Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 cze 2007, 12:40

Agnes dobrze, że nic mu się nie stało. Mati zwymiotował nam 2 razy w aucie ale też się strachu najedliśmy.

Co do majteczek to w ciagu godziny w piaskownicy Mati zesikał się raz. Brałam go na trawke i tlumaczyłam, ale wiem to musi potrwać dużo dlużej.

Zaraz ide na to usg. jakaś roztrzęsiona jestem. na dodatek głodna:( koleżanka przyniosła mi przed chwila moge wyniki z rtg kręgoslupa i napisane jest SPINA BIFIDA VS1. nie wiem co to znaczy, na necie nie moge znaleźć i sie zamartwiam. Czy wiecie może???

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 cze 2007, 13:08

Matikasia trzymam kciuki,napewno wszystko bedzie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2007, 14:12

matikasia, oj to w norwegii kupione, na prezent dla Milana kojec ten kosztuje około 300koron( 150zł) no a piłeczki wszedzie można kupić, tylko podobno w Polsce nie widzieli takiego kojca.Zreknełam teraz na forme to jakaś Top TOY. I chyba przez anglie produkowane.Ale to super sprawa Milan cały czas sie w tym bawi. I do 40kg wytrzymuje

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 cze 2007, 17:25

kasiekk dziekuję za trzymanie kciuków, ale niestety nie jest dobrze... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

wszystkie narządy w porządku poza tym, że coś z lewą nerką i z woreczkiem żółciowym. z tego co wyczytałam a necie to mam kamicę woreczka żółciowego. dziś dól totalny. nic mnie cieszy, a słowa z tym można żyć dobijają bo przecież mam jeszcze problemy z kręgoslupem, przepuklinę przełyku i nie wiadomo z tą nerką.czemu jedną osobę musi spotkać w życiu tyle przykrości....

siunia super sprawa ale trzeba miec duże mieszkanie;) u nas już dużo zajmuje kojec:)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

12 cze 2007, 18:27

matikasia przykro mi moze nie jest az tak zle pojdziesz do lekarza to szie wszystko wyjasni popytasz sie a jak jest kamica woreczka to mozna to wyciac prawda?moj organizm po porodzie tez sobie dziala jak chce mam nadczynnosc tarczycy i podejrzenie jaskry ide do okulisty w czwartek to sie wszystko wyjasni :ico_olaboga: trzymaj sie kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 cze 2007, 18:36

Agnes to najlepiej mnie rozumiesz. zadziwiające, że ciąża może zasiać tyle zła. a co z kolejną ciążą????

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 cze 2007, 20:42

siunia, super zdjecia :ico_brawa_01:
matikasia, brawa dla Mateuszka, nie martw się tak bardzo dopóki lekarz nie stwierdzi choroby to nie ma co się załamywać. Trzymam kciuki, żeby wszytko wyszło dobrze.

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

12 cze 2007, 21:17

matikasia pisze:Agnes to najlepiej mnie rozumiesz. zadziwiające, że ciąża może zasiać tyle zła. a co z kolejną ciążą????
tak rozumiem i to bardzo dobrze niestety hormony po porodzie szaleja w zla strone a co do ciazy jesli o mnie chodzi??to najpierw musze wyleczyc tarczyce a to potrwa rok :ico_placzek: a co do jaskry jesli ja mam bo ide w czwartek sie upewnic i jeszcze zarejestruje sie gdzie indziej bo lekarz lekarzowi jest nierowny z tego co czytalam to nie ma przeciwskazan?tylko boje sie ze jak bede jakies kropelki brala to zeby maluchowi nie zaszkodzily mam nadzieje ze maja jakies w miare bezpieczne dla fasolki ale to bede sie marwila jak pozbede sie tej nadczynnosci!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2007, 21:37

Agnes1980_2006, matikasia, :ico_olaboga: :ico_pocieszyciel: , ja nie wiedziłam ze ciąza może ponieść za sobą takie konsekwencje

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 cze 2007, 21:48

Mnie łapia porządne skurcze teraz a z Antolem mialam tylko lekkie dretwienie nóg, tak mnie łydka boli, że ledwo chodzę. Wcinam magnez garściami i piję wodę z magnezem i jeszcze pare innych rzeczy, ale niewiele pomagają :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość