Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 cze 2007, 13:53

Julie chciałabym Cie widziec w akcji :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
kaasiaa79 pisze:ze u Marty bedzie to samo, tylko zahaczy jeszcze pięścią o personel medyczny

spodziewam sie Kasia ze masz racje, tylko zal mi mojego, ze bedzie poobijany :ico_brawa_01:
moja siora jak przywaliła mężowi to nie mógł wstac :ico_brawa_01:
Swbasia Madziorka ma racje 39 tyg
Madziorka nie denerwij sie tym paciorkowcem
Jasnie pani Ty jeszcze w tym stanie na miasto ? :ico_szoking: Ty to masz energii w sobie
Kasia prosimy o nastepne foty takze z Toba w roli głównej, Ps ja jak kiedys mieszkałam ze wspólokatorką, to ona nigdy smieci nie wynosiła, wiec raz sie wkur..... bo cały czas ja sprzątałąm, myłam itp to nie wynosiłąm smieci 2 tyg lezały na srodku kuchni i wiesz co???? ona sie o nie potykała, ale nie wyniosła, wiec ja zacięta byłąm, wsadziłam smieci do wanny bo sobie mysle ze jak bedzie sie chciała kąpać to musi wyciągnąc, a ona do mnie na to " ty ale złośliwa jestes, nie chce Ci sie smieci wyniesc i czekasz az ja to zrobie" :ico_zly: o!!! pamietaj mnie wtedy w akcji, wszystko fruwało, o matko :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 cze 2007, 14:07

ja tez potrafie sie zawziasc :ico_noniewiem: hihihihi i dobrze ale marta ta twoja wspolokatorka to domyslna byla ze szok :ico_olaboga: my zaraz na jakies zakupy idziemy cos by tzreba do lodowki kupic w koncu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 cze 2007, 14:36

Julie no i znowu ten Twój synek hipnotyzuje wzrokiem :ico_brawa_01:
dziewczyny wlasnie gadałam z kolezanka z Polski, urodziła wczoraj, pierworodka rodziła 3 godziny i wcale nie było tak zle :ico_olaboga: jakie to dziwne, ze niektore rodzą 16 godzin, a inne 3 :ico_olaboga:
u nas na burze sie zbiera i dzieki Bogu, bo juz oddychac nie idzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

12 cze 2007, 15:34

martuchafrost, no zebralo sie ja jak szlam po Ale do szloly to jak przechodzilam przez ulice to woda po kolana :ico_olaboga: i ja nioslam

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 cze 2007, 15:41

a moze moja Lucja na Ilonke czeka :-D :-D
polazilam po miescie, nakupilam truskawek i czeresni i bede sie dowitaminizowac :-D
jakies nowe poklady energii w sobie znalazlam, sama nie wiedzilam, ze mi sie chce tak lazic :ico_oczko: pewnie wieczorem okupie to bolem brzucha, ale ginek kazal mi sie aktywowac, a nie lezec.
lucy, madziorka, co wy z tymi wodami macie??? jakas paranoja... przeciez porody i tak w wiekszosci sie w nocy zaczynaja. poza tym juz sie przyzwyczailam do mysli, ze bez wywolania nie urodze.
rozmawialam z ginem na temat tego paciorkowca i okazalo sie, ze ja nie mialam badania na jego obecnosc, ani w UK ani tutaj i wiecie co zrobil? dal mi jakis krem dopochwowy i kazal stosowac przynajmniej 4 dni na noc i jak mam tego skurczybyka, to po tym kremie nie zaszkodzi on dziecku :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 cze 2007, 15:54

melduje, że my jeszcze żyjemy i całkiem spoko u nas ale nie mamy niestety :ico_placzek: czasu na TT, gdyż:
1. ładna pogoda i ganiamy na spacerki
2. jutro jedziemy do szacownej Polskiej Ambasady w Londynie coby pan Konsul złozył swój szacowny podpis na upowaznieniu dla mojej mamy o umejscowienie aktu urodzenia Vikuli w Polsce i w zwiazku z tym mamy duuuużo pracy...

odezwiemy się jak podłapiemy minutkę free time :-D

buziale dla wszystkich....

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 cze 2007, 16:05

dziewczyny co wy ztymi wodami hihihihihi mi odeszly na sam koniec 5 min perzed natusiem hihihiihi
my tez po spacerku... musze sie nacieszyc bo od 23 latam i to caly weeckend po 10 godzin tak na poczatek jednyne pocieszenie ze majorka :ico_haha_01: choc wiele nie zobacze ale bede

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

12 cze 2007, 16:14

My juz po spacerku...Duszno u nas - tak od wczoraj wieczor...ale nie padalo nie padalo jeszcze... Mala troszke pospala (pod koniec spacerku) ale wczesniej to siedziala, trzymala sie za barierke w wozku i caly czas glosno :-D krzyczala do przechodniow :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 cze 2007, 16:51

Emilka no i po deszczu nie?????? szkoda ze nadal duszno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

12 cze 2007, 17:10

dziewczyny dzieki za odpowiedz :ico_sorki: musze sobie pogadac z szefowa bo widze ze chce mnie oszukac ale jej sie to nie uda :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-12, 17:16 ]
no i dzieki wam bede miec placone 39 tygodni przed chwilka gadalam z szefowa i wciskala mi ze sie pomylila :ico_zly: ale mowi ze to naprawi !!!! :ico_brawa_01:
pozdrawiam was wszystkie :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość