asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

13 cze 2007, 10:39

Witam wszystkie kwietnióweczki :ico_oczko:
Wszystkie Wasze dzieciaczki takie śliczne :ico_brawa_01:
Może napisze coś o sobie.Mam 24 lata i mieszkam w Zamościu.Za tydzien zdaję egzamin państwowy na technika informatyka i strasznie się boję :ico_olaboga: mam nadzieję że zdam. :ico_wstydzioch:
mieszkam z mężem sama i na szczęście nie mogę narzekać na teściową w sumie fajna babka.Niestety przez to że mieszkamy sami wszystko na mojej głowie i nie bardzo mam z kim zostawić malutką jak chcę gdzies pójść.W sumie zawsze mogę z teściową ale nie mam przekonania, potrafi w ciągu 2 godzin 3 razy karmić malutką :ico_puknij: a poza tym twierdzi że mała uwielbia na rękach być noszona (choć my jej w domu nie nosimy -tylko do odbicia) więc trzeba nosić cały czas :ico_puknij: tylko ona pójdzie do domu a ja co??Moja mama pracuje we Włoszech i nie mam na codzień jak na Nią liczyć, teraz na szczęście przyjechała ale na krótko :ico_placzek: Ale tak ogólnie nie ma żle mała grzeczna-pewnie dlatego że przez pierwszy miesiąc dała tak popalić że hej :ico_olaboga:
MordeczkaNatalia faktycznie wysoko podnosi gówke, ale ona wszystko robi szybciej.Jak byłam na szczepieniach lekarka stwierdziła że już ząbkuje i dlatego była taka niespokona.Teraz wkłada piąstkę, kocyk, pieluche do bużki tak że czasami ma odruch wymiotny :ico_szoking: ale czy to możliwe że tak szybko ząbkuje?? :ico_szoking: bo aż mi sie wierzyć nie chce.

M0rD3CzKa pisze:Moj Kacpi ma pleśniawki

M0rD3CzKa pisze:i nie wiem jak to cholerstwo wygonic
współczuję Ci mała miała i nie mogłam sobie z tym dać rady.2 razy miała antybiotyk, smarowałam aftinem i nic nie pomagało! teraz nic nie robię i schodzi samo :-D

Basik
mamy taki sam leżaczek :ico_brawa_01:
u nas zdaje egzamin.Superrr sprawa naprawde polecam

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

13 cze 2007, 11:57

katrin pisze: moja pediatra powiedziala, ze jak dopajac to tylko niegazowana woda mineralna, absolutnie zadnych herbatek-widac co osoba to inna teoria.Ja na razie nie mialam potrzeby dopajac, ale lato nadchodzi wielkimi krokami wiec pewnie sie to zmieni.
ja bym chciala podać wodę taką, ale się boję... może u Was są lepsze konrtole czystości tych wód. zapytam moją pedniatrę co poleca na naszym rynku bo ja podają wode gotowaną :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-06-13, 12:02 ]
M0rD3CzKa pisze:Moj Kacpi ma pleśniawki :ico_olaboga: wczesniej zadno z moich dzieci ich nie mialo i nie wiem jak to cholerstwo wygonic :ico_noniewiem: smaruje buziaka lekiem ale to jakos nie dziala :-/
jak dziś się czuje? A JAK TO WYGLĄDA I NA CZYM jest? na języczku czy na dziąsełkach?

[ Dodano: 2007-06-13, 12:10 ]
Asiula.k fajnie ze Natalia taka sprytna. u nas mały leń główki nie lubi unosić... czyba ze ma dobry dzień... i juz w przychodni usłyszałam ze to żle ze nie unosi ;( ... myslę ze zabkowanie jest możliwe juz teraz.

my byliśmy dziś na morfologi... wyniki po 16.00 .... ciekawe czy piguła miała rację ze moja Jagoda anemiczna :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-13, 12:17 ]
Asiulak u mnie tez wszystko na mojej głowie... ale fakt jest taki ze nawet na chwilę nie moge małej zostawić z nikim poza tata... no i kicha jak bedzie trzeba coś szybko załatwić... :/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 cze 2007, 12:18

witam mamusie i dzieciaczki :ico_sorki:

Szymonek - duzy i sliczny chlopak :ico_brawa_01:

Jagodce - zyczymy dobrych wynikow :ico_olaboga:

Kacperkowi - zeby te plesniawy zeszly ale podobno tesciowa mojej siostry wlasnie ta osiusiana teterka wybawila te wstretne plesniawki :ico_wstydzioch:

A my dzis idziemy na szczepienie ( Invanrix hexa - czy cos takiego, 6 w 1 )
Maly cos nie moze spac :ico_noniewiem: Kazda pobudka w nocy na jedzenie konczyla sie usypianiem,gdzie normalnie zasypia przy cycusiu i odkladam go do lozeczka i spi dalej :ico_olaboga:
No i sie slini - a wczesniej tego nie robil :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

13 cze 2007, 12:21

Katrin ja Cię podziwiam... ze Ty to wytrzymujesz... ja po porodzie miałam tyle dołków i nerwów (chyba hormony), ze ledwo ludzie za mną wytrzymywali i ja sama ze sobą... teraz jest super, ale miewam nerwa reguralnie na męża lub kogoś pod ręką... :/

[ Dodano: 2007-06-13, 12:23 ]
iw_rybka pisze:Jagodce - zyczymy dobrych wynikow :ico_olaboga:

Kacperkowi - zeby te plesniawy zeszly ale podobno tesciowa mojej siostry wlasnie ta osiusiana teterka wybawila te wstretne plesniawki :ico_wstydzioch:

A my dzis idziemy na szczepienie ( Invanrix hexa - czy cos takiego, 6 w 1 )
Maly cos nie moze spac :ico_noniewiem: Kazda pobudka w nocy na jedzenie konczyla sie usypianiem,gdzie normalnie zasypia przy cycusiu i odkladam go do lozeczka i spi dalej :ico_olaboga:
No i sie slini - a wczesniej tego nie robil :ico_szoking:

dziękujemy!!!
chyba ok ze się ślini. taki etap :)
a od kiedy nie może spać??? może upał????

[ Dodano: 2007-06-13, 12:25 ]
Rybko powodzenia na szczepieniu!!!!! my w piątek idziemy egerixem b zaszczepić :/

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 cze 2007, 12:31

Dagles, plesniawki to grzybica jamy ustnej u dzieci... u niemowlakow zdarza sie bardzo czesto niestety.Wyglada to tak jakby maly najadl sie twarozku i on osiadl mu na jezyczku ..takie male biale kropy ... nie leczona moze przeniesc sie do gardla i na dziasla i moze stac sie wtedy niebezpieczna bo dzidzi trudno jesc i oddychac .Kacprowi juz prawie zeszly te wstretne plesniawy :ico_brawa_01: smaruje mu apthinem i pomaga :ico_brawa_01: trzymamy kciuki za dobre wyniki badan Jagódki :-)
asiula.k11,tylko sie cieszyc ze Natalka tak dobrze sie rozwija :ico_brawa_01: a ząbkowanie jest mozliwe w takim wieku co wcale nie znaczy ze za chwile zobaczysz ząbek.. moze to potrwac nawet kilka miesiecy zanim sie pojawi :-)
iw_rybka, :ico_sorki: dziekujemy juz jest lepiej i obylo sie bez obsikanej tetry :ico_brawa_01:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

13 cze 2007, 12:43

Dagles nie przejmuj sie że nie lubi podnosić główki, a te lekarki to co jedna to lepsza pewnie sama anemiczna baba.Moja podnosi też jak ma humor :-)
A wyniki na pewno będą dobre.
Ja szczepię 6 w 1.Ja póki jest mama zostawiałabym małą z nią, ale teraz na wsi jest :ico_zly: i będzie dopiero jak będę zdawała egzaminy.A tak poszłabym do fryzjera w końcu ,niestety jak mąż wraca z pracy jest za póżno.

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

13 cze 2007, 12:52

dzięki Asiula.k!!!!
mam nadzieją ze ładnie zdasz egazamin!!!
a z fryzjerem to tez u nas było kiepsko, ale w sobotę udało się pojechać a Piotr spacerował z Jagodą :) może i Twój mąz da radę w sobotę zająć się Natalka?
ja mam juz potrzebę iść na hennę... tez musze to jakoś zorganizować zeby akurat Piotr mógł pobyć z Jagodą...

[ Dodano: 2007-06-13, 13:00 ]
dzięki Mordeczko
super ze juz mu schodzą te pleśniawy!!!! :ico_brawa_01: ja zawsze zaglądam małej w buźkę jak mocniej płacze bo się ich obawiam :/ ma biały język, ale taki jakby po mleczku... :ico_noniewiem:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

13 cze 2007, 13:02

Dagles niestety mąż nie może bo pracuje we wszystkie soboty :ico_placzek:
i dzięki za życzenia :-) mam nadzieję że zdam.

A mam pytanie czy Wasze dzieciaczki też robią takie luźne kupki (karmię piersią) bo moja zawsze i nie wiem czy tak ma być, a poza tym ostatnio dużo ulewa?nie wiem czy iść z tym do lekarza teraz czy poczekać przy okazji szczepień( mamy za 10 dni).Jak myślicie?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 cze 2007, 13:02

Dagles, jakby byly plesniawki pewnie bys poznala bo wygladaja inaczej niz po mleczku... widac wtedy duzo kropeczek .. najl;epiej dla pewnosci daj jagodce troszke picia i wtedy sprawdz ...

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

13 cze 2007, 14:17

Asiula u nas lezaczek spisuje sie pierwsza klasa, maly lubi w nim usypiac, wyciagam wtedy ta noge od lezaczka i tam sobie drzemie:) jestem z lublina choc terz mieszkam w w-wce, wiec mamy to samo wojewodztwo, uwielbialam jezdzic do was do parku i na rynek na pizze;)

Dagles mi pediatra polecila zeby przegotowywac wode niegazowana zywca, i taka daje malemu do mleczka czy picia

iw-rybka - polecili wam ta szczepionke? ja sie zastanawialam nad ta 5w1 plus zoltaczka, bo podobno jak zacznie sie 6w1 to nie mozna przejsc na 5w1 i dziecko dostaje 2 dawki zoltaczki wiecej, o ana ponoc bolesna...i sama nie wiem:( a co do slinienia to moj tez zaczal sie slinic i to bardzo, ale to podobno norma

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość