Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 cze 2007, 18:36

No i moja dziewczynka obudzila sie o 16 00 szok.. ale dzis dlugo spala ale to dobrze przynajmniej juz teraz troche polezy sobie na lozku bo sie juz zmeczyla tym lobuzowaniem.. jezdzila w chodziku potem bylysmy troche po naszym ogrodku pochodzic a teraz o dziwo spokojnie sobie lezy i bawi chusteczkami.. :ico_oczko: Oj,ta moja mala Nicolinka rozbojnik hehehe

A co sie dzieje z wami??? Ciekawe jak tam nasza tabelos Babos - Desperados.. :ico_noniewiem: Trzeba ja pozmieniac ale dobrze ze za pare dni Maggie wrocic do nas i sie tym zajmie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
No nic ja ide paa
Odzywajcie sie baboski czesciej jak mozecie :ico_oczko: :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

04 cze 2007, 19:23

czesc Dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
Brawa i buziaki i gratulacjonos dla bobaskow zdolnych,lobuzowatych,ale najwazniejsze,ze kochanych ponad zycie :ico_oczko:
Kourosh takze grozi mamie paluszkiem ... :ico_wstydzioch: :-D albo pokazuje ''aaaafuj'' jak kupka smierdzi ... bo mam zawsze kreci noskiem to i synek podlapal i macha raczka tuz przed kinolkiem i krzywi buzke :ico_brawa_01: :ico_haha_01: ...
tez zdarza sie,ze zawola ''ej'' ale podobnie stram sie tlumaczyc,ze mama to nie EJ :ico_nienie: :ico_oczko:
Niesamowite sa dzieci, one tak szybko sie ucza i kazde z nich ma swoj wlasny rytm i nie nalzy sie stresowac i zawsze chwalic ... przynajmniej ja tak mysle :ico_haha_02:

Kristi
super zdjatka z basenowania :ico_haha_01: :one:
iwona nasz Piotrus to prawdziwy pionier chodzenia :ico_oczko: :ico_sorki: :-D zaraz za Dominczkiem :ico_haha_01: :ico_brawa_01: zuch chopaki :ico_oczko:

Maggie juz na dniach do nas zawita :509: :521: ciekawe co tam slychac u naszego starszego nieco kolegi= Antosia Wielkiego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
paulaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

04 cze 2007, 20:50

oj dzieci sa nie mozliwe...naprawde....
dziewczyny myjecie swoim pociecha ząbki?Domino ostatnio mi sie strasznie broni...szczegolnie jesli chodzi o gorne zeby.....a kiedys tak lubial myc te dwa pierwsze dolne ząbki....otwieral ladnie buzie....a teraz krzyk....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

05 cze 2007, 06:54

hej baboski
paula ja malemu myje ...jak sobie przypomne :ico_wstydzioch: wiem ze teraz powinnam juz myc codziennie no ale zapominam ........a moze dominiczkowi wychodza nastepne zabki i go bola dziaselka jak mu myjesz?
lece po kawke i zaraz wracam :)
milego dnia baboski

Awatar użytkownika
paulaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 cze 2007, 08:26

No Iwona ja tez nie myje codziennie....ostatni tydzien tak staram sie pamietac.....a tak to ciagle zapominalam......no mozliwe ze ida mu kolejne zeby....bo starasznie sie slini....obecnie ma dwa na dole i 4 na gorze....te u gorze juz coraz lepiej wiadac.....
dziewcZyny jakie pampersy uzywacie?"bo ja jeszcze pampersy ale zastanawiam sie na d tanszymi chociaz po domu......ale nie wiem bo raz zalozylam mu hugisa i maial pupcie odpazona.....ide pic kawke....

[ Dodano: 2007-06-05, 08:29 ]
tak patrze na zdjecia lipcowych dzieciaczkow....masakra jak te nasze dzieci rosną.......

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

05 cze 2007, 08:49

paula ja prawie od poczatku stosuje huggies i jestem zadowolona ....uzywam tych niebieskich ktore sa ponoc troszke gorsze od tych zielonych huggies..ktore sa ponoc bardzo zblizone do pampkow
kiedys mialam nawet tez lidla (cien)i tez byly ok ...naszczescie nie mam problemow z pupcia malego wiec moge sobie pozwolic od czasu do czasu na cos tanszego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

05 cze 2007, 09:03

paulaa pisze:dziewczyny myjecie swoim pociecha ząbki?Domino ostatnio mi sie strasznie broni...szczegolnie jesli chodzi o gorne zeby.....a kiedys tak lubial myc te dwa pierwsze dolne ząbki....otwieral ladnie buzie....a teraz krzyk....


mati zaciskała buzie jak tylkko próbowałam mu myc..był krzyk i placz.....wiec nie widze sensu robic tego na sile bo jeszcze sie zrazi do mycia ząbków...wiec daje mu do rączki szczoteczke... ale raz włoży do buzi i wyrzuca... :ico_olaboga:
chyba z myciem się więć wstrzymamy !!!!!

[ Dodano: 2007-06-05, 09:05 ]
paulaa pisze:...przyszlo na wyrownanie za prąd 570zł niedopłaty...ide zjeść obiadek......

!!



:ico_szoking: :ico_szoking: współczuję

diem kochany twj Kourosh!!!!!! tak sobie super gada

kristijeszcze raz......bo zawsze to powtarzamy...super twoja Niolka spi

blondis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2007, 08:58

05 cze 2007, 10:03

Hej Maminki :-D kurcze ja chyba troche do was nie pasuje,odwiedzam tik-taka codziennie,sledze wszystkie postepy waszych pociech ale tak jakos dziwnie bo ja nie mam sie czym pochwalic :ico_placzek: za roczek czy dwa dolacze pelna para :ico_ciezarowka: a narazie bede sobie dalej sledzic wasze pogaduszki.Jestescie Boskie!pozdrawiam was wszystkie :-) Kristi,moja mala Nikosie, Iwonap :-D
Zycze milego dzionka dziewuszki :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 cze 2007, 11:34

Hallooo
My juz ladnie wyspane jestesmy od 8 30 ale mala juz zasnela drugi raz o 10 50 i spi sobie do tej pory moze jeszcze pospi tylko nie tak dlugo jak wczoraj..
Macie racje moja Nicolinka ma fajne spanko,i ciesze sie bo przynajmniej jest wyspana i ma energie i sily na dalsze lobuzowanie i na zabawe :ico_brawa_01: Ciesze sie ze tak sobie ladnie spi naprawde :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D To dla mnie tez jest fajnie,bo mam chwilke dla siebie albo mam czas cos porobic

Diem dzieki :ico_oczko:

Ja mojej Nicole tez probowalam myc zabki ale normalnie mi brala szczoteczke i sobie ja sama do buzi wsadzala i potem ja po chwili wyrzuca dokladnie jak twoj Mati Iza takze nic na sile na poczatku tez mi pozwalala malutka te zabki na dole myc a tych na gorze to nawet mi nie pozwoli dotknac :ico_oczko: takze trzeba poczekac ..
Moja Nicosinka ma juz 5 zabkow.. ma 2 na gorze juz jej coraz bardziej je widac takie fajnie poloweczki ma juz i na dole ma 2 juz normlane a obok nich jest taki polowek ktory sie pnie do gorytakze trzeba w tabelce pozmienaic ale poczekamy na Maggie i ciesze sie ze ma juz tyle zabkow :ico_brawa_01:
Dzisiaj ide na poczte i przy okazji bedzie spacerek zaliczony
Milego dnia i Pozdrawiam paaa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 cze 2007, 12:18

my narazie sie tylko przywitamy :ico_wstydzioch:
:ico_buziaczki_big:
milego dzionka :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości