Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

12 cze 2007, 12:55

dziewczyny też się do siebie tuliły

aż w szoku byłam bo Oliwka nie ma tak kontaktu z dziećmi, myślałam że będzie płakać albo w ogóle się nie zainteresuje Emilką o tu proszę :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

12 cze 2007, 14:47

Witam dziewczeta my juz po usg na szczescie wszytsko jest w porzadku Pawełek zjadł juz obiadek (zupka jarzynowa z kalarepka) a teraz szykujemy sie na spacerek.

Pawełek dziekuje wszystkim ciciom za zyczenia. Na szczescie chyba juz mu sie poprawia katarek jakby mniejszy no nic szykujemy sie na spacerek pozdrowionka dla was wszystkich napisze pozniej

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 cze 2007, 15:31

My tez juz po lekarzu. Otóż testy beda robione z krwi, jutro idziemy na pobranie bo dzis nie bylo pielegniarki ktora pobiera krew takim malym dzieciom wiec idziemy jutro raniutko, wyniki bedą w piatek. Bedzie miala zrobione testy i pokarmowe i pylkowe, takze dokladnie sie dowiemy na co jest uczulona. Pani doktor zwrocila mi uwage,ze Maja pije za malo mleka ( ja jej daje rano i wieczorem ) i mam jej dawac 4 razy dziennie :ico_olaboga: a zupke traktowac jako deser a nie glowny posilek - nie wiem co o tym myslec :583: Mam jej dawac hemofer, witamine B6 i kwas foliowy bo ma anemie, aha i musze jej zrobic USG brzuszka bo jeszcze nigdy nie miala robione ale to dopiero 19-ego czerwca. Jak juz bedą wyniki testow znowu mam przyjsc do tej lekarki i zobaczymy jak to bedzie dalej.
Wiecie,ja juz do Mai nie mam cierpliwosci :ico_wstydzioch: , wybralismy sie tam wozkiem i ja wrocilam cala mokra. Caly czas wstaje w tym wozku a jak ją posadze to ryk :ico_olaboga: A najgorsze,ze im starsza tym bardziej niegrzeczna i szkudna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

12 cze 2007, 15:46

Ewelina82, dobrze że z Pawełkiem ok :ico_brawa_01:
Iwonka a jaką ma Majeczka hemoglobinę, bo Michałek tez bierze żelazo, miał 10,4. w czwatrek robie mu kontrolną morfologię i zobaczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2007, 15:53

Iwonko ja czytałam w artykułach o żywieniu dzieci ze powinny w tym wieku jeść 3 posiłki mleczne i 2 bezmleczne i obiadek traktować jak normalny pełnowartościowy posiłek :ico_noniewiem: :583:
4 razy mleczko to myśle że jest dużo :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 cze 2007, 16:00

Tyna Maja ma hemoglobine - 11,2 ale ma tez jakies trzy inne skladniki obnizone, ja sie za bardzo na tym nie znam, z tym,ze lekarka powiedzila ze to jest anemia w malym stopniu na szczescie.
Justynko zle napisalam, mialam na mysli 4 posilki mleczne,nie samo mleczko. Ale mi tylko zalezy na testach, jak juz bede wiedziala to i tak bedę ją karmic po swojemu i napewno nie bede zywic jej samym mlekiem :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2007, 16:13

Iwonko jak już będziesz wiedziała na co Majeczka ma alergie to bedziesz wiedziała co możesz jej dawać a co nie :-) pewnie że najlepiej karmić po swojemu ja tam też tak robie i wcale sie nie przejmuje tym co mówią lekarze bo każdy ma inne zdanie na ten temat :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

12 cze 2007, 16:38

Gabrysiu Twoja Emilka je duzo tego mleczka, wazne ze chce, Maja nie bardzo. Lekarka powiedziala,ze dziecko w tym wieku powinno jesc 4 posilki mleczne tak jak Emi. Tylko,ze bebilon pepti jest tak niedobry,ze nie dziwie sie ze dzieci nie chca pic.
Za to danonki Majka wsuwa aby sie jej uszy trzesą :ico_haha_01:
Czekamy na zdjecia Gabrysiu :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2007, 16:45

Ada mleczka z butelki już długi czas nie piej po prostu nie chce i koniec.Krzywi sie krzyczy bije mnie ale nie weżmi więc jej nie zmuszam.Robie jej rano i wieczorkiem kaszke na mleku.Oprócz tego w ciągu dnia raz albo dwa je jagurcika ,danonka,twarozek lub coś innego mlecznego.

[ Dodano: 2007-06-12, 16:46 ]
dzisiaj na obiad jadła makaron z twarogiem :-)

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

12 cze 2007, 16:48

Iwonka po tych testach to pewnie się okaże co jest Mai. Ja też słyszałam że ten bebilon to jest paskudny Ja po odstawieniu Oliwki od cycka dawałam jej Nan a pielęgniarka zaleciła Nan HA to jest dopiero wstrętne Oliwka też nie chciała tego pić. W końcu do teraz to zjada Bebiko i nie jest złe.

A jeszcze a propos naszego spaceru wiecie jak Emilka świetnie wygląda z ząbkami, po prostu ślicznie.
Gabrysiu ja to bym chciała żeby Oliwka miała więcej ząbków niż włosów. A może się troszkę wymienimy??? hihihi Ja dam Ci troszkę włosów dla Emi a Ty nam ofiarujesz chociaż ze dwa ząbki. :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość