Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 cze 2007, 10:19

siunia, autko fajne ;)......

A co do pracy to chyba nie cięzka co??

Ja za 10 minut idę do pracy i do 17 dzisiaj...:(

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 cze 2007, 12:55

Izunia, kazdy mysli ze nie ciezko, ale w sezonie jest ciezko trzeba ostro zasówać,
Mąż własnie pojechał załatwiać z autem sprawy.
A ja juz sadziłam pogórki, no i Milana przed chwilą położyłam spać

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 cze 2007, 13:24

Czesc Laseczki! Ja normalnie padam, gardlo mnie boli jak nie wiem, wogole to stracilam glos, nie umiem totalnie nic powiedziec, okropne uczucie i wogole czuje sie beznadziejnie. Najgorsze, ze nawet do lekarza zadzwonic nie moge, no bo niby jak sie z nim dogadam jak glosu nie mam?? Mezu do wieczora w pracy, wiec nic na to nie poradzi. Juz wiem dlaczego place za wizyty u lekarza, bo ten ktorego mam i klinika do ktorej chodze nie sa panstwowe ale prywatne. Mam juz przydzielonego swojego lekarza rodzinnego, ale na razie bede chodzic tam gdzie do tej pory, nie chce zmieniac na 3 miesiace przed porodem, odzaluje juz te 450 koron, lubie mojego lekarza i jakos nie usmiecha sie mi zmiana. Zakupy sie udaly, troszke mieska sie pojawilo w zamrazarce no i mezu zadowolony bo ma piwko :)

Siunia gratuluje autka, wyglada calkiem, calkiem, mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawowal, oby jezdzilo sie nim jak najlepiej. Masz prawko??
No i bede trzymac kciuki zeby udalo sie z ta praca, bo wiem jak jest ciezko jak tylko jedna osoba pracuje...

Izunia, prezent super! Moj mezu to zawsze kupowal mi perfumki i zawsze trafial w moj gust, ostatnio tylko cos mnie zaniedbal :) Wogole to on jest bardzo romantyczny, przynosi mi kwiaty albo czekoladki do domku, a kwiatuszki czasami nie kupuje tylko w drodze z pracy zrywa :) To takie milutkie. Gdzie pracuje Twoj mezus?? U tescia??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 cze 2007, 16:05

Mamy autko, mamy autko!!!!!!!!!!!!!!!!
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
Nie mam prawka , w październiku jade sobie zrobić, pewnie do konca grudnia bede siedziec w Polsce, bo na swieta mąż do nas dołączy i po sylwestrze wrócimy do Norge

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 cze 2007, 18:38

witam wszystkich
jestem siostrą SUINI

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 cze 2007, 18:39

HEEELLLOOOOO manenka, :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-06-14, 18:43 ]
Dziewczyny przedstawiam wam moją siostre bliźniaczkę Dominisia, widziałaś ja chyba na zdjeciach moich ślubnych co wczesniej wrzucałam

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 cze 2007, 18:45

halo halo to ja
tylko jeszcze 1 post i ujawnię swoja twarz

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 cze 2007, 18:47

ujawaniaj ujawniaj

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 cze 2007, 19:20

o juz sie pokazalam ale
to fajne

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 cze 2007, 20:59

Manenka super ze jestes :ico_brawa_01:
Ale jakos nie kojarze z tych zdjec slubnych bo to bylo bardzo dawno temu, a ostatnio moja pamiec troszke szwankuje :) Jestescie do siebie podobne czy nie bardzo?? Bo po tym malym zdjeciu nie jestem w stanie stwierdzic... :ico_zdrowko: za autko zeby sie dobrze jezdzilo! Wiesz Siunia nie chce Cie straszyc, ale ja nie wiem czy z tym prawkiem to Ty sie wyrobisz do grudnia, bo teraz na sam egzamin sie czeka okolo 1 (no zycze Ci zebys zdala za pierwszym razem), ale myslalas o tym co bedzie jak sie nie uda?? Ja kurs zaczelam tez w pazdzierniku a prawko odebralam dopier w maju (fakt faktem ze zdalam dopiero za 4 razem :ico_wstydzioch: ). Nie myslalas o zrobieniu prawka w Norge?? Ja teraz musze wymienic moje prawko bo mam na nim jeszcze stare nazwisko, ale wymiany dokonam chyba tutaj, w przyszlym tygodniu Norwezka u ktorej mieszkamy ma sie wszystkiego dowiedziec, co i jak... A autkiem uwielbiam jezdzic!!

Menenka 1400 dni malzenstwa, o rety! To ile w sumie to daje lat?? Chyba strasznie duzo... A Bejbik gdzie?? (znowu moja ciazowa wscibskosc)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość