Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

06 cze 2007, 00:01

kaasiaa79, zarabisty tekst :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Ostatnio zmieniony 06 cze 2007, 00:03 przez Emilka_M, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 cze 2007, 00:02

no wlasnie,tym bardziej,ze ona sie szarogesi ...jak byla tydzien,to zaciskalam zeby,ale jak mi sie bedzie dluzej wtracac i mowic jaki to tomus biedny ,bo nawet w domu palic nie moze to mi sie cos robi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

06 cze 2007, 00:14

lucy23, skąd ja to znam :ico_noniewiem: kuby babcia jest taka sama, najgorsze, ze jak sie jest z nią godizne to jest wspaniała, a potem wyłazi z niej babsztyl, a do tego ma jakies porabane starcze - chyba - odruchy! np: rok temu, przywiozła do nas, a przeciez mieszkalismy u moich rodzicow, pomidory z działki, całą torbe podrózną :ico_szoking: ... zeby u nas zrobic z nich przecier i zawekować :ico_szoking: oczywiscie przy każdym słoiku opowiadała o niskiej emeryturze i jaka to oszczędność na gazie, zrobić se ptrzecier w innym miescie :ico_szoking:
przyjezdza teraz za tydzien na weekend, pozniewaz wie, ze kupilismy pralke, to obstawiamy z kuba, że zrobi u nas pranie bielizny pościelowej...sobie i sąsiadce :-D
aha i wiecznie powtarza, jak to 4 lata temu :ico_szoking: dała kubie 50 zł :ico_puknij: moje babuszki do tej pory mnie finansowo wspeierają :ico_oczko: i są kochane na maksa!!!

troche sie wyżaliłam! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 cze 2007, 01:01

Kasia brzuch jutro wkleje jak mi kabel dadzą od aparatu :ico_olaboga:
Lucy zapraszam do mnie bo moja tesciowa tez przylatuje, wiec Ty przylecisz do mnie a ja moja tesciowa wysle do Ciebie niech sie same rządzą :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 cze 2007, 09:49

ale placzecie o te tesciowe. jak wam nie pasuja, to im powiedzcie, ze nie bilety za drogie, albo, ze landlord sie nie zgadza na taki dlugi pobyt. w UK landlord zawsze dobra wymowka :ico_oczko:

u mnie dalej nic sie nie dzieje, ale dzis ide na KTG i moze wplacze jakies dzialanie ze strony mojego ginka :ico_olaboga: albo na meza poczekam, a co? jeszcze 2 tygodnie. :ico_olaboga:

kaasiaa79 pisze:że zrobi u nas pranie bielizny pościelowej...sobie i sąsiadce

o moj boze.... bez komentarza...

lucy23, no rzeczywiscie biedny ten twoj Tomus, ze w domu palic nie moze.... :-D niech do PL wroci, bo tu sie szykuja na ustawe, zeby nie bylo mozna palic nawet we wlasnym aucie :ico_oczko: .
a co do cytowania to jaest tak:
wybierasz posta ktory chcesz cytowac i zaraz nad nim masz ikonki cytuj i ignoruj, wiec cytuj wybierasz bez zadnego zaznaczania. zacytuje ci caly post na panelu "odpowiedz" (a nie jak do tej pory robilas przez "szybka odpowiedz". tam te mozesz sobie robic duze kolorowe literki, bo pamieam, ze o to chyba tez kiedys na czerwcowkach pytalas. musisz zaznaczyc tekst ktory chcesz zmienic i wybrac jakas ikonke z panelu nad tekstem. potem zamiast wyslij wybierz podglad i tak sobie mozesz wszystkie ikonki wyprobowac. łapiesz cos z tego co napisalam?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 cze 2007, 10:11

hej dziewczyny
widze ze narzekań na teściowe ciąg dalszy. I bardzo dobrze. Ja cały czas czekam na jakiś kontakt z jej strony bym jej mogła powiedziec co mysle o niej.

Fela nie martw sie ja tez jestem panikara. Znaczy juz troche przechodzi bo Tomek strasznie skrecony i non stop ma jakiegos guza.

Jaśnie Pani widze ze dzisiaj masz termin. Ale chyba mniej zdenerwowana jestes niz KAsik w dniu terminu.

kaasiaa79 pisze:dała kubie 50 zł
Mysle ze ta powazna kwota upowaznia ją na chwalenie sie jeszcze przez najblizsze 6 lat. :ico_smiechbig:

Emilka wiemy ze jestes zapracowaną mamą. Dwójka dzieci, siłownia itp wiec jestes usprawiedliwiona. A jak ALi ząbki rosną już?

Jestem tak padnieta ze szok. Nie wiem od czego spalam prawie 8h a ledwo na oczy patrze. JEdyny plus to taki ze dzis tak jakby piatek bo dopiero do pracy ide we wtorek. Super co?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 cze 2007, 10:36

Jaśnie Pani widze ze dzisiaj masz termin. Ale chyba mniej zdenerwowana jestes niz KAsik w dniu terminu.

gosia wczoraj termin mialam, tylko ten avatarek juz sie po terminie nie zmienia. ja juz przeteminowana jestem, wczoraj bylam bardziej zdenerwowana.
milego nastepnego w tym roku dlugiego weekendu :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 cze 2007, 12:42

jasnie pani juz wiem o co chodzi z tym cytowaniem...pozniej potrenuje ,to sie okaze czy rzeczywiscie hi hi z checia bym sie wymowila biletami lub landlordem,ale T by sie na to nie zgodzil,bo ja mojej rodzinie zawsze bilety kupuje i on swojej mamie tez :( i wie,ze moja mama przyjezdza,wiec napewno bedzie wiedziec ,ze to jakies kretactwo...z reszta tomek za nia bardzo jest,dlatego staram sie trzymac nerwy na wodzy (choc nie zawsze wychodzi)...jego tata nie zyje i on i jego siostra strasznie sie z nia cackaja,a ona to potrafi wykorzystac...ja mam wrazenie ,ze ona jest taka pijawka he he ciagle marudzi,jaka to biedna nie jest ,a to guzik prawda...a raz jak uslyszalam jak tomek do niej mowi,ze jej kasy nie wysle,bo ja juz 2 miesiac maternity nie dostaje i jej dosle potem to myslalam,ze mnie szlag trafi...on jej sie kuzwa normalnie tlumaczyl :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-06-06, 12:44 ]
kaasiaa79 pisze:przyjezdza teraz za tydzien na weekend, pozniewaz wie, ze kupilismy pralke, to obstawiamy z kuba, że zrobi u nas pranie bielizny pościelowej...sobie i sąsiadc
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-06, 12:48 ]
lucy23, no rzeczywiscie biedny ten twoj Tomus, ze w domu palic nie moze....
on mnie juz do szalu doprowadza z tym paleniem,6 lat rzuca i rzucic nie moze :ico_puknij: ciagle mowi,ze to ostatnia paczka i kupuje nowa,a plastry nosi w plecaku juz 3 miesiace :ico_puknij: nie wiem po co je kupil???skoro ich nawet nie przykleil :ico_puknij: ja chyba jakas rozdrazniona dzis jestem :ico_haha_01: :ico_haha_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

06 cze 2007, 12:51

Hej Kochane, widze, ze tesciowe teraz na tapecie??? Ja kiedys mialam ten etap w zyciu, ze sie przejmowalam co inni mowia i mysla a teraz--- LUZ---! :ico_haha_01: Nie interesuje sie i nie slucham, wiecie o ile zycie jest latwiejsze, a i z tesciawa problemow nie posiadam :ico_haha_01: Mysle, ze nie probowala by nigdy robic i mowic czegos przeciwko mnie, bo nie urazila by tym mnie tylko swojego syna!!! Moja mama tez zlego slowa na Kube nie powie!!! Kiedys u mnie bylo inaczej, moja rodzina byla przeciwna mojemu ostatniemu zwiazkowi, i wiecie co? Mieli racje, ale to stare dzieje...
Wiecie co dziewczyny, w zyciu nie chodzi o to aby sie stawiac i robic testy sil w rodzi9nie, tylko dazyc do harmonii, zyje sie tak o wiele lepiej!!! :ico_haha_01:

J a mam dzis urwanie glowy, Maya daje czadu, a ja jej nawet na rece nie moge wziac!!! Plecy tak mnie bola, ze nie moglam w nocy spac!!!
No musze konczyc, bo nie bede sie z nia o kompa bila :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 cze 2007, 12:57

delfina ciebie od skrzywinia tak boli kregoslup? Ja tez mam skolioze i to dosc poważną ale mimo to kregoslup sporadycznie mnie boli najczesciej przed swietami gdy trzeba duzo sprzatac. A tobie sie poglebia to skrzywienie?
lucy23 pisze:on mnie juz do szalu doprowadza z tym paleniem,6 lat rzuca i rzucic nie moze ciagle mowi,ze to ostatnia paczka i kupuje nowa,a plastry nosi w plecaku juz 3 miesiace


moja siostra od niedzieli plastry nosi. Zobaczymy z jakim rezultatem. Na razie 3 dzien nie pali.

Lucy przypomnialo mi sie jeszcze odnosnie hemoroidow bo pisalas. Uwazaj na nie, ja w ciazy troche olewalam bo niby cos sie robilo, a podczas porodu tragedia wyszla. Po porodzie normalnie na tylku nie moglam siedziec przez 3 tygodnie dochodzilam do siebie. I uwierz mi nie bylo to zbyt przyjemne.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość