Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 cze 2007, 11:58

Ja w pracy jeszcze 3 godziny...:(

Kurcze szkoda że u mnie nie ma przedszkola dyżurującego bo wtedy mały byl by ze mną :(...

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

11 cze 2007, 12:08

no najgorsze sa wakacje,bo nie zawsze idzie te dzieciaczki zostawic w przedszkolu Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 cze 2007, 12:12

Dokładnie i co mają zrobi rodzice którzy pracują i nie maja skim zostawi dziecko... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 cze 2007, 17:31

Izunia, jasne ,że tęskniłam za mężem :ico_oczko: 3 tygodnie bezzz :-D
Ale nie mamy siły się nacieszyć teraz sobą bo od poniedziałku Zuzię mamy w szpitalu.Ma zapalenie płuc i wodę w opłucnej,bardzo ją bolało przy najmniejszym dotyku.Teraz już lepiej ale padamy na pysk.Do szpitala 10 km,i na zmianę raz ja raz M w szpitalu jedno,drugie w domu z Gabi,która też chora,zapalenie oskrzeli.Modlimy się żeby chociaż ona uniknęła szpitala a dziś już zaczęła gorączkować więc smroda mamy koło tyłka.Widzę,że u Was dzieci też chcą chrować...co to się dzieje :ico_olaboga: w szpitalu też dużo dzieci chorych,a biegunki i sarmonella to już wogóle,uważajcie na lody i ciasto!Pozdrawiam Was mocno i buziaki dla dzieci!!!

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

14 cze 2007, 19:21

zubelek pisze:Izunia, jasne ,że tęskniłam za mężem :ico_oczko: 3 tygodnie bezzz :-D
Ale nie mamy siły się nacieszyć teraz sobą bo od poniedziałku Zuzię mamy w szpitalu.Ma zapalenie płuc i wodę w opłucnej,bardzo ją bolało przy najmniejszym dotyku.Teraz już lepiej ale padamy na pysk.Do szpitala 10 km,i na zmianę raz ja raz M w szpitalu jedno,drugie w domu z Gabi,która też chora,zapalenie oskrzeli.Modlimy się żeby chociaż ona uniknęła szpitala a dziś już zaczęła gorączkować więc smroda mamy koło tyłka.Widzę,że u Was dzieci też chcą chrować...co to się dzieje :ico_olaboga: w szpitalu też dużo dzieci chorych,a biegunki i sarmonella to już wogóle,uważajcie na lody i ciasto!Pozdrawiam Was mocno i buziaki dla dzieci!!!
OJ JE współczuje ze ci sie dzieci zchorowały zycze szybkiego powrotu do zdrowia umnie OKTAWIAN kaszle ale jest oki ja za to mam palce u rak az dołokcia boli i nóg spuchniete za do kolan boli i lekaze nieweidza co mi jest :ico_placzek: jestem na zwolniu biore 3razy dziennie zastrzyki pozdrawiam wszystkich i duzo zdrwówka zycze

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 cze 2007, 11:07

Co to się dzieje!!!!

zubelek, kurcze życzę wam żeby mała szybciutko wyszła ze szpitala :ico_olaboga: dużo zdróweczka dla twoich pociech!!!

julita32, kurcze wspólczuję ci może zastrzyki pomogą szok normalnie pozdrowienia dla synka!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 cze 2007, 12:11

zwariowac mozna z tymi chorobami! u nas ciagnie sie u Ninki zapalenie ucha i normalnie boje sie ze antybiotyki nie dzialaja ja potrzeba :ico_placzek:
dziewczyny szybkiego powrotu do zdrowia nam wszystkim! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 cze 2007, 08:28

No ja mam nadzieję że już chorubska sobie poszły i ż wszystkie dzieciaczki już zdrowieją wkońcu wakację się zbliżają wielkimi krokami!!!!

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 cze 2007, 23:23

wiecie, ze tak dawno tu nie byłam, a nie chce mi się zaglądać za bardzo wstecz o czym pisałam ostatnio :ico_wstydzioch: więc skrócę wszystko:
po urodzinach MArzenki dopadła moje dzieci grypa żołądkowa, jak z niej wyszliśmy(bo potem i ja się rozchorowałam), to posłąłam małą do pkola i pochodziłą całe trzy dni :ico_szoking: i w Dzień Dziecka wróciał mi z gorączką, wysoka temp utrezymała się przez weekend i w popniedziąłek u lekarza diagnoza: zapalenie płuc - u obydwu moich dzieci, więc zastrzyki, syropy, oklepywanie plecków, a po tygodniu do kontroli i bez zmiany, zmiana tylko dotyczyła antybiotyku i do szpitala na konsultację i rtg płuc
oj ile się naużerałam z nimi to szkoda gadać
i jakby tego było mało przed Bożym Ciałem zdechł mój piesek na udar mózgu - miał dopiero 5lat
teraz już dzieci zdrowe ale już Marzenki nie daję do pkola aż do września, byliśmy na dwóch wycieczkach bo mąż miał urlop - odwiedziliśmy nasze Chorzowskie ZOO i Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu - było superrrooowo
z lesnego parku wklejam kilka fotek a poczytać o nim można na www.lesnypark.pl
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 cze 2007, 10:02

matula1, witaj:)))
Trochęprzeszłaś w ciągu ostatnich dni :ico_olaboga: ale mam nadzieję że już wszystko powolutku wraca do normy :)))) Świetne foteczki :ico_brawa_01:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość