Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

13 cze 2007, 14:18

Asia dmuchaj dziewczyno - już chmurki małe są :-D

Sosna - to dawaj nad morze... kurde, gdybym tylko miała vana jakiegoś zgarnęlibyśmy Was - albo wesoły autobus... myślimy o większym aucie bo w końcu te nasze dzieci trza w czymś wozić a przecie nie w seju :ico_noniewiem: teraz Bartek ma służbowy ale to też na 5 osób i ciasno :ico_puknij:

kurdę ale ma wenę na gotowanie :-D tzn. nakupuję składników i zacznę gotować, pozamrażam co się da i będa obiady :-D czekam aż mama albo Aga przyjadą na cały dzień (pewnie piątek) i dawaj :ico_brawa_01: - pewnie mi minie do wieczora ten zapał :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-06-13, 14:39 ]
kurde laski jestem na tych waszych przepisach poniżej na TT - jakie dania :ico_noniewiem: mniam, to gdzie ja tu ze swoimi mielonymi, czy gołębiami :ico_wstydzioch:
wyciągnęłam z zamrażalnika ruskie kupne, ale tylko środek wyjadam, bo kluchnie lubię :-/
zaraz skoczę do szopu to obaczy się co można upichcić... ;-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 cze 2007, 14:53

Wrócilismy ze spaceru, Hubi zjadł obiadek i narazie mam 30 minut czasu dla siebie i dla Was :-D

Mosob my też Hubciowi żadnych badań jeszcze nie robiliśmy więc na wynikach się nie znam :ico_noniewiem:

Akna :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , jak może nie być obowiązkowej szczepionki??? :ico_zly:

Jagula to chyba nie zębomorgana bo białe wystaje i stuka już nawet w plastikową łyżeczkę :-D Tylko czemu u góry? Królika Bugsa będę w domu miała :-D A Jagódka ma ładne ząbki i jeszcze takie malunie :-D

Iwciu, dobrze, że przeziębienie już mija :-)

Misiu, niezłą masz pamięć :-D Wcale nie myślę, że się trzęsiesz nad Milanka dietą. Miał przecież problemy alergologiczne (a propo jak jest teraz?). Ja wychodzę z założenia, że nasze dzieci wszystkiego spróbują w życiu....... w swoim czasie. No i gratulacje z okazji przyszłego ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maritko, ja na obiad dzisiaj mam kluskie śląskie, gulasz i ogórki małosolne :ico_oczko: UWIELBIAM ten zestaw :-D :-D :-D A do popicia kompot z rabarbaru i truskawek. Tylko nie myślcie, że ja to wszystko dzisiaj zrobiłam. Gulasz w mega ilości (jak zwykle) zrobiłam tydzień temu i pomroziłam w porcjach, ogórki małosolne robił tatuś i dał nam słoik. Dzisiaj robiłam tylko kluski śląskie i kompocik :-D A co do wyjazdu to ja też się nie mogę doczekać....już dni odliczam. My wyjeżdżamy 30.06. Oby tylko pogoda dopisała :ico_haha_02: Ooooo, a teraz doczytałam, że wpadłaś na ten sam pomysł. Ja zawsze mega gary wszystkiego gotuję a później zamrażam. Ta sama robota a później jak miło z zamrażary się wyciąga :-D

Asiu ja już deszczyku nie chcę :ico_oczko: U nas padało całą noc i rano, później było bardzo przyjemnie a teraz znowu upał się zbliża.....

Reeni chyba faktycznie Kasiulka lekcji Tobie udzielała :-D Kasiulko powinnaś brac kasę za te wszystkie korepetycje :-D

Sosna no górny :-D Miałaś rację jak mi wczoraj pisałaś, że będzie z tego jęczenia ząb :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

13 cze 2007, 15:36

Hej laseczki.

Ja chyba juz nigdy nie nadrobię tego co piszecie.

Ale wskoczyłam do Was.

Byłam wczoraj u szfagierki ( męza siostry) malutka wazy 2790 i 51 dł.Jest naprawde malutka ale kochana.Jak sobie pomyslałam,ze nasze malenstwa taki były to było kupe czasu temu.

Zdrówka wszystkim zyczę i sto lat dka naszych maluszków.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 cze 2007, 15:41

No i w końcu Ania sie odnalazła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Nie nadrabiaj tylko pisz z nami jak najczęściej :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-06-13, 15:45 ]
A co do dzieciaczków, to mnie się wydaje, żę Hubcio dopiero się urodził a on już taki duży :-D Jak byliśmy u znajomych i malutkiego Kubusia to uwierzyć nie mogłam, że Hubi był kiedys jeszcze mniejszy od niego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 cze 2007, 16:16

No wlasnie - takie male.... :ico_haha_01:
A ja dzis musialam wybrac sie na zakupy i troche malej ubranek nakupowac - bo niedawno miala ich tyle - a teraz wszystko za male :ico_szoking:
Wyobrazcie sobie,ze juz 80 sa za male - w zasadzie dzis zakupilam wszystkie ubranka na 12-18 miesiecy!! :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 cze 2007, 16:31

o Aniak się odezwała jak fajnie
Misia u nas to normalne z zapominaniem o różnych rzeczach
ale mnie głowa łupie

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 cze 2007, 17:01

Zapraszam na pizze - bo wlasnie pieke - taka domowa....Mmmmm ale sobie apetytu narobilam....a zjesc bede mogla dopiero za jakies poltorej godziny :ico_oczko: jak mezus wroci

Na razie okazuje sie,ze moj maz pracuje dalej....tzn. redukcje w tym tygodniu go ominely....Czyli nerwy mamy do kolejnego tygodnia

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

13 cze 2007, 17:41

felicity001, robie dokladnie to samo, tak ostatnio za mną chodziła pizza :P
Margo ma mi upic pieczarki :P :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-06-13, 17:41 ]
nie upić tylko kupić, hi hi
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

13 cze 2007, 17:57

Felicyty, a wiesz że nigdy nie robiłam pizzy, podrzuć proszę przepis :-)

U nas strasznie lało i grzmiało, nie poszłam na spacer a teraz młody śpi. :-)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 cze 2007, 19:09

Reeni, ja robie taka domowa pizze - nie typowa wloska :ico_oczko:
Ale jak masz ochote:
szkl.mleka
2-3 dag drozdzy
ok. 30 dag maki
3 lyzki oleju
odrobina cukru
sol

Najpierw robimy zaczyn z drozdzy, cieplego mleka, cukru i soli + tyle maki zeby calosc miala konsystencje gestej smietany - odstawiamy w cieple miejsce i czekamy az podwoi swoja objetosc.
Do reszty maki i oleju dodajemy zaczyn - i wyrabiamy na jednolita mase - przekladamy do natluszczonej olejem blaszki (najlepiej posmarowac sobie rece lub lyzke olejem,zeby ciasto sie nie przyklejalo)
Wierzch ciasta posypujemy bazylia, oregano lub innymi przyprawami a nastepnie kladziemy dodatki

Dodatki wg uznania:

wersja wegetarianska - papryka, pieczarki, kukurydza, cebulka (ilosci wg uznania i upodobania :ico_oczko: )

wersja dla miesozercow: szynka, salami, kurczak, cebulka

Wierzch oczywiscie SER - duuuuzo :ico_haha_01:

Pieczemy w 200 st. przez okolo 20 min - az sie ladnie zarumieni

Smacznego!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości