lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 cze 2007, 22:09

jasnie pani ale twoj brzusio jest piekniutki :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 cze 2007, 22:11

witam i o zdrowie pytam :ico_oczko:
dzisiaj odwiedzili nas goście, pamiętacie jak pisałam o hogacie, ktira ma rodzić? była ona, jej mąż i ta mala corcia-śliczna i jak kruszynka przy lence :ico_oczko:
i wiecie co ? pieniądze szczęścia nie dają! oni we wtorek podpisują intercyze :ico_szoking: tak sie boja o swoją kase, od wrzesnia będą mieszkac osobno, on kupuje mieszkanie w wawie, bo tam ma prace, ona zostaje w łodzi :ico_szoking:
nie chce tu wyjsc na sknere i sępa, ale kupilismy tej małej naprawde ładny 3-częściowy komplecik za 110zł, dla mnie to wydatek, a oni przywiźli lence...wiaderko i grabki :-D
Felunia, wkleje zdjęcia, jutro zrobie jakies nowe i wieczorkiem sie za to zabiore, bo mi sie nie chciało ostatnio :ico_oczko: kolacja lenki to: kanapka albo jajecznica albo parówka, zero inwencji twórczej jak widzisz :-D
Madzia a jaki kolor tej chusty wybralas? bo juz zamowiona, tak? fajnie wygląda, nikt na wątku jeszcze nie miał to opiszesz nam jak sie sprawdziła :ico_oczko:
Lucy jak chodzisz do pubu to piesz sobie guiness'a? bo ja sobie nawet w pl kupowalam, no, ale ja to beczkami moge piwo pic :-D ale akurat guiness ma duzo chyba zelaza i jest dobry dla brzuszka :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
Jasnie Pani :), ale juz jestes duza :ico_oczko: jeszcze troche mamuska, wytrzymasz. a kiedy mąż wraca? moze sie jeszcze załapie, czy juz nie ma szans?
Delfinka, Mayusia śliczna :ico_oczko: :ico_brawa_01: za piękne stanie na kanapie :ico_oczko:
Marta wlasnie czytalam w takiej mojej książce o ciązy, ze na te problemy z hemoroidami porod w wodzie jak najbardziej, dobrze, ze sie zdecydowalas :ico_oczko:

a ja, dziewczyny, jestem z przewrazliwoinych osob, nawet nie chodzi o lenke...chodzi o wszystkich :-D lenki nie przegrzewam, bo sama lubie jak mi chlodno, dokladnie do konca 2 miesiąca to nawet po kąpieli zakladałam jej bawełnianą czapeczke, jestem świr wiem :-D ale latem to juz byla duza, więc jej odpusciłam :ico_oczko: ja po prostu mialam wrazenie, ze ta jej skórka na główce jest taka delikatna, ze trzeba ją czyms okryć.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 cze 2007, 22:24

ie chce tu wyjsc na sknere i sępa, ale kupilismy tej małej naprawde ładny 3-częściowy komplecik za 110zł, dla mnie to wydatek, a oni przywiźli lence...wiaderko i grabki

a czego sie slodziutka spodziewalas po akcji sępienia lenkowego poslania? dziwne, ze wogole cos kupili (wogole jestes pewna, ze nie drapneli to jakiemus bobasowi z piaskownicy przed blokiem :ico_oczko: ). masz nauczke, zeby nastepny raz nic nie kupowac hogacie. wstretny babsztyl :ico_zly: . dobrze jej tak z ta intercyza
moj malzonek nie ma juz szans, bo jak sie nic nie zdarzy o mi wywolaja porod 18 czerwca, a maz wraca 19, wiec ma pecha :-D
Fela, a ty naprawde myslalas, ze kasia delikatesuje Lenke? ma mala szczescie, ze ziemniakow codziennie na kolacje nie je (chociaz pewnie na obiad je ma dzien w dzien :-D :ico_oczko: )

[ Dodano: 2007-06-10, 22:25 ]
lucy23 pisze:jasnie pani ale twoj brzusio jest piekniutki :ico_brawa_01:

wolalabym piekniutka Luśke juz ogladac niz poorany rozstepami brzuch :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 cze 2007, 22:37

Jasnie Pani :), slyszlam wlasnie, jak jakies dziecko sie darło za oknem...pewnie lenka ma jej grabki :-D
a wlasnie, ze nie codziennie kartofle moje dziecię je :ico_haha_01: co drugi dzien, bo to u nas rarytas :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 cze 2007, 22:43

kaasiaa79 pisze:a wlasnie, ze nie codziennie kartofle moje dziecię je :ico_haha_01: co drugi dzien, bo to u nas rarytas
:ico_haha_01: :ico_haha_01: jasnie pani my tez juz wolimy Lucje,ale brzuszek piekniutki tak na pocieszenie,bo pisalas,ze olbrzym ,a wcale nie jest tak zle...kasiaty za dobra dla tej hogaty jestes...co za sknery :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 cze 2007, 23:18

Kasia no wiec dlatego chce rodzic w wannie :ico_brawa_01:
Ps na drugi raz nic nie kupuj albo jak juz kupisz cos to w tym sklepie " wszystko za 4,50 " lub tu u nas za granicą " wszystko za 1 funta" :ico_smiechbig:
Lucy dopiero co Ci mówiłam ze masz opuchniete nogi w gorze trzymac, a sama mam tragedię, nie moge nawet japonek nosic i tak mam od trzech dni :ico_olaboga:
Madziorka a mnie ten videoklip bardzo rozczulił co Wam link wkleiłam :-) to musi byc piekne zobaczyc swoje dziecko :ico_brawa_01:
chciałam Wam takie zdjecie wkleic co przez brzuszek stópkę widac dziecka, ale nie moge :ico_zly: mój poszukał takie fajne zdjątko w internecie, ale jakos mi nie wchodzi :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-10, 23:21 ]
kaasiaa79 pisze: slyszlam wlasnie, jak jakies dziecko sie darło za oknem...pewnie lenka ma jej grabki
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
jasnie Pani brzuszek w sam raz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 cze 2007, 23:29

kaasiaa79 pisze:Jasnie Pani :), slyszlam wlasnie, jak jakies dziecko sie darło za oknem...pewnie lenka ma jej grabki

no wlasnie, tak cos czulam... :-D
martuchafrost pisze:nie moge nawet japonek nosic i tak mam od trzech dni

ja tak mam jak jest upal, chodze w japonkach mojego meza :-D dobrze, ze tylko 2 numery ma wieksze stopy odemnie :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 cze 2007, 23:29

marta ja chyba wiem ktora to fotka,jest slodka...a co do opuchlizny,to juz chyba po porodzie zejdzie,bo w zadne buty nie wchodze od dawna,tylko w jakies stare klapki...mam nadzieje,ze tobie sie tak dlugo trzymac nie bedzie...ja mam nawet dlonie popuchniete :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 cze 2007, 23:50

Jasnie Pani :) pisze:ja tak mam jak jest upal, chodze w japonkach mojego meza dobrze, ze tylko 2 numery ma wieksze stopy odemnie

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Lucy ja mam po nocy tak opuchniete dlonie ze nie moge nimi ruszac, myslalam ze to dopiero wychodzi blizej porodu, a tu niespodzianka :ico_olaboga:
a po drugie ja bym mojego klapki tez nosila, ale ja mam rozmiar 35 a mój 44, wiec wyobrazcie mnie sobie w takich kajakach , ciekawe w czym pojade do miasta :ico_olaboga: moj kochany mowił, ze jutro mi wytnie z kartonu cos na kształt klapków i sobie sznurkiem dookoła obwiążę :ico_smiechbig:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 cze 2007, 23:53

marta to pewnie wina upalow :-D ja przez ta duchote wygladam juz jak muminek :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość