kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 cze 2007, 22:22

matula1, jak to zdechł? kurcze, wiem, ze napisałas, ze wszysto tak nagle sie stalo... taki kochany sie ten wasz piesio wydawal na zdjęciach. szkoda go, naparwde i wierze, ze chociaz byl z wami krótko to juz zdążyliście sie przyzwyczaic i rzeczywiscie pusto teraz bez niego w domku :ico_noniewiem: moze poczekaj jeszcze az troche ochłoniesz i dpiero poszukaj nowego szczeniaczka?
bardzo mi przykro matulka :ico_pocieszyciel: naprawde...

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 cze 2007, 23:14

bardzo szybko się przywiązaliśmy do niego, szczególnie dzieciaki: Radek nadal pod koniec posiłku wypluwa żarełko na rękę i woła "hau" i to mnie najbardziej rozwala

a w ogóle to nie wiem czy jeszce chcę psa - chyb anaprawdę muszę ochłonąć - nie ma drugiego Goldena... i nie wiem czy chcę innego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 cze 2007, 10:42

Hej laski :-)
Ja wczoraj przylecialam z polski , uffff ale gorac , a u nas chlodniotko :ico_brawa_01:
Wyskakalam sie na weselisku , ale i objadlam porzadnie , wiec bilans wyszedl na 0
Maly mi rota wirusa zlapal wiec przez kilka dni sraczka :ico_olaboga:
A pozatym w Polsce nie ma nikogo wszyscy nasi znajomi za granica :ico_noniewiem:
na szczescie rodzina zostala :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 cze 2007, 14:09

matula1, na pewno dzieciaki bardzo przeżywają utrate psiaka :ico_noniewiem: patrz jak taki mały bąbel jak twoj synuś moze sie przywiązać, naprawde dzieci potrafią szczerze pokochac. ale z psa nie rezygnuj, ja bym bardzo chciala :ico_noniewiem:

Aga_fr, no u8 nas pogody rzeczywiscie majorkowe! ja tam sie ciesze, bo powinnam sie urodzic gdzies w afryce chyba :-D
w czym w koncu na weselu wystąpiłąś? wklej no jakes zdjecia, bo ja mam za dwa tygodnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 cze 2007, 21:04

Kasiula jak na zlosc fotki zostaly u tesciowej w aparacie , a kiecke kupilam naprawde fajna w MANGO ( silesia w Katowicach)

Byla czerwona z falbana na dole i wiazana kopertowo

Wkleje wam pare fotek :-)

Obrazek

Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 cze 2007, 22:18

Aga_fr, ale wam synuś urósł :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_oczko: a mi sie caly czas wydawało, ze z niego taki niemowlaczek :ico_oczko:
zdjęcia SUPER, mauska jak zwykle pierwsza klasa, no, ale co sie dziwić, ten rocznik już tak ma :-D
najblizsze mango mam w lodzi, ale kiece bys tez wkleiła pokazac cioci kasi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

11 cze 2007, 14:41

Hejka po długiej rozłące - i sorki za brak kontaktu z Wami :ico_sorki:

Ale przeczytałam wszystkie zaległości.
Matula to najbardziej mnie tu zamartwia swoją depresją... kurna a do tego piesiu... moja dewiza życiowa to jeżeli coś się teraz nie układa i wali to znaczy że potem to już tylko będzie lepiej. Przeważnie się sprawdza ale trzeba w to wierzyć.

My wróciliśmy z długiego weekendu od prababci tylko że malutka nam się pochorowała. Ma anginę ropną... no i jestem na L4 dlatego mam puki co czas na TT. Ciągle ma 40 stopniaków i trudno się zbija. Od dziś antybiotyk podaję jej pierwszy raz w życiu.

Kasiu to super że już mieszkacie sobie sami. Jak to Wam się nudzi a ta sypialnia czerwona to do czego ma służyć :-D

Maryla super Ci idzie z tymi sudiami. Sama muszę wziąść przykład z Ciebie :ico_oczko:

Aga zdjęcia super tylko szkoda że tej kiecy nie widać ale sobie podjadę kiedyś tam do silesi i zobaczę co ty tam wymodziłaś :-)

[ Dodano: 2007-06-11, 20:48 ]
To jeszcze ja na szybko wstawię pare zdjęć
Justynka za kierownicą :ico_oczko:
Obrazek

a tu w odwiedzinach przy kominku
Obrazek

no i boso w trawce :-)
Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 cze 2007, 23:27

Ulcia to na pewno twoje dziecko :ico_szoking: jak Justynka urosła, nie moge uwierzyc, ze to ten maluszek :ico_oczko:
w ogole dziewczyny rzadko juz tu zaglądaja, za duze skłądki członkowowskie czy co? :-D

wątek zdycha nie da sie ukryc.

u mnie nic nowego, probuje gotowac, na razie tylko po prostu jemy tak, zebysmy przezyli, bo chyba nie mam zdolnosci kulinarnych :ico_oczko:
pracuje tylko w szkole, a od wrzesnia, MOZE, zaczne prace tez w przedszkolu, oby, bo ja to bardzo lubie :ico_oczko: i wiecej nic sie nie dzieje, sypialnia az tak na mój popęd nie wpływa, za to na kuby az za bardzo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

12 cze 2007, 22:04

kaasiaa79, coś się rozleniwiasz a możę Lence przydałoby się rodzeństwo :-) Kuba niech Cię tam mobilizuje :-D

No tak wątek zdycha ale to bardziej przez nasze leństwo niż przez te skłądki :ico_oczko: musimy się wziąść w garść i powrócić na stare śmieci. Przecież ten rocznik nie jest aż tak leniwy :-D

Ja też nie mam zdolności kulinarnych ale jakoś dałam radę i już jakoś z górki idzie - mężu zjada standardy wypracowane przeze mnie a nowości nie wchodzą w rachubę :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 cze 2007, 23:45

Ulcia, ale ile mozna jesc kurczaka??? :ico_haha_01: u nas jest kazdego dnia tylko w innej postaci, ja mam jakies fobie i nie kupuje innego mięcha, damy rade :-D

no wlasnie, nie wiem, gdzie te nasze mamuski sie podzialy. matule rozumiem, ale reszta? nie przebacz, trzeba tu włazić dziewczyny!!!! :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość