moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

05 cze 2007, 07:42

magda75, ja na poczatku dałam mu pol sloiczka zupki jarzynowej zajadał sie..Nic mu nie było wiec na drugi dzien tez mu dalam polowe a pozniej juz cala. Ja wprowadzilam zupki jak skonczyl 4 miesiace i 1 tydzien

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 cze 2007, 09:39

po pierwsze :ico_tort: dla Filipka synka akerl.wlsanie kochana nic nie piszesz...co u smyka?jak dieta?operacja?daj znac!! :ico_sorki:
dziewczyny ja wam zazdroszcze tego spania..nam jakos to idzie ale czasem mam takiego nerwa :ico_zly: bo on glupi jest -chce spac ale sie drze i przekreca na brzuch,wtedy smok mu wypada i glowe zadziera i spac nie moze...masakra :ico_olaboga:
ja jestem nadopiekuncza matka i ciezko mi 'odciac pepowine' :ico_wstydzioch: dlatego tak pozno przyuczam do lozeczka...
magda75, ja wprowadzilam tydzien przed skonczeniem5 mcy.okolo..ale on sam sie do tego garnal :ico_oczko: do tej pory je zupki ale wczoraj dalam mu ziemniak z maslem i nie chcial :ico_noniewiem: chyba za geste bylo...zadnych alergii czy sensacji nie bylo(tfu tfu odpukac)tylko kupki bardzije 'ludzkie'nie tak rzadkie i nie codziennie..ale zaparc nie ma ani go nic nie boli.z tym ze on nie je calego sloiczka bo az tyle nie chce.dostaje po pol i dopija piersia czasem.
moumou pisze:a wogole to chcialam wam powiedziec,ze on demoluje mieszkanie, rzuca swoimi zabawkami i jeszcze gada przy jedzeniu i do tego z pelna buzia
hehe znam to moj wtedy lubi parskac :ico_oczko: i jak poloze go na kocyku to fik zaraz na brzuszek i kreci sie wkolo i powoli spelza z kocyka-bardzo silny i ruchliwy jest :ico_szoking: ale siedziec sam jeszcze nie umie...zaraz do przodu leci... :ico_noniewiem:

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

05 cze 2007, 10:11

dorotaczekolada pisze:hehe znam to moj wtedy lubi parskac i jak poloze go na kocyku to fik zaraz na brzuszek i kreci sie wkolo i powoli spelza z kocyka-bardzo silny i ruchliwy jest ale siedziec sam jeszcze nie umie...zaraz do przodu leci...

no u mnie to samo :-D sie kreci do okola :-) z tym siedzeniem to czytałam w medycznej ksciazce ze to prawidlowo w wieku naszych dzieci ze jak sie ich samych posadzi to do przodu sie chyla :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-05, 10:13 ]
dorotaczekolada pisze:chce spac ale sie drze i przekreca na brzuch,wtedy smok mu wypada i glowe zadziera i spac nie moze...

u mnie tak jest ale w dzien, strasznie nerwowy bo mu sie chca spac ale sie kreci smoczek wypada i zasnac nie moze. To tez jest wina zabkow bo go dziasla swedza i sie denerwuje...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 cze 2007, 10:18

MATA MACALAM-JESZCE ZABKI NIE IDA :ico_sorki: sory za capsa :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

05 cze 2007, 19:00

nie było mnie kilka dni bo musiałam załatwić sprawy na Uczelni.
dorotaczekolada, dostałas tą pracę?

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

05 cze 2007, 23:04

dziewczyny dziekuje jestemjuz spokojniejsza mojej Gabi jak narazie nic nie jest i nie bylo to dobrze!ale zajada sie zupka nic nawet nie wypluwa to jutro dam jej tyle ile sama bedzie chciala,zalatwiala sie codziennie tak papkowato a dzisiaj juz inny stolec ale nie ma zaparc.ale caly czas ja obserwuje ale mam nadzieje ze jak jej nic nie jest to juz nie bedzie :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

06 cze 2007, 09:31

babe_boom, na razie na probe.czekam na tel i mamy sie umowic na dni probne.zobaczymy jak sobie bed radzic z dwoma :ico_oczko:
magda75, to powodzenia! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

06 cze 2007, 20:08

dorotaczekolada, no to trzymam kciuki, żeby na stałę... a dzwoniłas do tego nestle?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 cze 2007, 09:12

babe_boom, zapomnialam :ico_wstydzioch: ja zawsze mam 5 tysiecy pilnych rzeczy a potem nic mi nie wychodzi :ico_noniewiem:
chcialam wam przekazac ze mal kontaktowala sie z sejanabo ma zepsuty komp i dlatego jej nie ma na tt.Paulinka jest chora-ma zapalenie ucha,wysypke alergiczna :ico_placzek: kochana! czekamy na ciebie i trzymamy kciuki za malutka!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 cze 2007, 11:00

dorotaczekolada, to zadzwoń i tak pewnie 1 przesytłka juz Ci przepadła...

[ Dodano: 2007-06-08, 12:17 ]
Dziewczyny czy któraś z Was karmi maleństwo Hipp2?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość