Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2007, 13:46

julie_377 pisze:u nas ostatnio fascynacja...... za jkazdym razem jak nathan zrobi kupe do nocnika to musi z niego spelznac odwrocic sie i zobaczyc co tam zmalowal hihihihihii mowie wam umieram ze smiechu jak on sie przyglada swoim wypocinom

:ico_smiechbig:

lucy gratuluje maternity!!!!! :ico_brawa_01: ja musze jeszcze troche poczekac hihi ale wyslalam aplikacje znacznie pozniej :ico_oczko:

felicity :ico_pocieszyciel: dla ciebie i malenkiej... mam nadzieje, ze okres zabkowania szybko minie... :-D

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

08 cze 2007, 14:06

witam
kaasiaa79 pisze:daleko mi nawet do baladej mulatki :-D ale jest dobrze :-D
FITTNEY, przykro mi, ze nic nie wyszlo z rocznicy i przykro, ze sie poklóciliście, ale rzeczywiscie jedyna rada to pogadac i dojsc do porozumienia, bo na dluższą mete tak sie da :ico_noniewiem: w kazdym razie ty sie tak nie zamartiwj, bo nie dosc, ze daleko od bliskich to jeszcze takie kłopoty :ico_pocieszyciel:

ale ja wiem ze wiekszosc naszych klotni to z braku pracy,on chce zebym pracowala,a ja nic znalezc nie moge.ja tez chce pracowac ale nawet do szorowania kibli chca referencji :ico_szoking:

Madziorka
fajnie że w końcu macie łózeczko :-) warto było czekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tym bardziej ze ci sie podoba :ico_oczko:
martuchafrost pisze:jasnie Pani ale to na 100 % chłopak widziałam pindusia :ico_brawa_01:
:
pindusia???
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-08, 14:20 ]
julie_377 pisze:u nas ostatnio fascynacja...... za jkazdym razem jak nathan zrobi kupe do nocnika to musi z niego spelznac odwrocic sie i zobaczyc co tam zmalowal hihihihihii mowie wam umieram ze smiechu jak on sie przyglada swoim wypocinom

:ico_smiechbig: podziwiam malego za tak szybkie pojmowanie do czego ten sprzet sluzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Adi w jego wieku chowal zabawki albo kapelusz z niego robil :ico_haha_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 cze 2007, 15:35

fittneyty mnie niestrasz ze tak ciezko z praca, :ico_olaboga: bo ja wlasnie niedlugo bede na etapie szukania :ico_haha_02:

juliekonrad tez juz dlugo butli nie ciaga,tylko wlasnie w nocy jadl z butelki do tej pory,bo od dzisiaj koniec posilku nocnego :ico_oczko: wszystkie kaszki,przecierki jadl tylko lyzeczka od 5 mca zycia.a pije z kubeczkow albo przez slomke.
mysle ze jak raz w nocy jadl z butelki to nic mu na zeby nie padnie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a krowie to dopiero po 3 roku zycia mozna podac dziecku.

felicityzmiana kubkow nic nie pomoze,tak jak piszesz musi dorosnac :ico_haha_02: albo jak naprawde zachce jej sie pic to napewno sobie i z kubeczka poradzi :ico_oczko: a tak idzie na latwizne bo wie ze jej podasz z butli :-D dzieci sa cwane i nawet bardziej niz myslimy :ico_haha_01:

lucyno w koncu doszlo u ciebie wszystko do porzadku z maternity :ico_brawa_01:

jasnie paniten 1000 funciakow na pl to kupa kasy :ico_brawa_01: dobrze zrobilas ze do pl zwialas :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 cze 2007, 15:50

ja tez slyszalam,ze mleko krowie nie jest za bardzo zdrowe dla ludzi ,ale ja uwielbiam :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 cze 2007, 15:55

hej dziewczyny
własnie wróciłąm ze szkoły rodzenia i chciałam Was zapytać co sądzicie na temat porodu w wodzie???? chciałabym usłyszeć Wasze opinie na ten temat i czy jest tu ktos na TT kto przeżył taki poród??????
no a tak poza tym to gitara, troche sie pośmiałyśmy w tej szkole, a za dwa tyg ide zwiedzic szpital i sale porodową, zeby sie przygotować na tą piękną acz bolesną chwilkę hihihihihihihih
co jeszcze???? dowiedzialam sie ze praktycznie oprocz jakis " kieszonkowych" nie naleza nam sie zadne benefity, bylam dzis w citizen advice, dziwne, bo ja zarabiałam najnizsza krajowa, a moj tez kokosów nie ma :ico_olaboga:
Fittney smiejesz sie z określenia Pinduś?????? :ico_smiechbig: ale co ja za to moge??????? naprawde tam był i tak ja nazywam " tą" rzecz u facetów :ico_smiechbig:
Jasnie Pani mi ciąża padła na mózg całkowicie, wiec wybaczam Ci :ico_brawa_01:
Kasik jak tam Viki???????
Madziorka rozumiem ze wszystko juz masz dla maluszka??????

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 cze 2007, 16:04

felicitybiedna olenka z tymi zabkami,moze trzeba bylo podac jej nurofen dla dzieci.bo ja w te zele do smarowania dziasel nie wieze....

martuchachyba kasik chciala rodzic w wodzie,tak wiec ja zapytaj.ja lezalam w wannie na poczatku ale potem kazali mi wyjsc,mysle ze woda rozluznia i lagodzi troche bol o ile dobrze pamietam bo gazem sie ucpalam podczas tej kapieli.tak wiec relax na maxa mialam. :-D :-D potem na jakis poduszkach stekalam i parlam bez skutecznie no i w koncu powiezli mnie na gore po epidural na moje zyczenie i na koniec cc sie skonczylo. :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 cze 2007, 16:08

u nas tak duszno,ze nie mam sily...a mnie t wkurzyl,bo szukam mieszkania ...on ma wymagania ,ze z ogrodem itp ...ja mu kuzwa znalazlam,taniej juz sie nie da napewno ,bo za 590f a on ,ze to za drogo i nosem kreci ,a tu za jakies studio 500f i mam sie tu z dzieckiem gniezdzic :ico_puknij: ja facetow nie rozumiem :ico_puknij: niech sobie sam szuka jak taki madry :ico_puknij: a w ogole,to mu powiedzialam,ze jak fajki rzuci to bedzie nas bez problemu stac :ico_zly: ja w ogole go nie rozumiem,bo to tylko 90 f wiecej :ico_puknij:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 cze 2007, 16:16

madziorkakonrad dostal wit k w zastrzyku,tak nam polecila polozna.powiedziala ze jest pewnosc ze dostal cala dawke,a co do uklucia...no szkoda maluszka ale to dla jego dobra ,a i pierwszy raz slysze to co napisala kasik na temat podawania tej wit. w zastrzyku.i jak wychodzilismy to konrad dostal nastepna szczepionke BCG(gruzlica)tak jak widzisz troche kucia bedzie bo 1 i 2 i3 mcu po dwie szczepionki za jednym razem.i potem jeszcze wiele.....

[ Dodano: 2007-06-08, 16:24 ]
lucydobrze mu z tymi fajkami powiedzialas,bo to cholernie drogi nalog....a jakie mieszkanko znalazlas...one bedroom....i tylko 90 f wiecej ...bierz jak fajne.ogrod to duzy plus bo malenstwo bedzie mialo sie gdzie bawic i wogole ale my tez nie mamy ogrodu i zyjemy,chodzimy na place zabaw a tak to pewnie tylka nie chcialoby mi sie ruszyc jakby ogrod byl.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 cze 2007, 16:34

fela od 3 roku krowie?.. kurde ja zawsze myslalam ze od 1roku :ico_szoking: no ale lepiej dawac to dla dzieciaczkow skoro takie zamieszanie z tym mlekiem...
ja tez wybralam wit k w zastrzyku i juz
ja tez nie mam ogrodu :ico_placzek: a tak byloby fajnie np basdenik wystawic
fittney no ja cos o tych referencjach wiem :ico_zly: i u nas tez byly o to klotnie bo moj s. to chyba sobie wyobrazal ze ja tak specjalnie krece a naprawde przeszlam z tymi ludzmi horror.. trzy tyg sie musialam prosic zeby jakas pinda wyslala formularz.. nie mowiac juz o tym ze z pl list mi szedl 3 tyg :ico_noniewiem: teraz mi jeszcze jedne zostaly mam nadzieje ze juz wyslala zaraz wlasnie sprawdze i juz za 2 tyg wreszcie pojde do pracy to moze i mmi ta cholerna chandra minie ale z drugiej strony bede tesknic za natusiem :ico_placzek:
ja z kolei mowie na TO pintek hihihihihi ale tylko jedna literka roznicy hiihi natomist zenski organ nazywam ciuciurkiem hhiihihihii nie wiem skad to jakos tak od zawsze... :ico_haha_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 cze 2007, 16:41

hej dziewczynki!
nie zagladalam ostatnio, bo mnie polamalo, Gosia miala racje to przez to moje skrzywienie :ico_szoking: wogole sie ruszac nie moge, choc przy dziecku to nie mozliwe, mowie wam koszmar :ico_placzek:
co to bedzie pozniej jak teraz tak boli w tym wieku! :ico_szoking:
uciekam bo mi maya pisac nie daje, norma! :ico_szoking:
trzymajcie sie pa pa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość