Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 cze 2007, 20:59

Julie no dobre :ico_haha_01: hmmm pamietam w jakim blyskawicznym tepie dochodzilas do formy po porodzie wiec nic mnie nie zdziwi :ico_oczko:
OOOO mozesz robic dzieci swietnie Ci to wychodzi :-D

Natalka super fotki , no i co wygralas cos w wielkiej bramie ? :-)


kasi.k, kurcze tak mi szkoda tej Twojej laluni , bedzie dobrze skaza z wiekiem mija

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2007, 21:31

Aga_fr, dzieki za oswiecenie :ico_sorki: :ico_sorki:


Nat - ja cie podziwiam,ze sie podjelas opieki nad jeszcze jednym dzieciaczkiem.Ja nie wyrabiam z jednym, a spi przeciez ze 3-4 razy po godzince w dzien :ico_wstydzioch:

A dzieciaczki macie sliczne :-D

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

09 cze 2007, 00:34

kasi.k - Adaś też ma skazę. Miał szorstkąskórkę na brzuszku, rączkach i nóżkach. I czerwoną, swędzącą. Nam pomógł Elidel - to nie steryd, ale bardzo silny krem. No i Zyrtec mu podaję.

Przed chwilą wróciliśmy z imprezy. Mały przespał tam kilka godzin, a teraz baraszkuje po łóżku.
Wśród gości był kolega, którego mama jest laryngologiem. Zadzwonił do niej i nie minęło 15 minut jak byliśmy u niej. Mały lewe uszko ma zaczerwienione. Kazała kontynuować antybiotyk i obserwować go. I tak zrobiłam.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2007, 07:54

hej kochane z ranka

KAsik, kurcze tak szkoda mi twojej corci, taka malenka i sie tak musi meczyc..ale tak jak Aga napisala skaza mija z wiekiem...

Dorotka i dobrze ze mieliscie jeszcze jedna porade, bo byscie odstawili antybiotyk i by leczenie trwalo dluzej, a na serio przy antybiotyku czesto kupki sa luzniejsze

Aga nic nie wygralam :ico_haha_01: ....

ja wlasnie sie zbieram do sklepu bo nie mam paru waznych rzeczy a ide poki nie ma jeszcze takiego upalu, potem czeka mnie kopanie znowu :ico_szoking: ale pocieszam sie tym ze to juz koncowka..huraaaaa

[ Dodano: 2007-06-09, 12:54 ]
hej kochane, widze ze od rana tylko ja tu bylam :ico_nienie: :ico_nienie:
my juz poi zakupach , juz przekopalam ogrodek, jeszcze tylko popraweczki mi zostaly ale to juz na przyszly tydzien zostawie...

jutro jade nad morze, ale fajnie, mam nadzieje ze tym razem pogoda nam dopisze...moze znajomi beda mieli aparat to wowczas foteczek troche napstrykamy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-09, 13:17 ]
a za 2 godzinki jade nad jeziorko do"Wirowa" ale fajnie, przed chwila zadzwonila przyjaciolka i nas zabiera koniecznie, no to przeciez nie bede sie upierac :)

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 cze 2007, 15:23

Milego wypoczynku Natalciu
Ja wlasnie czekam na lekarza maly ma 38,7 goraczki a niech to szlak :ico_zly:
Zarazil sie od tescia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2007, 16:02

a my nigdzie jednak nie pojechalismy z upalnego prazacego slonka zrobila sie burza z deszczem, siedzimy w domku a Oskarek zjada zupke kalafiorowo-brokulowa....

biedny Dejvi..cos go te chorobska ostatnio przesladuja...a moze Agus to zabki ida kolejne??

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2007, 20:40

Aga_fr, oj.Chorobsko wykozystalo moment kiedy byl oslabiony po tym rota wirusie pewnie :ico_zly: Daj znac co tam lekarz powiedzial :ico_olaboga:

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

09 cze 2007, 22:11

Natashka - miałaś rację z tą kupą. Dobrze że w końcu podałam ten antybiotyk.
Tak się przejęłam tą ewentualną biegunką, że podałam małemu ORS z hippa. Wczoraj pół buteleczki i dzisiaj pół. Wymieszałam z ryżem. No i dzisiaj kupy w ogóle nie było, tylko prutanie.

U nas nie było deszczu. Co prawda zbierało się na burzę, ale rozeszło się. Może w nocy będzie padać.
Mój m z Zuzią pojechali dziś do M1 po basen. No i kupili 2x3m. Rozpusta. Jutro się kąpiemy.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 cze 2007, 06:35

dziendoberek kochane z raneczka
my niedlugo wybieramy sie nad morze, dzis nam chyba pogoda dopisze b oslonko prazy od rana
Dorotko super taki basen :-D .. Oskarke ma taki malutki basenik ale ja to juz sie w nim nie zmieszcze hehehe, chyba ze tylko tylkiem...

w ogole wiecie co; o 5 karmilam mlodego i juz go zostawilam u sibie w lozku, poszlam przed chwila do toalety a on jeszcze spal..w miedzyczasie slyszalam ze sie rozbudzil, wchodze do pokoju a on na ziemi siedzi przy lozku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie w szoku bylam....
spadl czy co....ale ze nie plakal... siedzial sobie tylko grzecznie i majstrowal przy boku lozka.. ale jaja :ico_szoking: , nawet sie do mnie usmiechal :ico_haha_01:

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

10 cze 2007, 09:34

Nici z basenu.
W nocy była burza, a od rana pochmurno. Teraz leje.
Szkoda. Mieliśmy jechać na festyn.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość