Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 cze 2007, 21:57

Alu tuu jestem,a Ty gdzie ,wątek stycz.-lut.nam padł :ico_placzek:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antosia za zasypianie,teraz napewno bedzie juz tylko coraz lepiej

Maggie trzymam kciuki

u nas zasypianie od czasu odstawienia cyca idealnie wręcz,sam w łóżeczku przy zgaszonym świetle do 15 min śpi,zwykle szybciej,bez płaczu i krzyku
w dzień też sam zasypia w łóżeczku bez problemu,suuper :ico_brawa_01: a ja tak sie bałam jak to bedzie bez cyca i niespodzianka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-11 ]
pokażę wam Pelka ,to zdjecia z wczoraj
jadł u dzidków ciastko piernika,zdziwiałm sie że chce,bo wcześniej nigdy nie chciał

Obrazek

Obrazek

Kacper idzie spać tak 11 po 11 i śpi zwykle do 13.30-14,a wieczorem o 20 jest juz w łóżeczku,najpierw kolacja,potem kąpanko,przytulanko i czytamy bajkę( Kacper jest w łóżeczkujak czytam),nastepnie wychodzę i zasypia :ico_brawa_01:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

11 cze 2007, 22:22

jak ja wam zazdroszcze tego samodzielnego usypiania. U nas najczesciej jest tak ze musze ja w wozku wozic przed komputerem, ona w tym czasie oglada bajke. A czesto jest tez tak ze i ta metoda nie pomaga bo sama nie wie co jej sie chce. Placze,krzyczy, z lozka ucieka, marudzi przewraca sie. Tak zle tak nie dobrze. Robi wrazenie spiacej ale nie potrafi zasnac w zaden sposob. Probowalam ja wielokrotnie usypiac tak jak piszecie ale bylo jeszcze gorzej, jak sie zezloscila to nie dosc ze nie mogla zasnac to jeszcze potem w nocy sie ciagle z placzem budzila
:ico_placzek:

[ Dodano: 2007-06-11, 22:25 ]
co do nocnikowania to mi sie nie udaje jej utrzymac na nocniku, zaraz ucieka. Niani natomiast udaje sie zlapac siku na nocnik.
Ja mysle ze jest za mala bo w sumie wie ze trzeba zrobic w nocnik ale nie rozumie ze trzeba wolac jak sie chce. Wola glosno "mama" jak juz zrobi w pieluche :ico_noniewiem:
na dworku zakladam jej czesto majteczki

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 cze 2007, 22:44

oj ja tez zazdroszczę...chociaż jak mąz poszedł do Tośka to połozył go w łóżeczku i przeczytal mu bajeczkę i mały zasnął....byłam w szoku :ico_szoking: Teraz wypadałoby to kontynuować... :ico_oczko:
Kacperek cudnie umorusany :-D

[ Dodano: 2007-06-11, 22:46 ]
co do drzemek to Antoś różnie....ostatnio znowu spi dwa razy dziennie , pierwszy raz usypia tak ok 9.30 i śpi ok godzinki, a druga drzemka po obiedzie czyli ok 15 ...i na przykład dzisiaj spał do 17...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 cze 2007, 22:59

KAcper też czasem ma ochote zasnąć predzej,jak np wstanie o 6 rano to ok 9 jest śpiacy,ale mu nie daję zasnąć wcześniej niż o 11.Wyrodna matka hihi no cóż...po co wstaje tak rano :ico_olaboga: zawsze go czymś zajme,zabawie i nie ma problemu

KAcper od niedawna siada na nocnik,wcześniej nie chciał,płakał i go nie zmuszałam tylko schowałam na jakis czas nocnik,teraz sam siada i mówi sii sii ale długo nie posiedzi :ico_olaboga: dopiero wczoraj udało mi sie złapać siku na nocnik pierwszy raz :ico_noniewiem: ja myślę że jak przyjdzie czas to będzie robił,w gruncie rzeczy jest jeszcze za mały na to i raczej nie wie o co w tym wszystkim chodzi,ale napewno sie nauczy,pomału :ico_oczko:
Ostatnio po kąpieli jak go juz wytarłam,leżał przykryty recznikiem i mówi sii sii i patrzę zrobił siku,hmm czyżby wiedział czy to przypadek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2007, 06:36

Maggie, super sie udała
Zaraz wrzuce fotki

[ Dodano: 2007-06-12, 06:43 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

12 cze 2007, 08:36

Witanko z raneczka :-D
kasiekk, Kacperek jak zwykle boski :-D Gabi nawet nie chce slyszec o nocniku :ico_noniewiem:
siunia, super zdjatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 cze 2007, 09:41

siunia gdzie można kupić ten pontonik z piłeczkami??? swietny po prostu:)

BRAWA dla Antolka z zasypianie:)

My też wiosna przeszliśmy na 1 drzemke która jest od 12 i trwa godzinę - dwie. Potem o 19.30 Mati już spi.

Co nocnika to mówią, że najlepiej zacząć ok 18 miesiąca. My zaczynami od dziś wychodzić w gajtkach do piaskownicy i jak zobacze, że sika to pójdę na trawke opuszczę majtki i bede mu tłumaczyć. Jeśli po jakimś czasie nie bedzie widać choć malych efektów to chyba odlozymy to na później,

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 cze 2007, 12:11

Witam słonecznie,znowu upał :ico_olaboga:
Alu dziękujemy,dziękujemy :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt: :-D

matikasia powodzenia :ico_oczko:
siunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdjątka

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 cze 2007, 12:17

Mati zesikał się tylko raz w majteczki.Ze 3 razy stawałam z nim pod krzaczkiem i pokazywałam co jest pięć a on się patrzył i y y:)

za pół godzinki ide na usg jamy brzusznej (przez te ciała ketonowe w moczu). trzymajcie kciuki by nic poważnego mi nie było. na razie to marze o tym, by zjeść śniadanie:(

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

12 cze 2007, 12:33

matikasia trzymam kciuki :-) a moj wczoraj w nocy zwymiotowal cala posciel on w wymiocinach spal tak ponad godzine :ico_placzek: ale sie najadlam strachu dobrze ze sie nie udusil :ico_placzek: bo bym sobie do konca zycia nie darowala!!!!!!!!!!dzis tez mu w domku zaloze majteczki zobacze co z tego bedzie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość