Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 cze 2007, 23:36

A ja musiałam sobie owsiankę zrobić,normalnie chodziła za mną

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

04 cze 2007, 23:39

a ja muss owocowy i wafle ryżowe w polewie jogurtowej :-D

idę spać bo już północ a ja na spacer z koleżanką jutro umówiona jestem na około 11 - jeny jak ja się zwlokę z łóżka :ico_noniewiem:

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 cze 2007, 23:41

Ja dziś pospałam chyba do 10 więc jestem jak skowronek. Życzę wam miłej nocki i idę pobiegać po kanałach TV

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

05 cze 2007, 00:39

uffff doczytałam do końca, pół dnia nadrabiałam ;-)

Tylko wtrące parę słów na dobranoc i spadam spać, bo jutro będę miała ciężki dzień, mój mąż jedzie sobie na tor do Brna na 2 dni a ja zostaje ze wszystkim sama. No cóż bidulek zaharowuje się na śmierć, więc odpoczynek mu się należy, a ja przeciż lenie się całymi dniami z dzieckiem... Ale niech mu będzie - pzynajmniej bdę miała co mu wypominać w razie jakiejś kłótni :ico_oczko:

DZiewczyny ciesze, się, że już wróciłyście z tego Grzybowa, zdjęcia nonono, impreza widać się udała. Żałuję, że mnie nie było, ale ciężko by było jechać z dzieckiem 700km :ico_placzek:

MK -> widzę, że usilnie próbujesz się dowiedzieć o spotkanie w Krk, otóż odpowiadam, że nic kompeltnie jeszcze nie wiadomo, padła tylko propozycja.

Anetko - współczuje Ci teściowej, taką to tylko tłuczkiem należy uciszyć, bo inaczej mordy nie zamknie. Co do męża to świnia jest, powinien choć zadzwonić w rocznicę śłubu. A tak a propos rocznicy, to mamy w tym samym czasie :-)

Eluniu - witaj kochana, brakowało Cię tutaj Aniołku.

Joluś - :ico_buziaczki_big: fajnie się czyta Twoją relację z imprezy w Grzybowie, musiało być na prawdę zajefajnie :-P

Iwciu - coś nam rzadziutko zaglądasz na TT, popraw się kobito :ico_oczko: Buziaki dla Twoich chłopaków

Agatko - ja również nie byłabym szczęśliwa jakby mój EX chciał odiwedzać dziecko i udawał, ze nic się nie stało! W pełni Cie rozumie, bo ja bym chyba nie otwarła drzwi, taka jestem zawistna. I chyba nie zrobiłabym duzej krzywdy dziecku, bo skoro tatuś nie potrafił być uczciwy w stosunku do swej partnerki i matki jego dziecka to znaczy, że nie ejst wart tego dziecka i Ciebie. Niech się pałuje. A Ty znajdź Dawidkowy nowego lepszego tate :-D

Asiu - jak gardziołko? I jak się raczkuje Wikuni po nowym dywanie? Muszę powiedzieć, że Julka tak daje czadu po dywanach, panelach, kafelkach, że poobdzierała sobie troche kolanka - ale jest niewzruszona i nie do zdarcia :ico_olaboga:

hehe miało być tylko parę słów a jak zwykle wyszła taka ogromna kolumbryna :ico_noniewiem:
Pojdę już spać, bo od jutra jestem słomianą wdową :ico_olaboga:
Dobranoc mamusie

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

05 cze 2007, 01:33

hej!
doczytałam w końcu zaległości a trochę tego było i zdjęcia zarąbiste obejrzałam :-D
Grzybowianki musiało tam być super :-) oj żałuje ja , że nie pojechała :ico_placzek:
Maritko brzusio słodki narazie malutki ale już niedługo będzie go bardziej widać a celulits szukałam i nic :583: nie mogłam zobaczyć :ico_oczko:
Eluś no nareszcie wróciłaś :-)
Mosob co z tą różyczką :ico_szoking: jakaś dziwaczna
Akna to miałaś adventer wizyte u gina :ico_szoking: dowcipnić z niego :ico_smiechbig:
zapomniałam co chciałam jeszcze napisać :ico_placzek:
a jeszcze to spotkanko co się Mk dopytuje mogło by być w Suchej to ja się zjawie napewno :ico_oczko:
zmykam bo już z deczka późno a Jagoda ma dziś problemik ze spaniem i co chwilkę się budzi z płaczem :ico_olaboga: tez składam wine na j...ne zęby :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

05 cze 2007, 08:11

Witajcie :ico_haha_02:

Hmmm, dzisiaj wstałam z rana, bo Hubi był głodny już o 7. DO 7.30 go przeciągnęłam, ale dłużej się nie dało :ico_oczko:

Marguś, mówisz, że ja taaakie oczy zrobiłam? :ico_noniewiem: :-D No bo się nie boję Hubiego zostawiać. Na łóżku bym go nie zostawiła w życiu, ale w łóżeczku co mu się może stać? Już go trochę znam i wiem, że się nie budzi :-D Przykro że miałaś wczoraj nieciekawy dzień :( Troszkę wiem co czujesz, bo to trochę poniżające, do tego te nieuprzejme baby w UP............ Jakby łaskę robiły, że Cię przyjmą........ Tylko ja jestem bezrobotną narazie z wyboru.... Trzeba myśleć optymistycznie. Znajdziesz pracę, dużo lepszą niż miałaś. Ja tak ciągle myslę, co więcej wierzę w to. :ico_buziaczki_big:
Heheheheh, ale widzę że Kasiulkowa pamięć działa :-D Świetnie Tobie poszło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A czerśnie z drzewa......mniam. Ja, wraz z minięciem upałów przestałam zauważać czereśnie w sklepach. Nie ma ich poprostu :ico_placzek:

Mk, ja nie znam się na zębach :-/ Nie wiem co z tym niepokolei. Czy to dobrze, czy źle. Sory :-/

Sosna, hehehehe filmik niezły. Nie wiem co na taką jazdę egzaminator by powiedział.... :-D

Asiu, co do wyjazdów to przeciez my tam nie jechałyśmy się upić. Mężowie też nie. Każdy po troszeczku tylko, na ile kto miał ochotę :-D A w ogóle to przecież trzeba trzymac fason z małym dzieckiem :-)

Maritko, cós czuję, że z Bartoliniego świetny kompan by był :-D A o Tobie to już nawet ne wspomnę :-D

Gosiu, 2 dni sama.... nie lubie tego.... No, faktycznie się lenisz całymi dniami z dzieckiem :ico_noniewiem: Ja też żałuje, że Ciebie nie było, ale tyle kilosów to chyba nierealne z Julką bez noclegu po drodze :/

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

05 cze 2007, 08:15

Cześć. Jeszcze nie nadrobiłam zaległości.
Zdjęć nie mam nadal a skrzynka na o2 owszem owszem przepełniona, bo tam nie mogę wejść. Myślałam, że zapisałyście mój nowy meil. Dlatego zdjęcia wracały :ico_noniewiem: i jeżeli mogę prosić to poproszę na chloe1@op.pl
Zdążyłam doczytać, że Ela wróciła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Ok, wracam do lektury

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

05 cze 2007, 08:19

Chloe, ja mam Twój nowy adres i właśnie na nim pokazuje, że skrzynka przepełniona. Nie wiem co jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2007, 09:23

Witam

Joluś no przecież ja żartowałam przecież :ico_oczko:
Gosiu moje dziecko raczkuje gdzie popadnie, a najchętniej tam gdzie nie wolno :-)
Jagulko dzieci tak teraz mają, próbują także cwaniakować, moja wciąz mnie trenuje i moje uszy. Ale oczywiście winy dużo za marudzenie ponoszą te durne ząbki.

[ Dodano: 2007-06-05, 09:25 ]
A ja jutro sobię jade do rodziców, ale zaraz jak zajadę na miejsce wpadnę do was :) jak dobrze, że w końcu moi rodziciele zalożyli ten net :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

05 cze 2007, 09:47

jola, na op miałam tylko 2 meile ale pewnie spoooore. Już usunęłam. Udało mi się dostać też na o2 a tam czekały zdjęcia od margo :ico_haha_01: Zatem już wszystko wiem ale proszę o jeszcze :-D
[glow=yellow]Uprzejmie donoszę, że konto z o2 jest zlikwidowane...[/glow]
asia, mój też zasuwa na czwarakach gdzie popadnie (dopóki go nie spacyfikuję :ico_haha_01: ) A jak stanie np. w łóżeczku na nóżkach to strasznie się cieszy :ico_brawa_01: , ja też ale tylko przez moment :-D A winka to ja też lubię się napić
witaminko, felicity, dawno was nie było! Meldować się kobietki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość