diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

06 cze 2007, 15:43

ahoj :-D

Gratulacjonos dla Piotrusia za czworeczke zebata :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
i dla Malwinki za postepy w komunikowaniu sie z mamusia :ico_oczko: :-D dzieciaczki sa taki madrusie :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
ja zarz zaczne glaskac sie po brzuszku jak tylko dobre jedzonko sie pojawi na horyzoncie :ico_smiechbig: juz nie moge doczekac sie kiedy Kourosh to podlapie :ico_haha_01:
iza pisze:a tak super byloby sie spotkac...

ja mam nadzieje,ze kiedys kiedys w przyszlosci uda nam sie raz po raz spotkac :sylwester: :ico_zdrowko:
kristi to tesciowi zdrowka ,a mezowi brawo za mleczaka wychodowanego :ico_szoking: w tym wieku :ico_haha_01: :-D
my ostatnio na spacerkach i wogrodzie na trawce, poza tym moj D troche zazdrosny o Was :ico_olaboga: wiec przez jakis czas ogranicze klikanie i troche sie zajme bidulkiem :-D
Aginka pisze:diem, - zapomniałam o Was - Kourosh - On jest bardzo mądrym chłopcem i to super że zaczyna kojarzyć "słowa" do czynności ....
Aginka
nie ma sprawy :-D my nie obrazalscy
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 cze 2007, 20:22

iwonap pisze:aginka pochwal sie troszke bo juz nas ciekawosc zjada ...no przynajmiej mnie a komu sie bedzioesz chwqalic jak nie nam????/



Dziewczyny - J. czyli :gitara: jest ... hm.... wiecie co ?? nie ma słów by go określic ....
Chyba oddalabym wszystko co mam (z wyjątkiem dzieci) by czas mógł sie cofnąć .... byśmy poznali sie wcześniej - przed tym gdy oboje "układaliśmy"sobie życie .... ale często myślę sobie że jest nam tak dobrze ze soba tylko dlatego że nie jesteśmy ze sobą na co dzień :ico_noniewiem: wydaje mi sie że codzienność , życie i rutyna wszystko deformują ... nawet miłośc ....ale póki co od prawie 5 lat cieszy mnie każde jego słowo, gest, dotyk, jego uśmiech sprawia że i ja sie śmieję , każda chwila razem to jedna z najpiękniejszych chwil mojego życia . Mam ogromny żal do mojego Boga ze nie pozwolił nam byc razem ... na zawsze razem ... nigdy nie będziemy razem ... tak tylko dla siebie ....

[ Dodano: 2007-06-06 ]
i tutaj szczerze powiem że licze na wspólczucie a nie na kazania na temat - jak rozbija się rodziny i małżeństwa .... :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-06-06 ]
diem pisze:moj D troche zazdrosny o Was wiec przez jakis czas ogranicze klikanie i troche sie zajme bidulkiem


eeeeee ... a co to ??? No bo my Twojemu D. wybijemy z głowy zazdrość !!! - choćby po persku - jeżeli będzie trzeba .... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 cze 2007, 20:50

Aginka mi tez brak slow... Nie bede cie oceniac,ani osadzac bo nie jest mi to dane.. Ale uwazam ze jesli czlowiek czegos bardzo chce to przezwyciezy wszystko.. Skomplikowana sytuacje masz.. masz dzieci z innym mezczyzna a kochasz tez innego faceta.. Wazne ze w tym wszystkim jestes szczesliwa i nie cierpia na tym twoje dzieci :ico_brawa_01: Powodzenia i wszystkiego najjj trzymam kciuki za ciebie,za was..

A my juz po zakupach.. Bylo fajnie, teraz ide popatrzec na mecz z moim mezulkiem ktorego bym nie zamienila na nic innego.. Jest jaki jest ale moj.. :ico_oczko: A dzisiaj graja Niemcy ze Slowacja oczywiscie kibicujemy Niemcom.. :-D :ico_brawa_01:

Diem moj M jest tez powoli zazdrosny.. ale on ma swoje hobby a ja mam swoje :ico_oczko: Ide sie nim zajac zeby za bardzo nie marudzil hehe paaa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

06 cze 2007, 20:51

Aginka pisze:eeeeee ... a co to ??? No bo my Twojemu D. wybijemy z głowy zazdrość !!! - choćby po persku - jeżeli będzie trzeba ....

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :one: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-06, 20:53 ]
Kristi pisze:Aginka mi tez brak slow... Nie bede cie oceniac,ani osadzac bo nie jest mi to dane.. Ale uwazam ze jesli czlowiek czegos bardzo chce to przezwyciezy wszystko.. Skomplikowana sytuacje masz.. masz dzieci z innym mezczyzna a kochasz tez innego faceta.. Wazne ze w tym wszystkim jestes szczesliwa i nie cierpia na tym twoje dzieci Powodzenia i wszystkiego najjj trzymam kciuki za ciebie,za was..

podpisuje sie rekoma i nog-oma :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 cze 2007, 20:55

OK zycze wam dobranoc i milej nocki do jutra paaa

diem pisze:Aginka napisał/a:
eeeeee ... a co to ??? No bo my Twojemu D. wybijemy z głowy zazdrość !!! - choćby po persku - jeżeli będzie trzeba ....


Super to ujelas :ico_brawa_01: :-D :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 cze 2007, 21:13

diem, Kristi, :ico_respekt:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

07 cze 2007, 10:59

a co to dzis tak pusto od rana :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking:
halo halo !!!

my dzis od rana wspolny prysznic,sniadanko,sprzatanie,a teraz D pojechal kupic jakies narzedzia ... Kourosh zas od rana powazny :ico_noniewiem: zamyslony, a nawet nieco smutny ... chyba obrazil sie,ze D nie zabral go na przyjazdzke :ico_olaboga:
wlasnie siedzi w kojcu i oglada program dla dzieci ,ale jakby od niechcenia :ico_olaboga:

Dziewczyny ,gdzie jestescie?!
Wracajcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2007-06-07, 11:00 ]
Kristi super fotki coreczki :ico_brawa_01: :ico_haha_02: mniam mniam sliczna dziewczynka :-D ale ja tez lubie sie chwalic moim Skarbem ... zaraz cos wrzuce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 cze 2007, 11:16

Diem dzieki za komplementy czekam czekam na foteczki twojego slodkiego Kourosha

Ja sie nawet nie przywitalam.. Witajcie moje slodkie
U nas nocka ladnie minela.. mala obudzila sie o 8 30 jeszcze by pospala ale nie szlo juz bo to odraazu sniadanko,i poranna toaleta.. ale teraz o 11 00 mala znowu zasnela.. ciekawe n jak dlugo :ico_oczko: :ico_haha_01: :-D
Dzisiaj juz robie salate na naszego dzisiejszego grilla pogode mamy cudowna,piekna sloneczko i az chce sie zyc zapowiadali dzisiaj nawet do 30 stopni :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D Mam dzisiaj swietny humorek i ciesze sie ze moge nim was zarazic (mam nadzieje ze sie zarazicie)

Aginka powodzenia i wszystkiego najjj
Diem pokaz te foteczki czekam i czekam

Ok ja ide ta moja salate dokonczyc a potem sie ladnie wyprysznicowac ale sama bo moja Nicoleczka wczoraj zrobila taka kupee ze nie bylo innego wyjscia tylko ja pod prysznic dac i umyc ale sama ja dzisiaj sie zrobie piekna hehe no nic buziaczki dla wszystkich milego i pieknego dnia do zobaczenia pozniej paaa

[ Dodano: 2007-06-07, 11:19 ]
Mam wlaczony komp i co chwilke bede zagladac..
Ciekawe jak bedzie dzisiaj na grillu z naszymi sasiadami.. Napewno super.. ale zobaczymy juz o 17 00 zaczynamy hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :509:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

07 cze 2007, 11:25

[
i pomagajacy mamie w kuchni :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-07, 11:27 ]
musze zmykac bo moj misiu chce spac :ico_noniewiem:
kristi udanego grilowania :ico_brawa_01: :-D
ja rowniez co jakis czas zajrze :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 08 cze 2007, 21:09 przez diem, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

07 cze 2007, 12:35

Diem Piekne sliczne foteczki Slodziutek z tego twojego Kourosha

OK ja mam juz salaty gotowe i teraz ide sie ladnie wyprysznicowac.. mala sie wlasnie obudzila ale maz sie nia zajmie a ja bede mogla sie wyprysznicowac heh ok napisze dopiero po grillu czyli wieczorkiem
Dzieki za wszytsko buziaczuki wielkie paaa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość