Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

05 cze 2007, 10:59

Witam was moje drogie!! Noc spoko Pawełek przespał całą usnał o 22 i spał do 5.30 spał by dłuzej ale oczywiscie budzik zadzwonił :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: .

PRZEPIS NA MAKARON Z WARZYWKAMI: Ugotować makaron obojetnie jaki ja gotowałam swiderki, nastepnie ugotować warzywa ja gotowałam gotowa mieszanke warzywna zamrozona do warzyw dodac szyneczke pokrojona w malenka kosteczke dodac siewrzego pomidorka lub odrobine koncentratu leciutko osolic chwile gotowac zdjac z ognia dodac makaron zagotowac i zmiksować Pawełek zajadał sie tym wczoraj.

Pawełek tez ma taki samochodzik dostał od chrzesnej na dzien dziecka ale jakos boi sie na nim jezdzic powoli bediemy go przywzyczajac

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 cze 2007, 11:04

Ewelina chyba sprobuje zrobic Mai ten makaron, mysle ze po tym nie powinno jej nic byc.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

05 cze 2007, 11:09

Dziewczyny moj synus tez nie lubi ostatnio sam zostawac tez caly czas musi ktos przy nim byc bo inaczej zaraz tak krzyczy ze cos okropnego juz trze oczka zaraz danonek z biszkoptem i spac

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 cze 2007, 11:20

ja kochane uciekam na miasto , najwyzej nas zmoczy, maly i tak pod przykryciem wiec bedzie suchitki gorzej z mama hehe

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

05 cze 2007, 11:21

ups .... ivon sorki :ico_sorki:

Justynko mam nadzieje że to nie nic związanego z uszami bo Oliwka gorączki nie ma
ale jak będę u lekarza to powiem mu o tym, może zerknie czy jest wszystko w porządku z uszkami

no ja też wypróbuje ten makaron - warzywka mam to tylko makaronik ugotuje mięsko też jest :-D :-D

[ Dodano: 2007-06-05, 11:25 ]
dziewczyny już miałąm tyle razy się Was spytać i ciągle zapominam

jeśli chodzi o krem dla dzieci z filtrem, to jaki polecacie?? bo są różne i ceny niektórych kosmiczne - niektóre prawie 40 zł a niektóre 12 zł??
jakich wy używacie??

a juz jestem przerażona ile wydajemy przy jednej wizycie w sklepie a głównie kupujemy rzeczy dla Oliwki (pampresy, kaszki, mleko, owoce) - poprostu koszmar

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 cze 2007, 11:39

Dorotko my na Maje wydajemy wiecej niz na nas dwoje. My w tamtym miesiacu na same mascie, krople na wysypke i antybiotyk wydalismy 250 zl, a gdzie pampersy, chusteczki, soczki itd. :ico_olaboga: Dziecko to jest ogromny wydatek.
Ale pomyslcie sobie jakie biedne są dzieci w biednych rodzinach, przeciez one nic nie mają :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

05 cze 2007, 11:54

Dorotka nie wiem jak sa kremy w Polsce ale powinas kupic z duzym filtrem wydaje mis ze co najmnie 40 a tym bardziej ze na lato zapowiadaja duze upaly
co do wywatkow na dziecko to my tez duzo wydajemy chociaz juz nie kupujemy papersow bo Wiktoria jest na nie uczulona ja kupuje najtanse no i Wiktoria nie ma juz krostek na pupie a o biednych dzieciach to juz na sama mysl chce sie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

05 cze 2007, 12:08

Ktos kiedys powiedzial ze utrzymac dziecko to tak jak by kupic dobrego mercedesa i to jest prawda ale powiedzcie czy jak patrzymy jak sie rozwijaja jak patrza na nas i sie do nas usmiechaja czy to nie jest warte ty wszystkich pieniedzy???

A jesli chodzi o biedne dzieci to moja kolezanka sie w takiej wychowala i nie zapomne jak przychodziła do mnie i patrzyła jak mama nam kupowala jogurty czy zabawki. Moja mama wtedy juz zawsze jeden wiecej kupowała dla niej. Bieda to jest cos okropnego. Jak chodze z Pawełkiem do poradni ryzyka okoloporodowego to tam sie mozna napatrzyc na biedne dzieci nie tylko finansowo ale i zdrowotnie az sie serce kraje ja to wracam z tamtad chora jak sie napatrze na chore dzieci dziekuje Bogu ze Pawełek jest zdrowy

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

05 cze 2007, 12:09

Justynko ale to może być taki zwykły krem z dużym faktorem czy musi byc z dużym ale tylko przeznaczonym dla dzieci??

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

05 cze 2007, 12:13

ja tez musze kupic Pawełkowi krem z filtrem ale jak sie wejdzie do sklepu i zobaczy te ceny to az wlos sie jerzy na głowie wiecie co az przesadzaja z tymi cenami taki krem kosztuje tyle samo co paczka pampersów

[ Dodano: 2007-06-05, 12:14 ]
a tak wogole to moj synus wlasnie usnal BEZ CYCA!!!! :ico_brawa_01: :ico_sorki: oszukałam go bo juz buziaczka otwierał a ja mu wtedy kubeczek z piciem i moment usnal

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość