Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

10 cze 2007, 17:17

Dominiczko ja tez szukalam juz jakis czas temu na gieldzie spodni cienkich na lato ale kompletnie nic nie znalazlam. Za to jak pojechalam jakis m-c temu do Auchan to za 19 zl kupilam sobie 2 pray cieniutkich bialych lnianych spodni na gumeczce. Rewelacja i cena znosna. teraz tylko w nich chodze bo inaczej w ogole nie mialabym wczym :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 cze 2007, 20:48

dobrze że już jestem na końcówce i nie potrzebuje lżejszych ciuchów. Mam jedną sukienkę i spodnie dresowe, daję radę.

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

11 cze 2007, 05:57

Cześć dziewczynki
Idę dzisiaj do szpitala, bo przeżyłam chwile grozy w nocy. Juz chyba wiem co czuja maluszki które mają kolkę. Całą noc sie meczyłam i męczę dalej. boli mnie prawy bok brzucha - taki ciągły, kłujący ból.. nie do wytrzymania, przy czym nie można ani puscić bąka, ani walnąć kupy. Muszę iść sprawdzic co to jest, bo boję się że dzidzi moze się cos stać. Najpierw się wystraszyłam bo ten ból promieniował mi w okolice podbrzusza i jajników... myślałam ze coś z dzieckiem sie dzieje, ale chwile później juz wiedziałam ze to od jelit.
Robert pojechał na 6 do pracy i czekam... jeśli do popołudnia mi nie przejdzie to jedziemy na pogotowie, albo do szpitala.. zależy gdzie mnie przyjmą (o ile wogóle przyjmą)
A jeśli przejdzie to bogu dzięki jutro mam wizytę u pani doktor i zobaczę dzidziusia... Teraz tylko o tym mysle żeby nic się mu nie stało... :cry:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

11 cze 2007, 08:34

Dominiczko to trzymam kciuki zeby sie nic nie dzialo i zeby malenstwo dobrze sie czulo.
A swoja droga to jestem ciekawa z czego dostalas takie bole?? Moze to od nerek i to jakas kolka nerkowa? Sprobuj pic wiecej wody!

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

11 cze 2007, 08:39

Hmm nerki raczej ni, bo wydaje mi sie ze bardziej bolałoby mnie z tyłu a boli z boku, ale bardziej z przodu... nie wiem jestem przerazona bo był moment ze przestało całkiem a teraz na nowo.. kurcze nie wiem czy młodego nie sciagać zpracy i nie jechać faktycznie na to pogotowie..
narazie ide soie poleżeć chwile w wannie, bo woda działa rozkurczowo

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

11 cze 2007, 09:09

Witam kochaniutkie, widze ze nie tylko mi dokuczaja bole. Wczoraj caly dzien bolalo mnie lewe podbrzusze promieniujace na bok i chyba jajniki. Niewiem moze jestem przewrazliwiona.

[ Dodano: 2007-06-11, 09:10 ]
Pontoniczek trzymam kciuki

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

11 cze 2007, 09:27

Grażynko jeśli mówisz o takich bólach, jak przed miesiaczka, to one są jak najbardziej ok. Ja miałam takie, a dzisiaj to czuje sie jak przed wycięciem wyrostka robaczkowego.. iwiecie co jak sie dotknę to najbardziej boli w miejscu w którym został ślad po operacji wyrostka..

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

11 cze 2007, 09:37

Wiesz to raczej nie sa jak bole mi8esiaczkowe. To jest ciagly bol. Wczesniej tez mnie bolalo tam gdzie mialam wyrostek wyciety, a teraz boli mnie z drugiej strony

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

11 cze 2007, 10:40

Pontoniczek ty się nie zastanawiaj tylko pędz do jakiegos lekarza!!!! Ja jestem straszna panikara i na pewno bym nie czekała czy przejdzie czy nie. Lepiej się zbadać!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 cze 2007, 12:06

Dominiczko w wojewódzkim na izbie przyjęc napeno cię przyjmą, nie mogą ci odmówić. Ja byłam w piątek i nie było problemu, zbadali mnie, wszystko sprawdzili, także lepiej jedź i sprawdź wszystko, lepiej dmuchać na zimne.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość