Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 cze 2007, 10:49

asiula26, juz ci poprawilam centymetry :ico_oczko: jak cos jeszcze trzeba poprawic to piszcie :ico_oczko:
ja dzis dalej oczekiwaniu na Łucje i meza, nic sie nie dzieje, nawet mnie pachwiny juz od kilku dni nie bola, tylko czasem wieczorem dol brzucha. w sumie nawet niezle sie czuje, ide nawet dzis zalatwic kilka spraw, moze nie zdechne z upalu...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 cze 2007, 10:50

Jaśnie Pani dzięki za poprawkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-12, 10:52 ]
Ale uważaj na siebie Jaśnie Pani bo te upały są zdradliwe, ja np. już za bardzo nie daję rady i wolę nie wychodzić sama z domu, tyle tylko co do sklepu

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

12 cze 2007, 10:56

jasnie pani - widzialam nowy watek ktory stworzylas. BRAWO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leatka - syneczek jak malowany :-)

brzucholoki - głowy do góry... kolejny dzień minął..

moja mała coś tej nocy była bardzo niespokojna, chyba wypiłam wczoraj za dużo herbaty i soku jabłkowego...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 cze 2007, 11:03

Avisek ale ja ci zazdroszczę, ale nie martw się to taka zdrowa zazdrość, o to że masz już za sobą poród i maleństwo przy sobie. Wiem że z herbatą i sokiem jabłkowym nie można przesadzać jak się karmi więc może faktycznie to jest powód niespokojnej nocy twojego maleństwa. Ale będzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 cze 2007, 11:04

asiula26, a co mi sie moze stac? najwyzej urodze :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
avisek, :ico_sorki: :ico_sorki: dzieki, to twoja lista mnie zainspirowala :ico_oczko: mi sie nudzi, w przeciwienstwie do was - juz rozdwojonych, to taki prezencik wam zrobilam :ico_oczko:
:ico_pocieszyciel: Laura, musisz uwazac na diete.... chyba soczek jablkowy to nie jest wskazany, bo fermentuje, ale ja specjalista nie jestem, to nie wiem dokladnie

[ Dodano: 2007-06-12, 11:05 ]
tam wyzej mialo byc "biedna Laura", bo wyszlo, ze Laura ma na diete uwazac :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 cze 2007, 11:06

wiem że w ostateczności możesz urodzić, ale chodziło mi o to że teraz łatwo o zasłabnięcie przy takiej duchocie i upałach

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 11:06

jasnie panimozesz mi wage poprawic...dzis sie wazylam i waze 69kg i mowie do mamy,ze schudlam ,a ona,,nie schudlas,tylko kupe zrobilas ,, :ico_smiechbig: wpisz moze 20 kg,bo moja waga cos kolo tego wychodzi :-D jak znajde centymetr to zmierze brzuch,bo cos mi sie zdaje,ze urosl...agniecha trzymamy kciuki... :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

12 cze 2007, 11:14

dzien dobry dziewczynki :ico_ciezarowka:

ja mialam nie za fajna noc ale nie bede sie nakrecac i wam pozytywizmu niszczyc choc czuje sie nie za dpbrze tzn nirdobrze mi i slaba jestem ale co tam bedzie dobrze :-D :-D :-D :-D aha co do tego mojego zelaza to wlasnie smieszne bo ja jem wszystko co zawiera zelazo a ciagle mam go za malo ale moja mama mi wczoraj powiedziala ze mam sie nie przejmowac bo ja od urodzenia mam anemie i nic mi nie pomaga bo moj organizm nie przyswaja zelaza tak jak powinien a zyje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aha od dwoch dni tzn nocy bola mnie piersi jak nigdy tzn ostatnio bolaly ale zapomnialam o nich a dzis to juz byl masakryczny bol tak jakby chcialo mi je rozerwac i jakby byla takie strasznie ciezkie :ico_olaboga: :ico_olaboga: dziwna sprawa tylko mi znowu nie piszcze ze to oznaka zblizajacego sie porodu :-D :-D :-D

Magda wklejaj brzuszek wklejaj bo nie zdazysz a obiecalas :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Asiula
mnie tez tak boli a teraz dodatkowo mala znowu sie tak ulozyla ze mnie ta noga boli i chodzic nie umiem a w nocy sie przewrocic na droga strone to :ico_olaboga:

Jasnie Pani sliczna statystyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , mozesz dopisac do mnie +10kg, 112 cm ( :ico_szoking: )

caluski dla wszystkich i chyba pojde sie troche pouczyc choc strasznie mi sie nie chce :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 11:18

alinko zapomnialam napisac,ze tez mialam w nocy straszna zgage... :ico_olaboga: pachwiny bola mnie od dawna ,ale juz sie przyzwyczailam...haniu teraz to chyba wiekszosc z nas ma ciezkie nocki,wiec sie nie martw...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 cze 2007, 11:19

Haniu ja nie wiem czy to jakiś wirus nie panuję. Ja też miałam poroblemy z jedzeniem było mi słabo, a u mnie w rodzince to i tata i kuzynka i jej mąż mieli takie przeboje. A może to poprostu ta pogoda. Pij jak najwięcej żeby sięnie odwodnić i będzie dobrze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość