Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 cze 2007, 20:15

felicity julie gratuluje robotki!!! to nam sie mamuski do pracy porwaly!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fela wierze, ze i ty wkrotce dolaczysz do grona pracujacych mam... hihi

teraz nasza kolej na przebywanie w domu z maluszkami hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani w szoku jestem z ta mascia??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to naprawde pomoze??? :ico_szoking: :ico_szoking:

kasik sliczna nowa fotka vikusi!!!! to prawda, ze buzka juz zagojona!!!! :ico_brawa_01:
powodzenia w ambasadzie!!! :ico_brawa_01:

wlasnie wrocilam z londynu... :ico_brawa_01: o dziwo w ogole nie zmeczona!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za to szczesliwa... spotakalm sie wreszcie z kumpela.. :-D . hihi polazilysmy po sklepach, ale nic mi w oko nie wpadlo.. :ico_oczko: jakas wybredna juz jestem :ico_oczko:
ale co tam... nadrobie jak poznamy plec maluszka... po porodzie!!!! :-D

juz planuje co tu jutro wymyslec.. :ico_noniewiem: . bo od niedzieli powera dostalam i w domku siedziec nie bede :ico_nienie:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 20:17

felicity a masz nowe fotki olci?

[ Dodano: 2007-06-12, 20:18 ]
madziorkaa o co chodzi z ta mascia? bo cos chyba przegapilam>?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 cze 2007, 20:23

Jasnie Pani :) pisze:a moze moja Lucja na Ilonke czeka :-D :-D
polazilam po miescie, nakupilam truskawek i czeresni i bede sie dowitaminizowac :-D
jakies nowe poklady energii w sobie znalazlam, sama nie wiedzilam, ze mi sie chce tak lazic :ico_oczko: pewnie wieczorem okupie to bolem brzucha, ale ginek kazal mi sie aktywowac, a nie lezec.
lucy, madziorka, co wy z tymi wodami macie??? jakas paranoja... przeciez porody i tak w wiekszosci sie w nocy zaczynaja. poza tym juz sie przyzwyczailam do mysli, ze bez wywolania nie urodze.
rozmawialam z ginem na temat tego paciorkowca i okazalo sie, ze ja nie mialam badania na jego obecnosc, ani w UK ani tutaj i wiecie co zrobil? dal mi jakis krem dopochwowy i kazal stosowac przynajmniej 4 dni na noc i jak mam tego skurczybyka, to po tym kremie nie zaszkodzi on dziecku :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 20:38

aha czytalam,ja pierwsze slysze z ta mascia...nawet do polskiego gina kiedys pisalam i on odpisal,ze tylko kroplowka,a antybiotyku tez nie poleca w czasie ciazy...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 cze 2007, 21:17

madziorka hihi pisze:jasnie pani w szoku jestem z ta mascia??? to naprawde pomoze???


z tego co powiedzial, nie jest to tak skuteczne jak antybiotyk, jednak nie moze mi go podac, bo nie ma pewnosci, czy jest mi on potrzebny, a z tym kremem to mialam problemy, bo w niektorych aptekach panie na mnie :ico_szoking: takie ocy robily, bo nie wiedzialy co to jest. podobno to nowosc od tego roku dopiero produkowana, na zamowienie mi sprowadzali i ponad 100 zl kosztowala, bo nierefundowana. nie mam pojecia, czy pomoze, ale pewnie nie zaszkodzi.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 21:26

moze to jakis nowy sposob?

[ Dodano: 2007-06-12, 23:18 ]
dziewczyny co na pepek w uk dla noworodka? bo ja myslalam,ze tu niczym nie smaruja ?a podobno sa jakies waciki ?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 cze 2007, 23:25

hej
przeczytalam tylko ostatnia strone mam nadzieje ze nadrobie szybko zaleglosci.
Nie jestem w pracy bo Tomek chory ma antybiotyk i wzielam zwolnienie na niego. Z tesciowa sie nie odzywam, nianka ma sesje wiec ja wolne wzielam.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 cze 2007, 23:40

myslalam, ze wpadne na chwile na TT, ale gdzie tam, siedze juz z godzine :ico_oczko:
Marta moj mąz po prostu stworzony jest do rzeczyw większych, jak zdobywanie pożywienia-łowi ryby, płodzenie potomstwa-zwarty i gotowy czeka co noc :-D
nie ma szans na resocjalizacje w dziedzinie śmieci :ico_haha_01: fotki wkleje, tylko musi mi ktos zrobic, bo na kompie mam tylko te, ktore juz widzialyscie, ale nic sie nie zmienilam, nie wyszczuplałam i nie wyładniałam....bo nuz przeciez bardziej nie mozna :ico_haha_01:
Madzia cow as tak wzielo dziewczyny? Jasnie Pani tez szaleje na mieście :ico_oczko: a o wody sie nie boj, dziewczyny juz pislay, ze to nie takie proste sie ich pozbyc :ico_oczko:
Fela lenka ma 94, waży 14kg, dane sprzed tygodnia, jeli wierzyc kubie, bo to on z nią był :-D ale Konrado mi sie znowu wydaje większy i taki "doroślejszy" :ico_oczko: dajesz to mleko jeszcze? a ile nabialu powinno sie dziennnie podawac?
Emilka taka woda? :ico_szoking: ja chyba w życiu kałuzy po kolana nie wiedzialam :ico_oczko: Ali sie pewnie podobało :ico_oczko:
Kasia nowe zdjęcie śliczne :ico_oczko: ja nie wiem czy Viki naprawde tak mało przybiera na wadze, bo na zdjciach wygląda na pulpecika :ico_oczko:
Jaśnie Pani no to żeś poczynila inwestycje w maść...tylko kto ci ją będzie nakładał??? trafisz sama do dziurki z takim brzucholkiem? :-D
Julie no wlasnie, jak ty wylądowałas w samolocie? :ico_oczko: wlasnie mi sie przypomnialo, ze wiedzialam o twoim wyksztalceniu, ale teraz mnie zacyna ta historia z lataniem ciekawic :ico_oczko: majorka...marzenia :ico_oczko:
Felicity jeszcze raz gratuluje pracy i chyba tym troszke naszą Felunie podniosłas na duchu, ze jednak mozna cos ciekawego znaleźć :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-12, 23:53 ]
Lucy, ja pępuszek przecierałam spirytusem rozcienczonym w jakiejs konkretnej proporcji, ale nie pamietam dokladnie, wacikiem takim jak do uszu. ale co w Uk jest modne na pepka to nie wiem, pępki, które znam są z PL :-D

Gosia co za choróbsko Tomka dopadło? :ico_chory: przy takiej ładnej pogodzie

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

13 cze 2007, 00:06

hej
ja nadal w podlym nastroju,nawet gorszym :ico_noniewiem:
z chatka mamyproblemy,w domu ciezka atmosfera :ico_zly: parka zza sciany ciagle robi nam wsyztsko na zlosc,juz sie do siebie nie odywamy nawet naa czesc :ico_zly:

ja oczywiscie pracy znalezc nie moge,jutro sie umowilam na 10 na rozmowe i co z tgeo jak nie mam jak pojsc bo nie mam z kim malego zostawic :ico_noniewiem: bo kolezanka ktora miala isc ze mna i z malym poczekac na korytarzu idzie jutro do innej pracy :ico_noniewiem:

Adi od wczooraj ma bardzo wysoka goraczke :( i zadnych innych objawow,caly czas mu zbijam jakos z roznym skutkiem :(


julie_377 pisze:jasnie pani niezle, lucja chyba bedzie rekordzistka z tym przeterminowaniem...

heh nie wydaje mi sie zeby Adka pobila :ico_oczko: wyciagneli go 17 dni po terminie :ico_oczko: i nie byl przenoszony,bo wody byly przezroczyste

[ Dodano: 2007-06-13, 00:09 ]
martuchafrost pisze: Ps ja jak kiedys mieszkałam ze wspólokatorką, to ona nigdy smieci nie wynosiła, wiec raz sie wkur..... bo cały czas ja sprzątałąm, myłam itp to nie wynosiłąm smieci 2 tyg lezały na srodku kuchni i wiesz co???? ona sie o nie potykała, ale nie wyniosła, wiec ja zacięta byłąm, wsadziłam smieci do wanny bo sobie mysle ze jak bedzie sie chciała kąpać to musi wyciągnąc, a ona do mnie na to " ty ale złośliwa jestes, nie chce Ci sie smieci wyniesc i czekasz az ja to zrobie" :ico_zly: o!!! pamietaj mnie wtedy w akcji, wszystko fruwało, o matko :ico_szoking:

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

JULIE
jak patrze na twoja fotke w avatarku to na niej bardzo przypominasz Frytke wiesz? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-13, 00:11 ]
FELICITY,JULIE
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje pracki,ile bym dala za zmiane swojego statusu z bezrobotnego na robola :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 cze 2007, 00:12

kaasiaa79 pisze:Jaśnie Pani no to żeś poczynila inwestycje w maść...tylko kto ci ją będzie nakładał??? trafisz sama do dziurki z takim brzucholkiem?

ech, jakbys widziala te cowieczorne akrobacje.... kazdy kabaret wysiada :-D wczoraj dwie dawki zmarnowalam i aplikator zlamalam :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość