Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

13 cze 2007, 08:35

chloe2, daję malemu kaszkę, w zasadzie mój jadł juz wszystko, nawet kotleta, buraczki, malinki, poziomki, kiełbaske z grilla- no normalnie je to co każdy dorosły człowiek. Przestałam patrzeć na to co wolno a czego nie. Najważniejsze, ze nic mu nie jest, nie ma juz uczulenia ani innych problemów. Zdrowy chłopek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 cze 2007, 08:37

A ja dzis z rana - ale nie z powodu dziecka :ico_haha_01: tylko meza :ico_oczko:
Juz po :ico_kawa: jestem.
O 6 dzwonil mezowi budzik i wylaczylam (zamiast pogonic do wstawania), no i zerwal sie za 15 7 - normalnie wychodzi 7:05 zeby zdazyc na autobus... :-)

A strasznie nie chcialo mi sie spac - wiec wstalam - zwlaszcza,ze slonko niezle daje w naszej sypialni :ico_haha_01:

Wlasnie przegladam testy na prawko - skoro o tym mowa - bo na 26.06 jestem juz umowiona na teorie. Jak zdam teorie to bede mogla zaczac uczyc sie jezdzic w praktyce :-D (tak jest w Anglii). Ze zdaniem praktyki w krotkim czasie bedzie ciezko - bo juz teraz sa terminy na poczatek sierpnia - a poki nie zdam teorii, nie moge sie zapisac na egz. praktyczny....No ale jakos to bedzie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

13 cze 2007, 08:39

Hej kobietki! Ja tak tylko na chwilke. Padam na pyszczydlo, bo Kylie cala noc nie spala z powodu katarku :ico_chory: Zreszta obie jestesmy chore. Dzwonilam do lekarza, zeby nas zarejstrowac to powiedzieli, ze mnie przyjma(bo jestem po operacji wiec lepiej to sprawdzic), a Kylie nie bo z tego co mowie to to jest zwykle przeziebienie i Jej przejdzie(moge Jej dac ewentualnie paracetamol :ico_noniewiem: )Powiedzialam, ze w takim razie nie przyjde, bo nie mam z kim dziecka zostawic, a nie bede Jej chorej ze soba wlekla jak mi nawet Jej osluchac nie chca :ico_zly: Teraz bidulka zasnela.
Pozatym ok. Kylie wyszedl pierwszy zabek 2 tyg. temu :ico_brawa_01: Ja juz prawie do siebie doszlam(gdyby nie to przeziebienie byloby super). Wczoraj takze dostalismy mieszkanie, do ktorego klucze dostaniemy 2 lipca :-D :ico_urodzinki: Spraszam na parapetowke :ico_zdrowko:
Jak znajde chwilke to przesle fotki Kylie.

Poki co dziekuje, ze Wy jeszcze o mnie nie zapomnialyscie i wciaz dostaje maile z przeslicznymi Maluszkami i mamusiami(fotki z Grzybowa rewelka-nic tylko pozazdroscic!!! nie wiem czy mi kiedykolwiek bedzie dane zobaczyc Was na zywca, bo ciagle na tej pipiduwie siedze-czyt. w Holandii; a jeszcze co do Grzybowa-moi dziadkowie sa tam juz od 2 tyg. na wczasach :-) ).

Chloe :ico_buziaczki_big: Ty juz wiesz za co

Misiu-nie mam nic na karcie-sorry, ze nie pisze. Daj znac kiedy masz chwilke to zadzwonie :ico_buziaczki_big:

Nie dam rady nadrobic-mam nadzieje, ze wszyscy sa zdrowi!
A Kocica to kiedy ma ten egzamin??? Zebym trzymania kciukow nie przegapila!

Caluski for all :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 cze 2007, 08:43

agatko, mój nawet nie miał wysypki. Też podaję mu większość rzeczy, oprócz grillowanych :-) Kaszkę też wcina ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy czasem nie powinien jeść takiej jak Wiki asi, Maciej je taką BoboVity i też mu nic nie jest.Długo Dawidek będzie jeszcze pił nutamigen? Nam lekarka mówiła, że warto podawać przynajmniej do 8 miesiąca ale ja chciałabym dawać je jak najdłużej
felicity, u mnie dziś podobnie z mężem ale ja już dawno nie spałam, więc go wyrzuciłam z łóżka o 7.20 :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-13, 08:49 ]
Olivka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Życzę zdrówka tobie i małej a na zdjęcia czekam z niecierpliwością. Ale dziwnie w tej Holandii :ico_noniewiem: , u nas można z katarkiem iść do lekarza. Na moją prośbę lekarka nawet przyjedzie :ico_haha_01: Mam nadzieję, że przeziębienie szybko wam przejdzie i będziesz zaglądała częściej :-)

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

13 cze 2007, 08:50

chloe2, nam lekarka mówiła, ze co najmniej mleczko do roku czasu 2 razy na dobe. Kaszke podaje też BoboVity, albo nestle i to o róznych smakach, choć mały uwielbia wszystko bananowe. A zwykłego banana wcina juz sam. Troszke mu ciężej idzie z marchewką, ale przydaje mu sie do ostrzenia ząbków jako gryzaczek :ico_oczko:
Liv22Holland, wkońcu się odezwałaś! Gratuluje nowego mieszkanka!!! A chorubsko niech da Wam wreszcie spokój, Ty i tak juz dużo przeszłaś. Buziaczki i czekam na zdięcia :-)

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

13 cze 2007, 08:50

Agatko-ja tez daje Kylie poprobowac wszystkiego-kotleta co prawda jesze nie dostala :ico_oczko: , ale staram sie nie panikowac i troche Ja z"doroslym"jedzeniem zaznajamiam.

Felicity-pytalas o gluten. Tutaj tez juz od 6 misiaca sa musy owocowe ze zbozami, ciasteczka od 6 miesiaca zawieraja gluten, kaszki, a i w holenderskim schemaci ezywienia chlebek jest juz od 6 miesiaca. Ja Kylie daje gluten-wszystko jest ok. Pozatym czytalam w polskim magazynie, ze wlasnie znowy przestawiaja sie na gluten i w polsce tez powoli wprowadzaja produkty od 6 miesiaca z glutenem. Bodajze w "Mamo to ja"byl ten artykul. Pogrzebi epotem i dokladnie doczytam.

[ Dodano: 2007-06-13, 08:54 ]
Chloe-ani mi nie mow :ico_zly: Ja wogole nie kapuje jak mozna malego dziecka nie przyjac. Z jednej strony ta opieka tutaj jest super, a z drugiej do nonono :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 cze 2007, 09:14

Liv22Holland, fajnie,ze zajrzalas...

Ja wlasnie sie dziwie,czemu moje dziecko jeszcze spi - normalnie budzi sie przed 8 (a o 8 to juz koniecznie je sniadanko :ico_haha_02: - musli - wlasnie z glutenem :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 cze 2007, 09:19

Cześć kobitki

Liv-gratuluje mieszkanaka :ico_haha_01: dobrze, ze już lepiej się czujesz tylko ten katar niech Wam da spokój buziaczki dla Was :ico_buziaczki_big:

Maritka- basenik fajowy, a sandały następnym razem kupisz :ico_oczko:

Kocica- zębola ggratuluję :ico_brawa_01: , a egzaminem sie nie martw napewno zdasz, ja zdałam za drugim razem bo mi zgasł samochód na mieście trzy razy, pieprz.. micra rozklekotana za mało gazu dawałam a tam trzeba było pedał dociskać bo to pudło juz było stare i koleś mi na mieście w alejach podziękował, wkurzona byłam ale za drugim razem tak gazowałam, ze już bryka nie zgasła :-D będę trzymnać kciuki :ico_haha_01:

Agatka- mojemu też dwie jedynki dolne naraz idą jakoś mały daje rade :-)

Byliśmy wczoraj u dermatoloda powiedział, ze to atopowe zapalenie skóry przepisał jakieś dwie robione maści i za miesiąc mamy iść mam nadzieję,że małemu przejdzie ta wysypka, ostatnio i tak juz mu troche się zmniejszyła :ico_noniewiem: ja przez to małemu włąśnie nie daje wszystkiego papuniać :-/
W sobote jeszcze do kardiologa idziemy bo ten szmerek trzeba sprawdzić i tak tego szkraba ciągam po tych lekarzach :ico_haha_02:

Chloe- ja jak ostatnio byłam na usg bioderek to mi lekarz powiedział, ze w tym wieku to na usg juz mało widać najważniejsze jest badanie, u nas jest ok. u Was napewno też, a jak był mały to pieluchowałaś Maćka? ja tak przez miesiąc

ooooooooo mały płacze zmykam

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 cze 2007, 09:20

Dzień dobry
Olivko kochana cześć, czekam na fotki i duuużo zdrówka, bidulko ty nasza. Gratulę ząbeczka :ico_brawa_01:
Moje dziecię śpi tu ładnie, kładzie się o 23 i śpi do 9, w ciągu dnia nawet trzy drzemki ucina ale ja za cholere spać tu nie mogę, to już chyba piąta noc a ja z boku na bok się przeracam :(
Uciekam na kawkę, Riterko ja mogę kawę pić non stop, bo lubię i mam niskie ciśnienie, bez kawki rano potrafię mieć 90 na 60 :ico_szoking: a po 5 kawach tak do 106 dochodzi. Tylko w ciąży miałam normalne ciś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

13 cze 2007, 09:30

Mery, mały nie musiał być pieluchowany. U nas zawsze jest USG+ortopeda - to ten sam niemiły gość z tytułem dr. Idziemy tak dla świętego spokoju. Mały od 6 tyg. życia po pierwszej wizycie miał zakaz spania na boku, tylko brzuszek i plecki. Teraz ciągle śpi na boczku i nie umiemy już z tym walczyć. Mam nadzieję, że już jest w porządku, w końcu mały stoi, raczkuje i jak się go trzyma to próbuje tuptać. Pewnie nas opier.... :ico_zly: że mu czas zabieramy :-P , bo dziecko za duże
olivia, :ico_brawa_01: osobne mieszkanie jest super!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość