barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 cze 2007, 22:27

Aldi to rzeczywiście nie macie ciekawie, ale w końcu miłość i rodzina są najważniejsze
na pewno sobie poradzicie
moja koleżanka poszła teraz na 3-letni wychowawczy płatny (nie wiem od czego to jest uzależnione) w każdym razie dostaje 440zł, ale jej znajoma też jest na takim urlopie i dostaje 750zł
tak czy siak, są to jakieś pieniążki, więc jak już będziecie mieć dzidziusia, to warto się zainteresować tym tematem
no i w Krakowie 2000zł becikowego

co do lekarza, to ja chodzę do przychodni, trudno stoję w kolejce, ale uważam tego gina za spoko faceta, razem rodziliśmy też poprzednio
gość jest konkretny i nie owija w bawełnę, a ja takie osoby lubię
nie wiem gdzie mieszkasz, bo też byłoby bez sensu jechać z drugiego końca Krakowa, on przyjmuje też prywatnie i w prywatnej przychodni, a poza tym ma dyżury w szpitalu na Ujastku (ja chodze do przychodni na Rusznikarskiej a gość się nazywa Kij)

Aldi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2007, 17:33

13 cze 2007, 22:55

Rusznikarska na szczęście to nie drugi koniec Krakowa. Mieszkam na Prądniku Cz., a poprzednio jeździłam na Aleje Pokoju :-) Dzięki za podpowiedź. Niewykluczone, że spróbuję :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 cze 2007, 23:04

wiesz, ginekologa zawsze można zmienić
jak ci się nie spodoba, to poszukasz innego
tylko tam jest tak, że jak idziesz pierwszy raz to najlepiej wcześniej zadzwoń się zarejestrować do pani Małgosi, bo teraz strasznie duzo jest ciężarówek i rejestruje z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem
aha i rejestruje na godziny, ale i tak obowiązuje zasada kto pierwszy sobie zajmie kolejkę (a Kij mimo że ma napisane że przyjmuje od 8:30, to przyjmuje od 9:00)

[ Dodano: 2007-06-13, 23:07 ]
a propos Gabrysi, to śliczna z niej panna

[ Dodano: 2007-06-13, 23:11 ]
Aldonko jak już będziesz wiedziała dokładnie kiedy rodzisz, to załóż wątek na » Ciąża i Poród » Wspólny termin >> np. styczeń 2008 (grudzień 2007)
ja piszę z dziewczynami które mają podobny termin porodu i to jest naprawde świetne, wspieramy się, pomagamy sobie.... no i na początku było tylko kilka, a teraz jest już końcóweczka, a jest nas naprawdę sporo

[ Dodano: 2007-06-13, 23:19 ]
ana30 - nie martw się, twoja dziewczynka na pewno szybciutko dojdzie do siebie
grunt to dobry pediatra, bo czasem nie wiedzą co dziecku jest i na wszelki wypadek walą antybiotyki, a potem okazuje się, ze to było coś innego

[ Dodano: 2007-06-14, 09:57 ]
witajcie dziewczyny o poranku, jak się miewacie w ten kolejny upalny dzionek ?

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

14 cze 2007, 20:48

No piszę tak soobie do was teraz,bo akurat wieczorem mam czas,aby posiedzieć trochę przy komputerze.
Kupiłam dzisiaj Weroniczce pościel i poduszkę do przedszkola.Kołdrę już mam.To wszystko dużo kosztuje,a jeszcze jest trochę do kupienia.

[ Dodano: 2007-06-14, 20:49 ]
Dzięko Barbapuppa za pocieszenie.Myślę,że po jutrzejszej wizycie u pediatry dowiem się,że idzie ku końcowi przeziębienia.

[ Dodano: 2007-06-14, 20:52 ]
Aldi rzeczywiście macie ciężko;w trójkę w jednym pokoju,a już niedługo w czwórkę.Ale dobrze,że mocno wspiera cię mąż i ci pomaga.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 cze 2007, 21:48

ana, a te wydatki to dopiero początek, co będzie jak pÓjdzie do szkoły...
ja nawet nie chce myslec

a tak wlaściwie to zaczęlam się zastanawiać po co pościel do przedszkola, czyżby chodziło o leżakowanie? bo u nas w wiekszości przedszkoli już nie ma czegoś takiego (przynajmniej w okolicznych)

Aldi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2007, 17:33

15 cze 2007, 14:56

Barbapuppa a jak się czujesz teraz w ciąży? Mój termin w/g dzisiejszego USG jest na 20.01 :ico_haha_02:
Ana30 widzę, że teraz są porządne wyprawki do przedszkola. Co jeszcze potrzebujecie?

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

15 cze 2007, 20:51

Heja,ale u mnie deszcz pada i straszne grzmoty są i od razy zrobiło się bardzo zimno-ciekawa jestem jaka u was jest pogoda?
A z tą wyprawką do przedszkola to mam całą listę.Oczywiście każdą rzecz którą dam do przedszkola musi być podpisana,bądż wyszyta imieniem i nazwiskiem dziecka.No tak jak wam pisałam mam kołdrę;poduszkę;pościel;2 bluzeczki białe na ćwiczenia;piżamka;majteczki;skarpetki;pasta do zębów;szczoteczka i kubeczek;grzebień.
a jeszcze muszę kupić:spodenki krótkie na ćwiczenia;worek na rzeczy gimnastyczne;taki specjalny dodatkowy worek na szalik,czapkę;buty na rzepy;jakieś rajstopki nowe.No to chyba wszystko.We wrześniu jak Weronika już zacznie chodzić będzie jeszcze dodatkowe zebranie i tam dowiem się o innych rzeczach które trzeba kupić.W sumie miesięcznie za przedszkole będę płacić jakieś 300 zł.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:02 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:02 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:02 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:02 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:03 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:04 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:03 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:03 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:03 ]
Pytałaś się Barbapuppa o leżakowanie.No moja Weronika będzie w grupie 3 latków i niestety jest jeszcze leżakowanie.Ale wątpię,żeby moja Weronika chciała spać-w domu nie chce już w ciągu dnia spać.No ale zobaczymy.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 cze 2007, 00:12

czuję się całkiem dobrze, choć dziś zauważyłam że brzuszek mi lekko opadł, ale myslę, że jeszcze czas do porodu, najpierw maluch musi się prawidłowo ułożyć, a na razie uwielbia siedzieć w poprzek
u nas dzisiaj było burzowo, choć dosyć ciepło, nawet teraz

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 cze 2007, 22:32

barabapuppa zycze Ci szczesliwego rozwiazania a co najwazniejsze zdrowego dzidziusia trzymaj sie ciepelko :ico_buziaczki_big:

Aldi a z ktorego miesiaca jest Twoj skarbeusz?moja Gabi wlasnie dzisiaj konczy 6 miesiecy.co tak szybko zdecydowalas sie na kolejnego dzidziusia?ale zycze ci duzo usmiechu i zdrowego dzidziulka trzymaj sie ciepelko.

ja tez bym sie zdecydowala sie jeszcze na jednego berbecia ale boje sie gdyz mialam ciaze zagrozona a nie chce przechodzic tego samego jeszcze raz :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 cze 2007, 09:29

madzia, ale za drugim razem wcale nie musi być tak samo
moja druga ciąża jest kompletnie inna niż ta pierwsza

jak tam po weekendzie?
u nas było bardzo imprezowo imieniny dziadka i urodziny koleżanki Wiki

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość