lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 cze 2007, 00:31

marta dzieki :ico_buziaczki_big: a z woda to fajny pomysl ...jak cio sie nie spodoba ,to zawsze mozna do lozeczka,ale jak ogladalam ten filmik co madziorka wkleila,to rzeczywiscie duzo spokojniej taki porod w wodzie wyglada :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

10 cze 2007, 01:53

Kasik odnosnie czapeczek, duzo ostatnio czytalam i wszyscy pediatrzy zalecaja nie zakladac czapeczki, trzeba pozwolic uszom sie z wiaterkiem oswoic zeby pozniej nie bylo problemow.
Ja zakladam Mayci okrycie glowy jak jest slonce, a czapeczke jak jest zimno, mrozno.
Pamietaj, ze pzregzanie jest gorsze od lekkiego przestudzenia, jak dzidzi sie spoci i zawieje to choroba murowana,
a i pamietaj zeby raczej nie wychodzic jak silnie wieje, bo latwo zlapac jakiegos wirusa, Maya byla dwa razy chora i wlasnie po spacerach jak silnie wialo.

[ Dodano: 2007-06-10, 01:55 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-10, 01:56 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-10, 01:57 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-10, 01:58 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-10, 02:01 ]
Kasik dopiero teraz mi sie wyswietlily zdjecia, super slicznie wygladacie!!!Rodzinka w komplecie :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

10 cze 2007, 08:21

kasiknie nakladaj czapki... w taki upal...a i tak malej nie wystawiasz na bezposrednie slonce tak wiec nawt tej od slonca mozes sie pozbyc. mi polozna powiedzilala zebym ubierala dziecko tak samo jak siebie..i tak delfina pisze nie przegrzewaj :ico_olaboga: moja bratowa tak cieplo ubiera swego syna i caly czas jej choruje z tego przegrzania.a do mnie mowi ze ja ziebie konrada tylko ze on mi nigdy nie chorowal...tak wiec sama wywnioskuj..

a nie dostalas tabeli jakie ubranie ile ma punktow i trzeba ubierac zeby 10 wychodzila.

wszystkie fotki swietne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja uparcie do madziorki w sprawie tej fabryki....boz nowu przegapilas moj post do ciebie :ico_placzek: uparta jestem i nie poddaje sie bo tu chodzi o pracke....same pisalyscie zeby przez znajomych,bo tak najlepiej,(wirtualna znajoma ale to niewazne zawsze jedna znajomosc wiecej) tak wiec probuje.....

pierwsz dzisiaj jestem :ico_brawa_01: :-D ale spac nie moglam bo gardlo mnie boli :ico_chory:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 cze 2007, 09:34

czesc dziewczyny!
Kasiunia, a ja jestem z przewrazliwionych mama i takiemu malenstwu bym opasker na uszy jednak zalozyla :-D albo taką czapeczke jak bardzo cieniutką, w pl dla niemoiwlaczków są takie jakby z gazy lub bardzo dleikatnej, przezroczystej bawełny, włoski przez nie widac i uszka :ico_oczko: cała rodzinka przesliczna Kasiu! :ico_oczko:
Fela ale cie wzęło z tą pracą :ico_oczko: dobrze, dobrze!!! :ico_oczko: a na dlugo mama przyjezdza? bo moze to dobry moment, zeby czegos poszukac, Konrado by sie na początek babcia zajęła :ico_oczko: trzymam kciuki za stanowisko dyrektora generalnego dla ciebie!!!! :ico_oczko:
Delfinka zdjecia super! lenka ma za sobą szperanie w szufladach, ale wystarczylo 5 minut i wszystko bylo na podlodze! :ico_oczko: goralski dom w pl, w środku lasu...wiesz, ze będę cie odiwedzać...nie masz juz wyjscia! :-D
Julie a u was babcia jeszcze jest? chyba tak, bo to ona sie zajmie geniuszem jak pojdziesz do pracy? jednak babcia to instytucja niezastąpiona :ico_oczko: kiedy lecisz, masz juz jakis wstępny grafik?
Lucy to dla mamy :ico_buziaczki_big: trzymam mocno kciuki, zeby zakochanie przerodziło sie w miłość, życze duużoo szczęścia!!!! :ico_oczko:
Madzia :ico_sorki: za linka! ja mialam na początek hugisy i nic sie sie nie dzialo, a teraz to uzywam kazdych, byle tansze :ico_oczko:
Fitney robienie tych paznokci to rzeczywiscie dobry pomysl, mozesz sama dac ogloszenie w kulturze albo na londynku albo na goncu-tylko nie wiem czy jeszcze wychodzi :ico_oczko: powodzenia!
Marta no to rzeczywiscie, jak ma ci taki porod ulge przyniesc to nie ma co sie zastanawiac tylko do wody wskakiwac! :ico_oczko:
Jaśnie Pani po tym ostatnim wywołaniu poreodu u obcej babki mam wyekspluatowane fale mózgowe, daj mi troche czasu na reaktywacje :-D wazne, ze dobrze sie czujesz, nie panikujesz i KTG jest w porządku. ja to po prostu w dzien wyznaczonego porodu stawilam sie w szpitalu i tak lezalam bez ani jednego skurcxza dwa tygodnie :ico_szoking: no ale coz to bylam ja panikara nr 1! :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 cze 2007, 10:54

delfinka i fela poczytalam mamie o tych czapeczkach,bo ona juz swirowac zaczyna hi hi woem,ze noworodem musie miec ,ale pozniej to juz chyba meczrnia dla dzidzi jak jest upal,a przeciez ma bude w wozku ,to i tak od slonca bedzie chroniony i wiaterku...kasia dziekuje,ja tez mam nadzieje,ze to juz w koncu bedzie ten u mojej mamy,bo ona troche pechowa do facetow :ico_noniewiem: nawet jak pojedzie do polski,to jeszcze przyjedzie i moze nawet z nim... :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 cze 2007, 11:12

hej wpadlam na chwile, nawet nie doczytalam was a przyszlam zobaczyc czy jasnie pani o mnie zapomniala czy juz urodzila.

Pozniej odpisze papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 cze 2007, 11:33

czesc dziewczyny!!!!
no własnie doswiadczone mamusie ja tez mam pytanko :ico_brawa_01:
bo u nas teraz jest ok 30 stopni ciepła, tragedia i powiedzcie mi czy jak urodze w lipcu i bedzie taki sam upał to czy wystarczy jak sie dzidzi ubierze body bez nogawek, zeby nóżki byly odkryte czy jak???? bo tak sobie dzis leżałam i myślałam w co ja tego mojego synalka bede ubierac zeby sie nie zapocił :ico_olaboga: moze to głupie pytanie, ale ja pierworódka wiec same rozumiecie :ico_brawa_01:
a po drugie wczoraj moja kolezanka przywiozła mi wózek, bo mi obiecała ze pożyczy na te pare miesięcy, a ja sobie potem spacerówke jakąś wypasioną kupie, no i nawet mi sie wózek podoba, bo bałam sie ze mi nie bedzie pasaować, oczywiście nie jest to szczyt moich marzeń, no ale wazne ze jest, juz wyprałąm ją i sie suszy :ico_brawa_01:
a co do porodu w wannie to juz sie zdecydowałam na tak, chce zobaczyc na własnej skórze czy to naprawde takie super jest :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-10, 12:43 ]
cud narodzin
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 49&q=porod

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 cze 2007, 13:17

hejka :-D

Lucy ale jak twoja mama wróci do Polski to ktoś inny przyleci ci pomóc?? bo ja ci powiem z własnego (krótkiego) doświadczenia, że pierwsze miesiace sa baaardzo ciezkie i pomoc innej osoby jest naprawde potrzebna...

Martucha ja bym chyba ubrała w body albo w rampersy z krótkim rekawkiem i krótkimi nogawkami, a w razie czego nakryła maluszka pieluszką tetrową i juz... ale niech się bardziej doświadczone mamy wypowiedza...

Mamusie, slicznie dziękuję za pomoc w "czapeczkowej" sprawie :ico_sorki: chyba bede jednak mała zabierac na spacerki bez czapki, bo cokolwiek jej założe na ta główkę i nie jest wiązane pod brodą lub luźno to czapa spada lub schodzi na oczy :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 13:21 ]
oczywiście chodziło mi o to, że czapka spada jej z głowy i jest bez czapy lub schodzi na oczy :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 13:40 ]
a tak wygląda buziak Vikusi przy tej ch.... skazie :ico_placzek: mam nadzieję, że jeszcze kilka smarowań maścią i wrócimy do slicznej gładziutkiej cery...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 cze 2007, 13:48

Kasiunia zakaładasz jej na rączki, bo sie drapie? biedactwo, mam nadzieje, ze buziaczek szybko sie zagoi :ico_oczko:
Marta, lenka urodzila sie w zimie, wiec problemow z ubieraniem nie mialam i do lata tak podrosla, ze na golaska latala :ico_oczko: ale w takie upaly body na bank wystarczy :ico_oczko: ja tez mialam wozek od kolezanki, ale moj to byl w ogole przedpotopowy :-D
Lucy mojej babci przyjaciolka po 60-tce znalazła milosc swojego ycia, do tej pory na rękach ją prawie nosi, kocha na zabój :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 cze 2007, 13:56

hej dziewczyny :ico_brawa_01:
ale naklikalyscie... super... :ico_brawa_01: !!! bo na czerwcowkach teraz takie pustki :ico_olaboga:

fela nie odpisalam na twojego posta, bo dopiero teraz go odczytalam hihi
gdzie ty mieszkasz? gdzies niedaleko watford???? :ico_noniewiem:
fabryka nazywa sie DDD, jest na rickmansworth road, dokladnie na przeciwko mojego bloku :-D
niestety nie mam dobrych wiesci... :ico_olaboga: w mojej fabryce biora ludzi z agencji... a dopiero potem co sie b rzadko zdarza mozna sie zalapac na stale z agencji (permanent temp) i ewentualnie na konktrakt... :-D ja mialam duuzo szczescia...!!! :-D niektorzy czekali na kontrakt nawet 3 lata.... ale to nie zalezy od naszej pracy, bo kazdy z nas dobrze sobie radzi.. :-D po prostu oni rzadko zatrudniaja.. wola brac ludzi bez zobowiazan z agencji...ten i ubiegly rok byl spoko, bo kilka osob sie pozwalnialo i nam sie udalo zajac ich miejsca :-D

jesli interesuja sie taka praca to uderzaj do agencji Brook street do Sary, na high street kolo banku Natwest. :-D
to jest praca na dwie zmiany. 6-14, 14-22, od poniedz-pt
z agencja wyglada to tak, ze codziennie dostajesz telefon czy idziesz do pracy nastepnego dnia... a nawet tego samego dnia... :ico_olaboga:

czesto tez odwoluja ludzi... :ico_olaboga: szczerze nie polecam takiego rytmu pracy...
zwlaszzca jesli masz dziecko i obowiazki i jesli szukasz czegos konkretnego... :ico_puknij:
mi sie naprawde udalo, bo ja bylam tylko 2 dni na telefon a potem od razy zostalam na stale z agencji i po roku kontrakt...!!! :-D
praca z agencji byla spoko, poza kasa oczywiscie!!!! :-D
przykro mi , ze nie moglam pomoc.. ale pisze jak jest.... :ico_noniewiem:

mamy wiele dobrych osob z agencji :-D ... zwlaszcza polki sa b chwalone u nas... i one wciaz pracuja na telefon... masakra... :ico_olaboga: bardzo radko zdarza sie aby pracowaly codziennie.. a teraz jak to zwykle na wakacjach... ludzi duzo, a pracy malo.. :ico_olaboga: w tamtm roku w ogole nie brali z agencji w lecie... :ico_olaboga:
okres wakacyjny niestety jest najgorszym na szukanie pracy :ico_olaboga:

wierze jednak, ze uda ci sie znalezc cos konkretniejszego i na stale... :ico_brawa_01:
jesli masz referencje i kumasz po angielksu to napewno sie uda :ico_brawa_01:
powodzenia fela
:ico_brawa_01: to twoja mama zostaje tutaj na stale opiekowac sie konradem????

kasik dzieki za rady !!!! pieluszki przetestuje...
co do czapeczki to ja rowniez zgadzam sie z dziewczynami i nie bede zakladala maluszkowie jesli bedzie cieplo... slyszalam podobna opinie od polskiego lekarza...
zdjecia super... bardzo ladnie wygladasz kasiu... a malutka oczywiscie piekna!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy brawo dla mamusi... jak milo sie zakochac!!!!! powodzenia!!!!

[ Dodano: 2007-06-10, 13:58 ]
wlasnie zobaczylam ta biedna buzke malej... oj... niech to szybko schodzi... !!!biedactwo

[ Dodano: 2007-06-10, 14:03 ]
a wczoraj zdecydowalam sie na ta chuste i zakupilam na ebayu oto taka:
http://www.babaslings.co.uk/instructions.htm
klikajac na kolorowe paski zobaczycie sposoby noszenia dzieciaczkow

kasik u was tak cieplo caly czas????
bo tutaj to w tygodni ciagle pochmurno bylo... 23 maximum... wczoraj bylo duszno a dzis pieknie..slonce... i cieplutenko
adam zaraz wraca (bo znow ma pracowity weekend :ico_zly: ) to idziemy na spacer, do kosciola.itd... chcialam na basen, ale przez ta jego robote to nie zdarzymy...

marta filmik poogladam jak adam wroci... jakos sama nie chce... :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość