Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

11 cze 2007, 11:11

Dla Sosenki i jej mężusia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Ja też nic nie wiedziałam

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 cze 2007, 11:23

Heloł, heloł

Sory, że tak się wtrącam ale ja riterkowe suwaczki widzę :-D :-D :-D A teraz spadam dalej :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 cze 2007, 11:38

kurcze Jaś się obudził a ja przed kompem ciągle siedzę i nic nie zrobiłam
Sosna dawno miała rocznicę, nie w ten weekend
Kocica ja też nagle widzę a nic nie tykałam i już idę chyba :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

11 cze 2007, 11:41

dzięki dziewczyny..... dwa tygodnie temu mieliśmy i nic nie robiliśmy szczególnego :D mój małż jest mało romantiko man
Kocica_26, impreziara :-P i wpadać się jej zachciewa ;-) a kibelek pewnie domestosem znowu przeżarty :-D
chloe2, Maciuś musi bardzo lubieć ten swój kojec bo i przytulanki i lizanki odchodzą :-D
mosob, a zastanawiałaś się nad kupnem plastikowego baseniku, ale zdecydowaliście się na dmuchany? jak tak to dlaczego? bo ja chciałam plastikowy i już sama nie wiem :583:
Mery31, podeślij kiedyś zdjęcia domu... DOMU .... super, a trawka dookoła będzie?
Reeni, no gratsy dla zębola !!
Jagula :ico_zly: ale paskudne psisko....

muszę natychmiast !! :ico_oczko: kończyć tylko powiem że:
moja dziś z leżęnia na brzuchu wycofując ssię do tyłu siadła... :D :one:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

11 cze 2007, 11:55

Sosna kupiliśmy ten basenik z prostego powodu : było gorąco a on kosztował 9,99 :-)

[ Dodano: 2007-06-11, 12:20 ]
jak Zuzia to zrobiła???

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

11 cze 2007, 12:21

Hehehehe Mosob, powód do kupienia basenku super :-D Z takiego samego powodu my kupiliśmy basenik dla Hubcia. Ale jeszcze go nie wypróbowaliśmy, bo będzie stał na balkonie a od 3 m-cy fachowcy mi osłonki na niego robią :ico_zly:

Sosna :-D , a skąd wiesz, że mój kibelek się z Domestosem spoufala??? Aaaaaa, kamerki masz w mojej łazience czy co? :-D

Ja dziś jestem sama :( Mąż pojechał na szkolenie służbowe. Tym razem ma w siedzibie firmy więc nie mogliśmy pojechac razem :( Jedyny plus, że będę mogła do nocy na TT siedzieć, bo nikt mi nie będzie marudził za plecami :-P

[ Dodano: 2007-06-11 ]
Nooo, Zuzia to już niedługo chyba tez i wstawać będzie. Super zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

11 cze 2007, 12:33

dziewczyny nie macie odsprzedać podgrzewacza do butelek ?
czas chyba nadszedł przeciąć pępowine :ico_placzek: cyca miałam na myśli i musze nabyć takie cudo , kuchnie mam na dole i o 6 rano to ja sie chyba zabije na schodach

Kocica Pani Prezes wie wszystko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

11 cze 2007, 12:36

Hej!
Asiu ja też chcę makaronik z truskawkami albo jakieś kluseczki mniam mniam
Kocica ja już myślałam , że ci coś dolega 2 dni i cisza dobrze , że już wróciłaś bo żeśmy się martwiły :ico_oczko:
Mosob my :583: baseniku ale chyba trzeba będzie standart willi podnieś :-D a co
Sosna ja myślę, że lepszy basenik dmuchany bo wiesz co dzieciątka potrafią wyczyniać w wodzie a jak by się potkneły to zawsze lepsze lądowanie na dmuchanym :-D
Reni :ico_brawa_01: dla Erneścika za ząbka :ico_brawa_01:
mery rób te zdjęcia ja też chcę domeczek zobaczyć :-)
Sosenko najlepszego na po rocznicową zaległość z mojej strony :ico_wstydzioch:
mój też mało romantyczny jest jak już pamięta o jakiś rocznicach to najlepiej b je spędził przed telewizorem z piwkiem :ico_zdrowko: i ze mną :-)
mój też mało romantyczny jest jak już pamięta o jakiejś rocznicy to najlepiej by ją spędził :ico_zdrowko: przy telewizorze i ze mną u boku .
Najlepsze jest to , że teraz musi pamiętać jeszcze o urodzinkach Jagódki a , że urodziła się w naszą rocznice ślubu to może o niej też nie zapomni :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 cze 2007, 13:19

Jagula, ale fajnie macie 2 imprezki w 1 dniu super :ico_brawa_01:
dla Zuzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja jeszcze nie mam baseniku więc właśnie wzięłam michę i Jaś się wypluskał na dworze a teraz babcia bawi a ja odkurzam hihiiii

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

11 cze 2007, 13:43

Jagula, jakby zapomniał to :502:

riterka, u nas kąpieli dzisiaj nie będzie bo wieje

a poza tym ide do lekarza bo Ola ma znów brzydkie , zielone, wodniste kupy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość