Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 cze 2007, 10:12

Cześć kochane ja tylko się przywitam bo jadę z męzem do Gdańska wpadnę puzniej buziaki!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 cze 2007, 13:02

A ja wpadłam na chilę żeby wam pokazać jak mi wyszedł ten moj pierwszy tort

Obrazek

No już dom ozdobiony o 14 pierwsi goście bedą.

Izunia, udanego wypadu do Gdańska :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 cze 2007, 17:09

Siunia jaki piekny ten torcik, az mi slinka pociekla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wyglada bardzo apetycznie!! Zycze udanej imprezki! My bylismy dzis nad woda, super bo pomoczylam sobie nozki i obiadek tez byl w plenerze, az sie do domku nie chcialo wracac :)

Izunia widze ze bardzo jestes zajeta mezem :) Nie wykoncz go :) Mam nadzieje ze wycieczka sie Wam uda :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2007, 07:06

Dzieńdoberek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja tylko wpadłam powiedzieć że idę sadzić ogórki, do 12 bede robic bo potem mąż ma na popołudnie do pracy.
Wiec zdjecia wam pokaze kolo 15, impreza byla super!!!!
Aha tort był pyszny

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 cze 2007, 07:42

Hej kochane :)

Ja już w pracy i kawusię spijam.....

Pogoda sliczna słoneczko świeci jest świetnie a ja w pracy muszę siędzieć :((( szkoda

Torcik śliczny i na pewno smaczny :ico_oczko: ...

Jak nasza ciężarówka się czuje?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 cze 2007, 12:27

Dzien doberek :) A no bardzo dobrze sie czuje, chociaz nie wiem czemu dzis krew mi z nosa leciala. Za chwilke wybieram sie na zakupy, mam straszna ochote na fante (oczywiscie free, bo wczoraj zjadlam chyba pol kilo cukierkow i nalezy sie mi opieprz, jak bede narzekac na dodatkowe kilosy to mi przypomnijcie co wyprawiam :) Wczoraj zrobilam postanowienie ze nie jem slodkosci a juz kilka zelkow pochlonelam :ico_sorki:
Izunia to wolnego nie masz jak mezu przyjechal?? Hmmm ale moze to dobrze dla niego bo sobie troszke odpocznie :-D Wiesz ja zawsze mialam takiego pecha, ze po dlugiej rozlace jak przyjezdzal Krzysiek to musialam miec @ A czasami przyjezdzal tylko na tydzien i akurat w tym tygodniu pojaiwala sie ta wredota!!! Mam nadzieje ze macie wiecej szczescia :) Bo ja to mialam @ nawet na swoim slubie, chociaz kombinowalam z roznymi tabletkami i nic nie pomagalo.... wrrrr!
Siunia sadzisz ogoreczki?? A to tak dla siebie czy to jakas praca? Ja to wogole nie lubie zabaw w rolnika, nie bardzo mi to wychodzi :)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 cze 2007, 13:59

Dominisia, ja miałam to szczęście i dzień przed przyjazdem mojego Pan @ sobie poszła :ico_brawa_01: no więc mogę na maksa cieszy się że przyjechał!!!!!!! I wykozysta to jak się tylko da!

Oj a krew może ci poleciała z słabienia uważaj na siebie kochana!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2007, 14:27

Ogorki to sadze u takiego swojego byłego szefa, zawsze to troche kasiorki wpadnie do 12 sadziłam to 5 godzinek mam. Normnie słonce tak jara ze szok!!!!!!!!!
Msze fotki powybierac z urodzin i wam powtawiam, teraz Milan spi, zobaczymy na jak długo???

[ Dodano: 2007-06-11, 15:31 ]
A teraz obiecane foteczki z urodzin
Potem reszte wrzuce jak kolezanka wysle mi , ale napewno dziś jeszcze

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 cze 2007, 16:08

Fajne foteczki! Widze ze sporo ludzi bylo! Tylko znajomi z Polski czy jacys Norwegowie tez?? I albo sie mi wydaje albo wypatrzylam jedna kobietke z brzucholkiem :) Wogole Milanek to super maly przystojniak, moze jak kiedys bede miala corke to ich ze soba poznamy?? :-D Mieszkanko macie fajniutkie, podloga sie mi podoba (bo my to mamy taka stara wykladzine...). Wybieram sie w srode na zakupki do Szwecji bo duzo taniej.
I wogole to sie zastanawialam czy realne jest zebysmy sie kiedys spotkaly? :-)

Izunia na jak dlugo przyjechal Twoj maz, czy ma w planach powrot do Norwegii??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2007, 19:22

Dominisia, pewnie że realne żebyśmy sie spodkały :-D

A co do ludzi, no to 16 przyszło, dobrze ze jedni przyszli wczesniej i wyszli wczesniej a dudzy pozniej, bo tak to bym nie pomiesciła,
Dobrze wypatrzyłaś kolezankę z brzucholem już pewnie jakiś za 2 tygodnie urodzi
Tak byli norwedzy, ale akurat miałam tylko 2 zdjecia i to kiepskie wiec nie wrzuciłam,
Imprezka naprawde super!!!!!!

A w ta sobote jest impreza u męża w fabryce też idziemy , a Milan z nami, bo to tak wczesniej bedzie , potem zobaczymy co dalej z Milanem zrobimy :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość