Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 cze 2007, 16:41

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-08, 16:44 ]
Julie to rob, rob ten tescik hi hi a noz to siostrzyczka Nathanka daje znac o sobie :ico_haha_01:
No mysle ze teterki sie jeszcze rozzbujaja :580:

Mala Lili ze swoim chrzestnym :ico_oczko:


Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 cze 2007, 16:50 przez Aga_fr, łącznie zmieniany 1 raz.

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

08 cze 2007, 16:48

Mój Malutek dostał biegunki po antybiotyku.
Lekarka kazała odstawić.
No i co teraz? Czy same kropelki wyleczą małego? - differgan
Jakby się pogorszyło kazała na izbę przyjęć do laryngologa.
A moze dać mu ten antybiotyk. W sumie tylko jedna kupa była tylko baaaaaaaaaaaaardzo rzadka.

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 cze 2007, 16:52

Dorota120, a co jest Twojemu maluszkowi ?
Dawno mnie tu nie bylo wiec nie wiem , my sie chyba tez jeszcze nie znamy ... Aga jestem :-D

[ Dodano: 2007-06-08, 16:56 ]
Obrazek jszcze jedno z kuzynem Jonathanem i babcia Ircia :ico_oczko:


I na koniec z mamusia :ico_oczko:

Obrazek

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

08 cze 2007, 17:23

zapalenie ucha, niestety

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 cze 2007, 17:29

hej kochane
no to mnie troszke dzis sfajczylo sloneczko

Agus ale sie ciesze ze wrocilas :509: normalnie sie za Wami stesknilam ze hoho...ale ladniutka mamusie ma Dejvi, maly szczesciarz, zreszta z niego tez super przystojniacha, gD> i bardzo do mamy podobny a za te wlosy to powinien dostac medal hehe, niech odda troszke mojemu skromnie obdarowanemu synkowi :ico_haha_01:
Super foteczki a malutka Lili miala piekna sukieneczke-boska :-D

Dorotko z tego co wiem to biegunka lub w ogole luzniejsza kupka to norma przy antybiotyku, jak Oskar mial anytbiotyk na zapalenie oskrzeli to tez mial biegunke i lekarka mowila ze na poczatku to normalne, ja sie nie znam-za to musze wierzyc lekarzom

Julie zrob zrob tescik :): jesli siostrzyczka Nathanka ma byc tak samo sliczniutka jak on to moze Oskarek by sie przy niej zakrecil hihi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 cze 2007, 17:39

Dorota120, Oj uszko to boli strasznie , biedactwo :ico_noniewiem:
Natalciu , a u Ciebie kochana jak ? dalej opiekujesz sie bobasem kolezanki ?
A Oskarcio pewno cala buzke zebolkow ma ?
Musze na sierpniowe - wrzesniowki wpasc :ico_wstydzioch:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 cze 2007, 17:48

natashka jakby test teraz wyszedl dodatnio to ja ta siostrzyczke oddam ci w leasing :ico_smiechbig: na pare lat nawet hihihihih :ico_smiechbig: nie no zartuje kurcze jakby mi zastrzyk nie pomogl to potem juz mi tylko sterylizacja zostaje hihihihi a jakby plemniki mojego meza zastrzyk pokonaly to i nawet nie wiem czy ta sterylizacja by pomogla :ico_noniewiem:
aga sliczmnie wygladasz :ico_brawa_01: a maly faktycznie caly ty

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 cze 2007, 17:52

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Julie no niew moge, zaraz sie zesikam ze smiechu..moze plemniki twego meza to jakies supermeny hehehe

Agus tak tak wciaz sie opiekuje Kubusiem choc ten tydzien mialam wolny, a opieka bedzie do 8 sierpnai... :ico_noniewiem: czasami troche zaluje ze sie tego podjelam ale trudno obiecalam to musze dotrzymac slowa

a OSkarek wcia zma tylko jednego zabka....ale chyba mu ida nasteone bo od kilku dni nie wyrabiam zjego humorkiem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-08, 18:21 ]
a te foteczki wlasnie mi kolezanka przeslala
moj maly prezes
Obrazek
Obrazek
mlody bokser
Obrazek

a to byla chwila dla fotoreporterow hehe, jak mamusia przechodzila przez "WIELKA BRAME" w carrefourze hehe
Obrazek

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 cze 2007, 19:30

hihi natahska nie moge z tych zdjec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 cze 2007, 20:25

A u mnie klopoty z malutką :ico_placzek: my się chyba nigdy od nich nie uwolnimy :ico_placzek: Vikusia od wtorku nie chce nam wogóle spać w dzien tylko non stop płacze... obojętne co robimy i jak ja zabawiamy jest płacz, uspokaja się jedynie gdy ją tulimy... Dzisiaj bylismy wiec u lekarza i okazało się, że mała ma skazę białkowa :ico_placzek: Dostalismy maść Hydrokortyzon, która jest na sterydach ale podobno zmiany skórne sa tak duże, że tylko sterydy jej szybciutko pomogą... no i od dzisiaj pijemy tylko mleczko sojowe (które smierdzi i ma ohydny smak-próbowałam)... No i wg lekarza płacz Vikusi jest od tej skazy, bo to podobno ogromny szok dla żołądeczka, wogóle całego organizmu, że juz nie wspominając o tym jak baaardzo ją to swedzi :ico_placzek:

Buziaczki dla Was i waszych dzieciaczków :ico_buziaczki_big: i prosze trzymajcie za nas kciuki żeby moje maleństwo przestało juz tak cierpiec i płakać :ico_sorki: bo ja od wczoraj płacze non stop z nią, serca mi peka jak patrze jak ona cierpi :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość