Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 cze 2007, 21:27

Maritta, kochana nie denerwuj się :ico_oczko: śliweczki mmmmmm ale mi smaka narobiłaś
a zakupy dla Liluni super, kojec jest świetny :ico_brawa_01:
ja szukam sandałek na koturnie czarnych na sobotę i kurcze nic ciekawego nie ma i w czym ja na to wesele pójdę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 cze 2007, 21:34

No to kochane wygląda na to, że mamy jeb*nego zęba :ico_szoking: Tylko czy to możliwe, żeby najpierw górna jedynka rosła??? Jest wyraźnie białe i stuka pod łyżeczką. To chyba nie zębomorgana co? :-D

Misiu w skrótach jestem kiepska niestety, więc nie pomogę. A Milanek to kaskader normalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu koniecznie trzeba uważać na bordowe Punto z karakanem za kierownicą i L-ką na dachu :-D :-D :-D Mężulek też mnie woził do tej pory ale odkąd mamy dziecko potrzebne mi prawko jak nigdy :ico_noniewiem: Może i dobrze, bo mnie to zmobilizowało do zapisania się na kurs...w końcu.... :ico_wstydzioch:

Maritko, śliwki i pomidory to też fajne zakupy :-D :-D :-D Ale wymagania miałaś co do tych sandałów :ico_oczko: Rewelecyjny basenik z piłeczkami kupiliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Lili będzie zachwycona na bank :ico_haha_02:

No i gdzie Wy kurna jestescie wszystkie, aaaaaaa????

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 cze 2007, 21:39

ja jestem jeszcze :-D
Kocica Ty się nie martw tym prawkiem, zdasz na bank, oczarujesz egzaminatora tym swoim aksamitnym głosem :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

12 cze 2007, 21:47

Hehehehe Riterka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ty się z mojego głosu nie śmiej :-D

Spadam, bo małż już w łóżku. ALe pewnie na mnie nie czeka tylko :ico_spanko: , bo wrócił z delegacji. A tam pewnie było picie do rana :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 cze 2007, 21:54

i ja się zbieram do jutra

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

12 cze 2007, 21:58

he he, Kocica, dasz rade i na pewno zdasz to prawko! jak ja zdałam to Ty tym bardziej :P A przy okazji gratuluje górnej jedynki :ico_brawa_01: Nam rosną dwie jedynki na dole i to na raz!!! Ale Davidek jest dzielny i nie daje tego po sobie poznać, wyjątkowo radosne i szczęśliwe dziecko!
Kupiłam wkońcu spacerówke, jest taka jaka jest, ale jest. Juz moja mama nie będzie się męczyła z kolosem :ico_oczko: Mi w sumie nie potrzebny ten wózek bo mam tamten, ale mamcia szczęsliwa. Teraz będzie jeździła z małym, he he
Maritko, na sandałki przyjdzie czas :-) nie dziś to jutro. Ważne, ze pomidory w domu!
Zmykam do spania, jakas niedodup**** jestem, ale same wiecie dlaczego :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Dorota120
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 01 kwie 2007, 19:19

12 cze 2007, 22:29

Melduję się

Kocica - życzę powodzenia na egzaminie.
Moja koleżanka zdawała drugi raz . Jest w 7 miesiącu ciąży. I byłaby zdała, ale jak zmieniała pas, to jakiś skur... zatrąbił na nią i gościu stwierdził, że wymusiła pierwszeństwo.

Chloe - wszystkiego najlepszego dla Maciusia.
:ico_tort:
Ja już po balu.
Było tak sobie.
Polonez wyszedł pięknie.
Niewiele mogłam jeść, bo na diecie przy moim alergiku.
Nie piłam alkoholu, bo pojechałam samochodem.
Nie tańczyłam, bo miałam but na obcasie, a boli mnie stopa od płaskostopia poprzecznego, więc się oszczędzam.
Po 3 godzinach w prawym cycku tak mi nazbierało się mlesia, że czym prędzej się zawinęłam do domu.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

12 cze 2007, 23:13

mmm Dorota - z jakiej okazji bal mialaś?? wiem, ze pracujesz w szkole ale w jakiej :583: , bale za moich czasów to były: na zakończenie 8 klas (mój rocznik nie miał :-D), połowinki, maturalny :-D

Jola no to gratuluję ząba Hubciowi, może i Lilci wyjdą kiedyś ;) dziś jakaś stara baba podeszła i tak sie uśmiechała do LIli i gadała, a w końcu mówi - pokaż skarbie ząbki i Lila okazała bezzębne różowe dziąsła od ucha do ucha :-D hyhyhy

Oj Agatko - nie wiem jak Ci pomóc z tym dojeb... ;-) spoko, ze masz spacerówę, taką jak chcialaś?? i buziak dla Davidka a sandałki kupię i tak!!!! ;-)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

12 cze 2007, 23:33

Hej!
ja tak szybko i w strasznym skrócie jak kogoś pomine to proszę o wybaczenie :ico_sorki:
Dla Maciusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_buziaczki_big: za siadanie
Sosna :ico_smiechbig: a Zuzia jaką miała mine jak stwierdziła brak pieluchy :-D
Felicity gratulejszyn nowej pracy!!!
Kasiulka to teraz się będzie działo na tym nowiutkim łóżeczku :-D
Akna wszystkie chłopaki śliczne :-D
Agatko Davidek miodzio !
Anetko wózek zarąbisty i widać Joachimkowi się bardzo podoba :ico_oczko:
Kocica jak strzela o łyżeczkę no napewno zębol :ico_brawa_01: niektórym dzieciaczką wychodzą od góry pierwsze a egzamin zdasz na 100% użyj swój urok osobisty :ico_oczko:
Dorotko to ci się imprezka udała :-P jajko też niestety daję co jakiś czas bo zapominam o tym :ico_wstydzioch:
Misiu akrobata z twojego Milanka , że hej :ico_szoking:

a i chciałam zapisać Jagodę do klubu skoczków spadochronowych. Dzisiaj mi spadła z łóżka bo mi się zasneło :ico_wstydzioch: a ona buszowała aż zleciała :ico_szoking:
Wrzask był straszny bardzo się wystraszyła naszczęście spadła na zużytego pampersa :-P

Buziaczki i Dobrej nocki!

[ Dodano: 2007-06-12, 23:36 ]
Maritko była bym jeszcze o tobie zapomniała :ico_sorki:
śliczny ten basenik kupiliście bardzo się mi podoba i zastanawiam się czy też takiego nie kupić :-D jak już będzie cię użytkować to napisz jak się Lili podoba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 cze 2007, 07:07

Witam z rana :-) Wczoraj już nie zajrzałam, bo byczyliśmy się na działce u dziadków a potem już nie miałam siły.
jola, gratuluję w ogóle rozpoczęcia kursu. Mnie nawet dziecko nie zmobilizowało a takie miałam plany, zwłaszcza jakbym nie wracała do pracy na te 1,5 miesiąca. Przydać się prawko zawsze przyda, chociaż mieszkam w małym mieście a do pracy mam 100 m. Zawsze miałabym wytłumaczenie, że nie mogę :ico_zdrowko: , jak będziemy na jakiejś imprezce. Dziś idziemy na USG bioderek.
agatko, dzięki za odpowiedź w sprawie mleka. Nie wiedziałam, że twój Dawidek też :ico_oczko: Moja lekarka mi powiedziała o tej cenie, jak mały miał na nie przejść. A dajesz małemu kaszkę?
maritta, super zakupy dla małej. Mnie do gustu przypadło wiadereczko z piłkami :-) A co do stanika, to ja też muszę kupić :-) , mąż mi dał kasę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Miłego dzionka

[ Dodano: 2007-06-13, 07:11 ]
riterko, dziękuję za link do programu. Spróbuję go zainstalować. Dla Ciebie :ico_buziaczki_big:
sosna, możesz przyznać riterce punkcik za pomoc??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość