiach,olek se stanoł koło laznienki ja go zawołałam bo ma problem z kaszlem ciągle choruje,zeby niewdychał tego dymu,a moja tesciowa na to ze ona w inna strone dmucha :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
juz mam dosyc tego ze moje dziecko musi wdychac ten cholerny dym,powiedziałam jej ze przeciez i tak to na niego leci,a on przez to non stop ma problemy z kaszlem

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 cze 2007, 12:59

Wiecie ja się cieszę że mojej już 5 tuyg nie widziałam...ale teraz wraca mój mąż i na pewno tam wejdziemy :ico_zly: chociaż już mnie skręca!!!! Mam nadzieję że tylko na chwilkę bo mnie szlag trafi :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

06 cze 2007, 13:34

karina22 pisze:moja tesciowa mnie wczoraj znów poirytowała,bylismy na chwilke u nich z małym ,moja tesciowa se peta odpaliła i paliła w łazience,przy otwartych drzwiach,olek se stanoł koło laznienki ja go zawołałam bo ma problem z kaszlem ciągle choruje,zeby niewdychał tego dymu,a moja tesciowa na to ze ona w inna strone dmucha :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
juz mam dosyc tego ze moje dziecko musi wdychac ten cholerny dym,powiedziałam jej ze przeciez i tak to na niego leci,a on przez to non stop ma problemy z kaszlem


ja bym tam nie szła,a jak zapyta czemu nie przychodzicie to jej wyjasnij,moze przeciez palić na korytarzu,albo podczas waszej wizyty darowac sobie peta,skoro chce zebyscie przychodzili

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość