Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 08:58

Iza no to trudno.. niewiem a gdzies dalej tez niema zadnego basenu.. :ico_noniewiem: Myslalam ze gdzies w oklolicy jest jakis basen ale jk niema no to niewiem.. :ico_wstydzioch: Jakos bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

04 cze 2007, 08:58

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla adusi za zabka :)
no kristi sliczne fotki ale wam zazdroszcze ....ja to nawet stroju nie mam :ico_wstydzioch: bo ja t sie nawet nie wybieram :) moze latem nad jeziorko ...nie wiem ....zawsze mam wytlumaczenie ze nie mam co na siebie wlozyc :ico_smiechbig:
lece sie kimnac bo moje bobo juz wstalo po 5 wiec naresczeie padlo :)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 08:59

Ok moja dzidzia sie obudzila wlasnie i juz do niej lece paa

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

04 cze 2007, 10:19

iza pisze:witam was baboski

cos tu dzis pusto

przede wszystkim najlepsze zyczenia dla naszych silenizantów

MONIKI :ico_prezent: :ico_prezent:
DAWIDKA :ico_prezent: :ico_prezent:
DOMINICZKA :ico_prezent: :ico_prezent:
PIOTRUSIA :ico_prezent: :ico_prezent:


:ico_tort: :ico_tort: .......BUZIACZKI NA 11-MIESIĘCY

już za miesiąć wielki dzien



dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak jescze tylko 29 dni i wielki dzień:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-04, 10:20 ]
Aginka pisze:Moniczcee, Dawidkowi Dominikowi i Piotrusiowi ślemy bukieciki całusków :ico_prezent: .... rośnijcie zgrowo.... :ico_buziaczki_big:
:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-04, 10:22 ]
abyss20 pisze:
dziekujemy bardzo za zyczonka i rowniez skladamy najserdeczniejsze zyczenia Piotrusiowi, Dominiczkowi, Dawidkowi
nawzajem [size=150]abyss[/size] ucałuj od nas Moniczkę:)

[ Dodano: 2007-06-04, 10:23 ]
diem pisze:Slemy zyczenia do 11 - miesieczniakow :
Dawidka, Dominiczka, Piotrusia i panny Moniki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

oj tak, juz za miesiac roczek :ico_oczko:
Wszystkiego najlepszego!


:ico_buziaczki_big:

oj myślę, że nikogo nie pominęłam:)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 cze 2007, 11:10

Witajcie.
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Dawidkowi, Dominiczkowi, Piotrusiowi i Monisi za ukończenie wczoraj 11 miesięcy.
Oj, Kristi fajnie masz z tym basenem. U nas w mieście są 2 baseny, ale w obu woda chlorowana, a nie ozonowana, i zupełnie nie są przystosowane dla maluszków. Chyba będziemy musieli poszukać gdzieś dalej...
U nas bez zmian- Mróweczka jest grzeczna, tylko trochę zakatarzona. Ale najważniejsze, że mleczko po tygodniu bycia "fe" wróciło do łask. Dziewczyny, Kinga też mówi "daj". I chyba jest to zupełnie świadome "daj". Mówi też "am", kiedy chce jeść, "aaaaaaaa", kiedy chce spać, "iiiiiiiiiii"- tego jeszcze nie potrafię rozszyfrować, ale chyba oznacza "pić".

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 13:05

Mama_Kingi :ico_brawa_01: dla Kinguni za jej ladne postepy moja dziewczynka jak jest glodna to mowi mniam mniam i jak jej smakuje to tez mowi mniam jak cos chce to tylko wyciaga raczke raczej nie mowi przy tym nic mamy jeszcze troche czasu ale takie pojedyncze tez wylapuje :ico_brawa_01: A z tym basenem to musimy jechac 35 km i mamy ten basen i tam widzialam duzo dzieci nawet byly mniejsze niz moja Nicolinka no ale fajnie sie pluskalo

A ja dzisiaj mam pracowity dzien jak to poniedzialek.. zmienilam posciel,potem wypraalam i zostalo mi tylko isc do sklepu z malutka po ser feta,a potem zrobic salate na obiadek bo dawno nie bylo.. no nic spadam sie troszke umyc i ladna zrobic bo moja dziewczynka usnela jakos przed pierwsza wiec moze pospi paa zajrze potem paa

Iwona dzieki ciesze sie ze wam sie podobaja fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

04 cze 2007, 13:13

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla nszych zdolnych dzieciaczków!!!!!

choć ja u Matusia nie zauważyłam jeszcze zadnych swiadomych słówek......tylko nauczyl sie pokazywac..nu nu nu.....normalnie grozi mi palcem

Awatar użytkownika
paulaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 cze 2007, 15:00

No widze ze tu postepy za postewpami....Domino ma dzisiaj manie udawania ze jest chory normalnie przedzeznia...ja raz zakaszlne a on potem odrazu za mna i sie smieje...maly łobuz....w ogole jestem padnieta.....i zła....przyszlo na wyrownanie za prąd 570zł niedopłaty...ide zjeść obiadek......

[ Dodano: 2007-06-04, 15:02 ]
dziekujemy za zyczenia z okazji 11 miesiecy my tez spoznone ale szczere wszystkiego najle3pszego dla solenizantow 11 miesiecznych!!!!

[ Dodano: 2007-06-04, 15:03 ]
dziekujemy za zyczenia z okazji 11 miesiecy m :ico_tort: y tez spoznone ale szczere wszystkiego najle3pszego dla solenizantow 11 miesiecznych!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 15:45

No a moja dziewczynka nadal spi..... Kurde on zasnela o 12 40 jakos i teraz jest 15 40 i ona spi caly czas.. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Takie rzeczy sie zadko zdarzaja ale sa.. I dzisiaj malutka ma taki dzien.. byc moze ze wczoraj malo spala albo sama juz niewiem.. maly moj spioszek.. moze sie obudzi zaraz.. bo jakos nudno mi.. hehe hihihi obiadek gotowy,niestety nie pojde po ten ser feta bo mala spi i spi i juz nieezdaze..

Iza to ci dopiero taki maly lobuzek rosnie i juz mamie palcem grozii :ico_nienie: szok.. jakie te dzieci potrafi byc madre heheh brawa dla Matiego :ico_brawa_01: :-D

Paula wspolczuje .. tyle kasy trzeba doplacic ale masz pocieche z Domina fajnie ci lobuzuje zobaczymy jak to bedzie jak moja Nicolinka zacznie tak juz na dobre lobuziaczyc hehe

[ Dodano: 2007-06-04, 15:48 ]
ona * mam dziewczynke tylko ta klawiatura zeby ja opanowac potrzebuje jeszcze troche.. :-D

Awatar użytkownika
paulaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 cze 2007, 16:27

Domino zasnal....myslalam ze bede miala chwilke spokoju i moze na blogu cos napisze a tu oczy mi sie tak kleja ze chyba poloze sie razem z nim....No Iza dobrze ze jeszcze na ciebie nie krzyczy....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość