małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

12 mar 2007, 19:07

Acha. Pochwalę się Wam jeszcze, że kupiłam dzisiaj leżaczek-nosidełko w komisie (w końcu szkoda pieniędzy na nówkę, skoro stan leżaczka jest wzorowy, a Kubuś lada chwila i tak z niego wyrośnie!). Poza tym kupiłyśmy z Mamką rożek, kilka ciuszków i...upatrzyłyśmy już wózek :ico_brawa_01: Co prawda kosztuje 420zł, ale jest w takim stanie, że hej! :ico_brawa_01: Przeszkadza mi tylko jedna rzecz- to trójkołowiec :ico_puknij: Nienawidzę trójkołowców! :ico_zly: Dlatego zastanawiam się nad zakupem wózka z tej strony:

http://allegro.pl/item169409931_wozki_w ... ocja_.html

Jeśli możecie, to zaglądnijcie i powiedzcie co uważacie na ten temat i czy Waszym zdaniem się opłaca i w ogóle... :ico_buziaczki_big:

Miłego wieczoru moje damy :ico_buziaczki_big: i pozdrowienia od Kubalka, co kopy sadzi jak piłkarz jakiś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 mar 2007, 19:50

hello, ja już jestem, ale dziś głodna jestem cąły dzionek, ale nic mi nie smakuje :ico_olaboga: dzidzia dziś strasznie wybredna :-D
małolata wózki tanie i super kolorki mają, ale ja wole taki co ma osobno dużą gondolę i osobno spacerówkę, bo z tego nosidełka to dzieciaczek jak się duzy urodzi to moze wyrosnąć,
http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27517 ... 10001.html
mi się podobaja raczej takie wózeczki, ale to kazdego osbisty wybór, :-D
życzę miłego wiczorka pa pa :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 mar 2007, 20:08

Co do wozka to zalezy jak go uzywamy! Mnie fotelik bardzo sie przyda, bo czesto autem jezdze! A gondoli to moje dzieci nie lubialy i darly sie bo nic nie mogly widziec! No coz moje dzieci to takie ciekawskie wiercipiety jak ich mama! :ico_smiechbig: Ja ta gondole to do spania w domu uzywam! To jest fajne przenosne lozeczko! :ico_ciezarowka: Na poczatku na spacerek bede dzidzie wozila w foteliku, bo on na strukture sie przyczepia! :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 mar 2007, 20:47

Małolata, test na cukier nie jest straszny. Idziesz na czczo, dają ci do wypicia szklankę wody z glukozą (smakuje jak woda z dużą ilością cukru) może się po tym zrobić niedobrze ale nie można zwrócić :-D . Po pół godzinie pobierają z paluszka krew i po kolejnej pół godzinie jeszcze raz i to wszystko.
Ja to bym chciała zrobić już całą masę zakupów ale moja mamcia, cioteczka i Mama mojego Menżo mi nie pozwalają. Mówią że jeszcze będzie czas...... A ja się boję że mi go braknie i co wtedy.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 mar 2007, 20:58

witaj Joanno nowa ciezarowko!!!!! :ico_brawa_01:
a Ty barbapuppa nie przejmuj sie ja tez bede miala chloaka, mi to w sumie wszystko jedno martwilam sie tylko zanim poszlam zeby bylo dziecko zdrowe to wszystko....
a co do tego badania glukozowego???? ja o niczym takim nie slyszalam moja polozna o niczym mi nie wspominala, czy to kazda ciezarna ma robione??????
ja w przyszlym miesiacu ide na zastrzk bo mamy konflikt krwi tylko o tym mnie poinformowali :ico_placzek:
pozdrawiam Was goraco :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 mar 2007, 21:05

martuchafrost tez mam konflikt, podobno :-D :-D
bo moje menżo nie raczy sobie zbadac krwi...... sam stwierdził że ma plus i koniec. A położna twierdzi że ona musi to miec na piśmie potwierdzine

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 mar 2007, 22:52

Czesc dziewczyny dzieki za przywitanie :ico_prezent: ,ale powiedzcie jak wam wykryli ten konflikt?To jest jakies ekstra dodatkowe badanie? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
Ja tez bym chciala juz wszystko kupic i miec gotowe.Boje sie ze moze nie zdaze lub dzidzia urodzi sie wczesnie i nie zdaze. :ico_placzek: A tym bardziej ze z trudem sie powstrzymuje od tych kochanych ciuszkow i innych rzeczy. :ico_ciezarowka: :ico_dziecko: :539: Pokoj jest juz gotowy jeszcze mebelki ale wszystko powoli.Moj facet tez nie moze sie doczekac i juz zrobil chociaz pokoik a ja jestem na etapie wyboru wozka :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 mar 2007, 23:26

Konflikt pojawia sie wtedy gdy ty jako Mamuśka masz krew z rh minusowym a twój partner czytaj tatuś dzidziusia ma rh plusowe. Badając krew na początku ciąży powinni ci oznaczyć RH robią to zawsze z tego co wiem :ico_haha_02:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 mar 2007, 23:37

No tak ja mam dodatni a moj face tez ale to potem w trakcie ciazy mozna wykryc no bo przeciez faceta nie badaja.Poprostu nie moge zalapac :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-12 ]
Widze ze dziewczynki poszlyscie spac bo taka cisza no to ja tez sie zbieram Pa,pa,pa :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 mar 2007, 09:16

witam wszystkie przelotnie zaglądające cieżaróweczki :-D
kasi.k fajne rzeczy robisz, jak będę w terminku do zajrzę do was

dziewczyny konflikt jest tylko wtedy jak my mamy minusik a facet plusik, w odwrotnej sytuacji wszystko OK
małolatko co do wózka to pozytywnie zaskoczyła mnie w nim wielkość nosidła, zazwyczaj długośc nie przekraczas 60cm (co zdecydowanie jest zbyt mało)
ja osobiście nie preferuję takich wózków, wolę z gondolą, ale jeśli ci się podoba, to wygląda calkiem nieźle
a co do glukozki, to u mnie bada się to u wszystkich ciężarówek standardowo w okolicach 28tc, ja mam sposób, który podpowiedział mi poprzednio lekarz:
można wycisnąć do glukozki troszkę soczku z cytrynki (dużo lepsze w smaku!)

u nas dziś ślicznie jak ostatnio i mnie też jakoś tak nastraja, więc postanowiłam się nie przejmować płcią i spokojnie czekać na finał, ważny zdrowy dzidziuś, a jak będzie chłopak, to najwyżej my dziewczynki stracimy przewagę płciową w domku :ico_haha_01:
miłego dzionka i koniecznie spacerujcie, bo szkoda ładnej pogody

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość