Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 cze 2007, 19:26

hej kochane no tak jak zniknelam to wy sie zjawilyscie :ico_haha_01:

jakby ktoras chciala na skypie poplotkowac to mnie szukajcie : nfridel

brawa dla Majeczki za zebolka ia dla Michasia za kolejne zebole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a u nas zatrzymalo sie na tym jednym ostrym zebie i ani widu pozostalych

Ivon brawo za foteczke

co do tych klotbni to wiecie co ja tez wciaz sie sprzeczam z T nawet wczoraj sie poklocilismy i to o takie pierdoly ze szkoda gadac,...... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a ja za kazdym razem tak to biore do siebie i przezywam wszystko..bo ja taka nadwrazliwa jestem...ech
:ico_puknij:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

04 cze 2007, 21:00

dziewczyny to dosłownie jakbym czytała o sobie z tymi facetami
u mnie jak dwa dni jest dobrze to kolejne cztery źle bo się kłócimy - teraz to praktycznie o wszytsko o pierdołę ale najgorsze jest to ze ja odrazu wyrzucam mu wszytsko co mnie boli a on nic sobie ztego nie robi :ico_szoking: :ico_szoking:

ale teraz 17.06 jade sobie do teścia na wieś z Oliwką a mój K zostaje w domu i zobaczymy kto za kim zatęskni i powiedziałam sobie za ja pierwsza do niego nie zadzwonie

dziewczynki uciekam :ico_spanko: :ico_spanko:
do jutra :-D :-D

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 cze 2007, 21:27

Cos dzisiaj trudno wejsc na t.t
a ja jestem tez juz na skypie justycha76 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-04, 22:22 ]
ale tu dzisiaj pustki :ico_noniewiem:
no to ja uciekam spac dobrej nocki zycze :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 cze 2007, 22:28

i pouciekały.....
Julia strasznie mardna ostsnio jest.. juz nei wiem o co jej chodzi... wogole nie chce zostac sama ! cały czas ktoś musi przy niej byc ! Kiedys usiadła sobie w lozeczku i sie grzecznie bawiła.. teraz jak sie ja da do łóżeczka to ejst jeden wielki ryk ! tak przerazliwie płacze jakby sie jej cos złego działo... :ico_noniewiem:
to ja tez uciekam.. DOBRANOC :ico_spanko:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 cze 2007, 22:38

Kasiu Wiktoria tez ma tak samo a ja jak cos robie to zaraz przylatuje i ryczy nawet nie wiadomo o co jej chodzi rano to sie jeszcze soba zajmie ale po poludniu to juz katastrofa :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 cze 2007, 22:43

zeby tak mocno upominac sie o towarzystwo..... aż do przesady... zreszta sama nie jest... ze sie ją zostawi na pare minut to od razu takie krzyki. Zreszta ja Julke od małego starałam się uczyć tego żeby sama sie umiała soba zająć i sie sama pobawić.. i potrafiła.. od paru dni jakos dziwnie reaguje gdy sie ja samą zostawi...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

05 cze 2007, 06:46

Kasiu ja tak samo nauczyłam Oliwkę żeby sama troszkę się pobawiła, bo my przecież też musimy mieć chwilę oddechu.
Póki co (odpukać ) jak ją wkłądamy do łóżeczko to nie płacze i nie robi awantur ale jak juz sie jej znudzi to i owszem.
Teraz też siedzi sobie w łózeczku bawi się a jak nawija do siebie :-D :-D :-D

Gabrysiu to u mnie podobnie, Oliwka spąła cała noc ale pobudke zrobiła o 4. No i po jakiejs godzince usnęła spowrotem.

[size=150][shadow=yellow]Wszystkiego najlepszego dla Justynki za skończone 9 miesięcy. [/shadow][/size]

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

05 cze 2007, 08:06

Witam
[size=200]Wszystkiego dobrego dla Justynki za skonczone 9 miesiecy [/size] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 cze 2007, 08:15

[shadow=green]STO LAT DLA JUSTYNKI[/shadow] :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

05 cze 2007, 08:22

Kasiu ja tez od malego uczylam mala zeby sama sie bawial i tak jak pisalam rano to sie jeszcze soba zajmie ale juz popoludniu szczegolnie tak od 16/17 to jest tragedia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość