doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

08 cze 2007, 21:02

Witam :) w koncu mam czas by zajrzec do Was wieczorem! mala wykąpana(dzis po raz pierwszy robbilam to sama i poszlo niezle, normalnie to tatus kompie Kinge, a jak bylam u rodzicow to tata mi pomagal), nakarmiona, dostala plantex na kolki i teraz spi :ico_szoking: zobaczymy jak dlugo, bo ostatnio wieczory to tylko ryk - jej i moj.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 cze 2007, 21:06

no dziewczyny u was przynajmniej juz wiecej doswiadczenia bo ja pierwsza nocka z nowym domku i boje sie jak cholera
a to moja ksieżniczka
Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 cze 2007, 22:25

jagodka24, no witaj wśród zakręconych matek :ico_oczko:
Gosia A, bo ja tak różnie wyglądam :-D a że mąż zdjęcie prawie z zaskoczenia zrobił to sie nie oporządziłam :-D właściwie to nadal spuchnięta jestem na paie więc co tu kryć maszkaron i tyle :-D Ale do formy wrócę !!! Słowo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 cze 2007, 22:31

massumi, - eee - fajowa babeczka z ciebie :-D ty maszkaron???? to ja chyba musze swoje wkleic ( chodz jest ogólny zakaz u mnie w domu robienia mi zdjęć :-D bo wyglądam jak wyjdź z tad :-D ) mam przepiękne plamy na buzi poporodowe - hyhyhy - 7 kilo nadwagi ... i ogólnie..no ..cóż .... ale wkleje - żeby podnieść na duchu :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 cze 2007, 22:32

a na odparzenia sudpkrem i bepanthen, alantan, niektórzy polecają linomag lub tormentiol, ale ja nie uzywałam więc nie mówię nic... faktycznie najlepsze i wietrzenie pupy!!! poloz go na pieluszce tetrowej i nakryj druga pieluchą , niech wierzga nozkami i wietrzy pupsko.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 cze 2007, 22:35

GLIZDUNIA, - dzięki - no ja gp dzis wysmaropwałam tym bepantenem .. pachwiny, pachy i szyja :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: biedaczek ...
jagodka24, - witamy mamusiu :-D
doris, - i tak trzymać !!! ja prawie cały czas sama w domu - więc juz kąpałam Huberta nie raz sama - będzie dobrze!!! trzymamy kciuki!
uciekm spać - bo jutro jedziemy na cały dzień nad jezioro!!! :ico_brawa_01: mam nadzieje, że będzie fajowo.. mój oczywiście do pracy przy okazji - obgadać ... przed szkoleniem eeee.. w niedzielę tez usłyszałam, że idzie do pracy - bo trzeba podręczniki wydrukować .... super ... powiem wam po kryjomu , że mam imieniny w niedziele ..i daję sobie głowę uciąć , że zapomni .. zapomniał ... eeee cóż bądzmy dobrej mysli ..

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 cze 2007, 22:36

ja też nie nawidzę J. za zdjęcia jak chcesz to wkleję jedno z godziny 4 w nocy ze szpitala zrobione pomiędzy zaj......... stymi skurczami... zresztą moja mina mówi sama za siebie... :ico_oczko: :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 cze 2007, 23:03

Massumi moim zdaniem byłaś piękną skurczajacą się kobietką :-)
Jak ja bym wam wkleiła zdjęcie jak leżę po narkozie i śpię z półotwartymi oczami to dopiero by było, nie miał kiedy mi mój mężulo zdjęć robić.
A teraz musze zrobić jakieś zdjątka, bo dawno nie robiłam, sobie i dzieciaczkowi.

GosiaA mojemu tez w pachwinkach sie odpażyło i smarowałam kremem hipp na odpażenia, dostaliśmy jako gratis w aptece, też szybko się wygoiło.

Massumi Twojej małej ropiały oczka, tak? I jak już przeszło?? Bo mojemu ropiały w szpitalu, potem przestały, a teraz znowu, w poniedziałek muszę iść do lekarza.

A tym czasem uciekam już spać, jutro od rana goście, trzeba odpocząć.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 cze 2007, 23:04

massumi, - ja mam też z porodówki zdjęcia :-D i jeszcze m filmik nagrał jak umierałam z bólu .... bez komentarza ... ale prosze ja na porodówce ... i w dniu porodu z miotłą ... i moje plamy na buzi ..wrrrr.... już wtedy był zakaz robienia zdjęc ...hyhyhyh ale niech będą ... dla pokrzepienia innych
Ostatnio zmieniony 04 sie 2007, 09:09 przez Gosia A, łącznie zmieniany 1 raz.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 cze 2007, 08:35

no i pochwaliłam mała... :ico_zly: swój koncert życzeń zaczęla o 12 w nocy!! :ico_zly: ale mama ją uspokiła :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość