Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 cze 2007, 10:49

caro pisze:Ja nie mam za bardzo czasu bo mały w dzień daje popalić!!!!!!!!!!!!!

Oj, biedna Karolinko :ico_olaboga: wiem co to znaczy jak maluszek w dzień rozrabia i nawet nie da jednej minutki na wytchnienie dla mamy :ico_olaboga: zycze by Oskarek ulitował się nad mamusia i dał jej troszke wolnego czasu :588:

Marzenka ojejusku, rzeczywiscie wczoraj byl 9 czerwca :ico_szoking: prosze przekaż Kacperkowi spoxnione lecz bardzo szczere WSZYSTKIEGO NAJ... z okazji miesiecznicy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Kolka powodzenia na sesji... a z tesciami serdecznie wspólczuje :ico_olaboga:

A u nas dzisiaj kolejny dzień slicznej, słonecznej pogody wiec na spacerek marsz...

[ Dodano: 2007-06-10, 10:54 ]
dzieki kochane za pomoc z czapeczką :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 cze 2007, 11:39

Kasi.k śliczne zdjęcia :-) cieszę się że z Vikusią już lepiej. A u mojej Oli te krostki na policzkach były aż takie ropne, ona często dotykała sobie buźki rączkami z taką ogromną siłą, nie raz się uderzyła no i rozdrapywała to co powodowało jeszcze gorsze zmiany, w końcu polisie zrobiły się czerwone.Mała była niespokojna. No i nie wytrzymałam. Użyłam tej maści ze sterydami. Krostki zaczęły ginąć w oczach. I nagle moje dziecko zrobiło się bardzo spokojne. Po raz pierwszy usnęła zaraz po kąpieli, nie musiałam jej nosić 3 godziny w nocy budziła się tylko na jedzonko i to co 4 godziny, nie macha już tak rączkami i nie drapie buźki. Jest ogromna poprawa. Gdyby te sterydy nie były tak zdradliwe :ico_placzek: maść robiona nie pomaga :ico_placzek: wręcz przeciwnie :ico_placzek:
Rybko ja już prawie straciłam pokarm. Zostało mi jeszcze tylko w jednej piersi. Jutro kupię to mydełko i jeszcze tym spróbujemy.

[ Dodano: 2007-06-10, 11:42 ]
a u nas dziś cały czas deszcz i zimno i chyba nici ze spacerku :(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2007, 11:45

syla75, oj bidulo - to jeszcze troszke czasu sama z dzieciaczkami bedziesz :ico_olaboga: No i z ukochana tesciowa :ico_oczko:

kasi.k, super,ze Vikusie juz lepiej :ico_brawa_01: I dobrze,ze wpadlas zajrzec bo tu strasznie cicho ostatnio :ico_placzek: Ja czapeczke mam taka cieniusienka i zakladam jak jestesmy nad morzem i wyciagamy go z wozka.A jak jest w wozeczku to nie.No i jak jest taki upal to skarpetek tez nie zakladam,ku niezadowoleniu starszego pokolenia :ico_oczko:

Kolka, wpadaj czesciej i wklej nowe zdjecia Julci :ico_sorki: Powodzenia na sesji :ico_haha_02:

M0rD3CzKa, dla Kacperka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Chcialam zalozyc blog-a Andrzejkowi ale mi nie wychodzi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

caro, dobrze,ze Oskarek zdrowy - on juz swoje zdazyl przejsc na poczatku swojego zycia.

A my zaliczylismy dzis druga nocke z pieciogodzinna przerwa :ico_brawa_01:

delicja - a gdzie Ty mieszkasz???Zapytaj pediatry czy nie chce ci przepisac kropelek FENISTIL.One sa dobre na alergie.Bo u nas okazalo sie,ze nie wszystkie krostki to skaza - tylko alergia i po tym Fenistilu byla poprawa.Wczoraj mu dalam jak wysypalo go po truskawkach i dzis juz sladu nie ma :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 11:49 ]
Prosze sprobuj szare mydelko i ta masc LINOMAG.Ona jest tlusta i ta chropowata buzka jest po tym gladka.
U nas cieplo - 24 stopnie.

Moja pediatra przepisala tez masc sterydowa ale kazala stosowac max 3 dni i to w miejscach gdzie najbardziej widac i oczywiscie puntowo.Maly mial po tym biale plamy.Ale zeszly.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 cze 2007, 12:12

Rybko a jaką ma nazwę ta twoja maść sterydowa???moja to cutivate. dzięki za rady !!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 cze 2007, 12:21

Ja wam polecam jeszcze DERMOVATE- jest bardzo mocna, też ze sterydami i stosuję sie ją tylko w ostateczności. Ja mam alergię skórną i jest to jedyna maść, która mi pomaga. No i jest tania :ico_oczko: ok 5 zł

Chciałabym częściej klikac z Wami, ale niestety, nie bardzo jest czas... :ico_placzek:

Julka też tęskni za swoim Kacpim! :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 cze 2007, 12:27

kacperek ślicznie dziekuje za zyczenia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_sorki: :-D
iw_rybka, ja zalozylam kacprowi bloga na smykach :-D ale malo tam pisze bo czasu brakuje :-/ jesli chcesz to zobacz sobie www.kacpus.smyki.pl i jesli chcesz i bedziemy mialy obie na raz chwile wolnego moge pomoc Ci w blogu :-D tylko powiedz gdzie chcesz go zalozyc , ja uwielbiam robic takie stronki :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 12:31 ]
Kolka, ale super fotka :-D :ico_brawa_01: widze ze karmisz dobrze moja synowa :ico_oczko: Ja ostatnio dalam kacprowi posmakowac czekolady z wafelka ale sie krzywil i kwasil jakbym mu dala cytryny :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

10 cze 2007, 12:48

:-D
No, moja Julka to robi sie powoli już światowa kobieta- zna juz smak jabłka, poziomki, truskawki i miodu. Najgorzej właśnie miodu nie lubi- moja krew :ico_brawa_01:
Wtedy za późno wyjęłam aparat, żałuję, bo wcześniej była taka zachwycona tym jabłkiem, że ojjj.... :ico_haha_01:
A ja idę chyba się położyć- mało dziś spałam- jak nie Julka mnie budziła to jakieś przygłupy urządziły sobie taką zabawe: jeden kładł się na masce samochodu, kierowca jechał z szaloną prędkością, na zakręcie wcale nie zwalniał... tylko joby słyszałam pod oknem i pisk opon- a ten dzielnie się trzymał tej maski... nachlało się towarzystwo i igrało z własnym życiem. W koncu mój ojciec nie wytrzymał nerwowo (tylko trupa nam brakowało) i zadzwonił na policję, ale chyba już za późno, nie wiem czy ich znaleźli, ale mam nadzieję, że tak!!~

Zmykam- do sklikania kiedyś tam.... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 cze 2007, 13:07

Delicja nie martw sie kochana, bedzie dobrze :ico_pocieszyciel: moja Viki tez drapala sie po twarzy i porobiły jej sie takie ropne strupki a za uszkami to miała nawet strupki ze krwi :ico_olaboga: ale od piątku smarujemy tym Hydrokortyzonem rano i wieczorem a jeszcze w ciągu dnia kilkakrotnie mascią Dablebase żeby skóra nie była przesuszona... jak na razie widze poprawe, nie jakąs błyskawiczną ale jest... ale Vikusia nadal czasami się trochę drapie po twarzy i denerwuje, że ją swędzi więc wtedy ja ją smaruje znowu ta Dablebase bo ona własnie nawilża i zmniejsza swędzenie... a kapie ja sama przegotowana woda do której dodaję trochę oliwki dla niemowląt...
Co do sterydów to nie jest tak źle jak się uważa... przede wszystkim trzeba nakładac baardzo cienką warstwę, tam gdzie są całe "placki" to rozsmarowac, a tam gdzie punktowo to nakładać punktowo... no i nie wystawiac małej bezpośrednio na słońce, bo wtedy dostanie plam :ico_nienie:
a i główkę tez jej smaruję, włosy wyglądają tragicznie po tym ale cóz poradzić... najwazniejsze żeby jej to wszystko zeszło, bo jak ją ta wysypka swędzi to jest okropnie płaczliwa i tylko na raczkach by chciała być, a przeciez ona waży juz 5100g to ja nie dam rady tak 12h jej nosic :ico_olaboga:

A ja ide zaraz do kościoła na polską mszę i obgadac z księdzem termin chrztu małej :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 13:36 ]
Delicja specjalnie dla Ciebie wklejam zdjecia buziaka Viki całego w krostach i strupkach...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-10, 13:40 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

delicja jak masz jeszcze niedrapki to załóż małej... u nas się sprawdzają...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

10 cze 2007, 14:12

kasi.k, Vikusia nawet w krostkach wyglada przeuroczo a na tym pierwszym zdjeciu wyglada jak bokserka :ico_brawa_01: i niech jej teraz jakis facet sprobuje podskoczyc :ico_oczko: :ico_smiechbig: :064:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

10 cze 2007, 14:45

Dziewczyny, dzieki za szybka odpowiedz. Jestescie kochane.
kasi.k, Vikusia mimo krostek jest sliczna. Niestety zaczerwienienia na jej buzce w 100 % wygladaja jak u mojej malej. Nie moge doczekac sie jutra. Dobrze , ze wizyte mam umowiona na 12, a nie jak zwykle poznym wieczorem. Czapeczki w duze upaly nie zakladam.
M0rD3CzKa, wszystkiego najlepszego dla Kacperka, niech rosnie zdrowo!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Kolka, powodzenia na sesji.
iw_rybka, jak dlugo stosowalas linomag zanim zauwazylas poprawe?
delicja, i kasi.k, ciesze sie ze Waszym malenstwom juz lepiej.

Caluski dla wszystkich.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 05:26 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość