Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 cze 2007, 17:10

to jak...dawać cyca?rety... :ico_olaboga: każdy mówi co innego...ja mam już dość!!!6lekarzy i każdy debil...nikt nic nie wie...każdy improwizuje...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 cze 2007, 17:19

karm ją tak jak do tej pory. mysle ze skoro przepisali ci ten lek to nie zaszkodzi małej.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

06 cze 2007, 17:19

zborra, a karmisz do tej pory tylko piersia?Bo jak tak to is´tnieje ryzyko, ze po tych 5 dniach Haneczka nie bedzie chciala cycusia. :ico_olaboga: Sama nie wiem co Ci poradzic.A mojego malego jak zwazylam ponad tydzien temu po karmieniu, to wyszlo, ze zjadl 100 g a nie pil dlugo, wiec mysle, ze 75 to minimum , ktore musisz dawac Hani.

[ Dodano: 2007-06-06, 17:20 ]
Przeciez w ciazy kobiety tez dostaja antybiotyki...wiec chyba nie wszystkie sa niebezoieczne dla naszych malenstw

[ Dodano: 2007-06-06, 17:21 ]
delicja, rosnie Ci pieknie Twoja corunia na tym podobno wstretnym mleczku :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 cze 2007, 17:37

katrin słicznie z olesią dziękujemy. Mleko faktycznie wstrętne, nawet go próbowałam smakuje jakoś tak dziwnie, ale mojemu dizecku smakuje i to jest najważniejsze :-D

[ Dodano: 2007-06-06, 17:47 ]
hmmmmmmmm suwak źle mi pokazuje wiek Oli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 cze 2007, 18:09

zborra, karm Hanusie piersia i nie martw sie jej nic nie bedzie od tego a Ty nie mozesz sie denerwowac bo to zaszkodzi na laktacje i hanusia wyczuje ze sie zloscisz i bedzie plakala . Nie odstawiaj malej od cycusia tylko karm tak jak dotychczas ... niejedna kobieta karmiaca bierze ten antybiotyk i nic zlego sie nie dzieje

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 cze 2007, 19:53

Ok,tak jest!!! wykonać! dzięki za rady...ale po kilku dniach spokoju dziś znowu kolki...możliwe, że od tego leku???sory, że tak się pytam jak gamoń...

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

06 cze 2007, 21:20

Trochę dzisiaj wyczytałam o ślinieniu w drugim miesiacu,ponoć w tym czasie u dzieci jest wzmożona produkcja sliny a one nie umieją jej połykać i wygląda tak jakby miały im się wyżynać ząbki.

Jeśli chodzi o jedzenie to mój mały też by tylko jadł. Ponoć u dzieci w drugim miesiącu jest wzmożony apetyt i wzrost. Dzisiaj miałam kryzys i dostał butlę.Mam pytanie czy po zjedzeniu z piersi po butli może ulewać a może jest to nietolerancja na mleko w proszku.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 cze 2007, 21:46

zborra, nie od leku ... naprawde nie martw sie o ten lek ... zaden lekarz nie przepisalby Ci antybiotyku gdyby zaszkodzil dziecku :-) a jestes pewna ze mala ma kolke a nie zwykly ból brzuszka ? czesto mamy myla kolke od zwyklego bolu... i sie zamartwiaja a wystarczy czasem troszke zmienic diete .. obserwuj Hanie jak reaguje na to co jjesz i czy te bole ma o tej samej porze zawsze , bo jesli codziennie o tej samej godzinie placze to wtedy jest kolka ... a czasem dzidzia marudzi bo jest zmeczona albo jest jej za goraco :ico_noniewiem: niekoniecznie musi to byc kolka czy jakis inny ból ... :-)

[ Dodano: 2007-06-06, 21:48 ]
IM, moze ulewac bo to inne mleczko niz twoje i jesli dostaje je sporadycznie to tymbardziej bo brzuszek nie jest przyzwyczajony a pozatym ze smoka inaczej sie pije niz z piersi i zawsze pamietaj zeby dzidzi sie odbilo pozadnie po butli ... nie masz sie czym martwic raczej chyba ze ulewanie byloby bardzio silne albo bylyby to wymioty to lepoej zmienic mleko :-/

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

06 cze 2007, 22:14

witajcie laseczki dzisiaj cały dzień na dworze nogi to mo do d.... uciekają od tego chodzenia jeszcze lodówka mi padła i 8 przyjda żeby zobaczyć co tam u niej się zepsuło.dolina straszna ,ale za to mała kochaniutka.u nas to wyglada jeedzonko zabawa i sen .a czasami zaśnie odrazu po jdzonku.mała spi od 20 i nie budzi sie o23 tylko ok 2 a potem 5 i 8 i co 3 godz. w dzień jedzonko.Też ja boli brzuszek jak za szybko je najczęściej rano i wieczorem ale daje jej wtedy kropelki i jesgt po chwili ok.
A kolka to pojawia sie najczęściej o tej samej godz.i dziecko wtedy płacze tak ze nie idzie go uspokoić .może byc rano lub wieczorem bo jak boli brzuszek to na rekach dziecko sie uspokaja po chwilce tak jak Martynka ,a kolka trwa jakis czas i dziecko pręży się i kopie mocno nózkami wsumie przy brzuszku też ale nie tak mocno jak pamiętam.

[ Dodano: 2007-06-06, 22:18 ]
IM ulewać może bo moja Martynka jak karmiłam piersią jeszcze i dokarmiałam to też trochę ulewała bo żołądeczek musiał trawic dwa rodzaje mleczka i dlatego ,teraz jak juz daje jej bytle tylko to nie ulewa.chociaż sa dzieci co ulewaja jakis czas jest nawet mleko przeciw ulewaniu obserwuj musi sie przyzwyczaić a jeżeli nie to trzeba zmienić mleko

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 cze 2007, 22:45

witam po dlugim nie byciu :-D

Ale sie stesknilam za wami :ico_szoking:

Czytam was caly dzien z przerwami i doczytac nie moge.

Marzenko - super fotka naszych bobaskow :ico_sorki:

Podaj mi prosze linka do watka K@tki :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość