Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 cze 2007, 23:04

iw_rybka, wątek o K@tce jest w 9 miesiacach napewno znajdziesz... niestety stracila swoja fasolke :ico_placzek:
fajnie ze juz jestes my tez tesknilismy :-D

[ Dodano: 2007-06-06, 23:05 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=1820 to link ...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 cze 2007, 23:15

no - udalo sie.

Kasi.k - ciesze sie,ze z Viki juz lepiej :ico_haha_02:

Nie pamietam co kto pisal :ico_placzek:

My bylismy u pediatry i maly nie dostal szczepionki bo pokaslywal i sie boje,ze moze sie rozchoruje :ico_olaboga:

Skaze bialkowa wyleczylam sama - nic nie pomagalo,tzn.masc streydowa ale jej nie chcialam uzywac.Oilatum slabo nawilzalo mu skorke. Myje go w szarym mydle i smaruje buzke Linomagiem ( masc na pupcie ) i maly ma znowu sliczna buzke :-D

Wazy 5325 i podobno nie jest to wynik rewelacyjny ale ja mam to gdzies.Andrzejek je co 2 -3 godziny,jak daje mu czesciej to ulewa i pani doktor powiedziala,ze w tabelkach sie nie miesci ale wyglada dobrze i jest zdrowy,wiec dalej bede karmila tylko cycusiem :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 cze 2007, 07:07

Witamy cię z powrotem Rybciu............tęskniłyśmy!!!!!!!!!!!

Rybciu wagą Andrzejka się nie przejmuj, skoro jest zdrowy i wszystko jest OK!!!!!!
Jak jest zadowolony na mleczku mamusi to po co dokarmiać!

Zborra jak Mordeczka mówi że można brać antybiotyk to można!!!!!!!!

A z ulewaniem to Oskarek trochę ulewał ale jak był jednocześnie na cycku i butelce, bo jak jest na samej butelce to się praktycznie nie zdarza!!!!!!!!!!

Wczoraj na bioderkach wyszło wszystko dobrze, ale będzie jeszcze jedna kontrola za 2 miesiące!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-07, 07:09 ]
A Zborra wszystkiego najlepszego dla Hanusi z okazji ukończenia 1 miesiąca

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 cze 2007, 08:10

czesc laseczki :-D
ja tylko na chwilke odmeldowac sie i za godzinke zmykam na miasto i do ZOO :-D ciekawe jak to bedzie na takim dlugim spacerku daleko od domku z moim głodomorem :-D
iw_rybka, kazda dzidzia jest inna i kazd w swoim tepie sie rozwija wiec nie ma co sie martwic wagą... wazne ze Jędruś zadowolony przy cycusiu :ico_haha_02:
caro, dobrze ze z bioderkami wszystko ok , my idziemy 20 sierpnia

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 cze 2007, 11:09

Ja tez na momencik, bo obiad musze swiateczny ugotowac i cos z soba zrobic, bo wygladam juz jak kocmoluch.Moj maly wczoraj znowu bylby tylko przy cycusiu caly dzien :ico_olaboga: Co ja mam robic?Juz mialam kryzys i gdyby nie fakt, ze mam w domu tylko smoczki do mleka a te mleko Pre Hip,ktorym go dokarmialam trzeba podawac pisze ze smoczkami do herbaty to pewnie bym sie zlamala i podala butle.Zobaczymy dzis jaki bedzie.
Iw Rybka-smutno bylo bez Ciebie-dobrze, ze wrocilas.Waga Jedrusia sie nie przejmuj, gdzies pisala, ze dzieci z niska waga urodzeniowa przybieraja duzo szybciej niz te , ktore urodzily sie juz duze.

Syla-fajnie caly dzien n dworze!Ja wczorj pierwszy raz wybralam sie na dluzszy wyjazd wozkiem do sklepow.I moje dziecko wcale grzecznie nie spi w wozeczku, spal tak polowe czasu tylko, a wszyscy mi mowili, z dzieci na dworze spia smacznie.Mam nadzieje, ze z Wasza lodowka juz w porzadeczku, bo teraz latem nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez...

Caro-u nas bioderka badali w szpitalu i teraz po miesiacu pediatra zrobila USG i w porzadeczku, wiec juz nie beda sprawdzac.Ja mam nastepna kontrole u pediatry w sierpniu, jak maly bedzie mial 3 miesiace.A w Polsce trzeba co miesiac chodzic ???

Mordeczko-przyjemnego dnia w ZOO.Ciekawe jak Kacperkowi bedzie sie podobalo.

Nic juz wiecej nie pamietam-chyba mozg po ciazy sie jeszcze nie zregenerowal do konca...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2007, 15:50

caro, dzieki za miłe przywitanie :-D

Super,ze bioderka ok - my mamy termin dopiero na 17.07 :ico_olaboga:

M0rD3CzKa, ja tez tak mysle,bo przeciez nie placze,ze jest glodny a ja go karmie na kazde zadanie.Najdluzsza przerwa to 4 godziny i to tylko raz tyle spal :ico_noniewiem: Normalnie kapiemy go o 20,00 potem papu i spi tak 3,5 godziny a potem co dwie godziny sie budzi :ico_haha_02:
Miłego wypadu do ZOO :-D

katrin, dzieki za cenna informacje - tego nie slyszalam :ico_brawa_01:

A to Andrzejek wczoraj ( zobaczcie jaka ma ladna skorke po szarym mydelku - nie widac skazy białkowej :-D )

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 cze 2007, 16:29

hej! Rybko ale ciacho z Jędrulki!!! świetny chłopak!!! :ico_brawa_01:

Ból brzuszka od mojej diety tak....tylko że ja już jem tylko chleb raziowy, szynkę i dżem, masła ani nabiału nie używam (położna poradziła na tydzień odstawić ze względu na wysypkę na buźce...), jabłka, banany rzadko...kompoty, woda i herbatki...więc co?chyba nie ból brzuszka co?bo ja już mam dość tego jedzenia w kólko tego samego...

Caro ślicznie dziękujemy!

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

07 cze 2007, 16:33

iw_rybka, Jedrus wyglada slicznie! :ico_brawa_01: I jak ladnie sobie poradzilas ze skaza bialkowa :ico_brawa_01: Dzieki, ze napisalas, ze Twoj maly noca tez co dwie godziny sie budzi-znaczy , ze nie mam jakiegos odmienca w domu.I gora tez przesypia 3,5(ostatnio najdluzej trzy)Uff, ja nie wiem po kim to dziecko tak ma , bo i ja i moj maz to jestesmy spiochy do kawdratu.

Zborra-caluski dla Hani z okazji 1 miesiaca i pamietaj, kolka nie musi miec zadnej przyczyny.Jest i koniec, po prostu uklad trawienny nie jest jeszcze w pelni dojrzaly.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 cze 2007, 17:55

Rybciu Jędruś śliczny chłopak i ma mamę pomysłową, takie niby szare mydło a pomogło!!!!!! Nieraz takie stare sposoby najlepsze!!!!!!

A to mój szkrabek................

Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2007, 17:56

katrin, Twoj Antonio tez tak je ????To teraz ja Tobie dziekuje,ze to napisalas,bo mi wszyscy wmawiaja,ze on juz powinien robic przerwe w nocy minimum 5 godzin :ico_puknij: :ico_puknij:

zborra, bol brzuszka moze byc tez objawem alergii a moze poprostu jakis baczek lata po brzuszku i wowczas dzidzia tez jest nie spokojna.I wcale nie musi to byc kolka :-D Jak masz watpliwosci,to podaj Hani dwie kropelki Esputiconu lub 5 Espumisanu.Mi polecila polozna - jak maly mial 3 tygodnie i dawalam Andrzejkowi jak go cos meczylo.Po 2 godzinkach zrobil kupke i juz bylo ok :-D

A teraz dziewczyny prosze o wsparcie :ico_wstydzioch: Bylam u mamy,bo powiedziala mi,ze ma raka w piersi :ico_placzek: Wczesniej nie mowila,bo nie chciala mnie martwic w ciazy a potem jak maly sie urodzil tez zwlekala ale w koncu sie przyznala,bo 15.06 idzie na operacje.Beda jej to wycinac i zbadaja czy to zlosliwy rak czy nie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Bardzo sie boje :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość