sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

14 cze 2007, 22:11

Dzięki za miłe powitanie.Wasze dzieciaczki też słodziutkie tylko całować i tulić. Troche o mnie jestem rocznik 77 a więc jedna z najstarszych ale wcale się tak nie czuję. Mieszkam w Żaganiu, mój mąż też zawodowy wojskowy(piszę też, bo któraś z Was, już nie pamiętam, też ma wojskowego). Patrycja urodziła się dokładnie 4miesiące temu o 22.10 14lutego w urodziny swojego tatusia.Nie wiem co pisać a więc jak będziecie czegoś ciekawe będe odpowiadać. dzięki Iza w końcu zaczynam rozumieć, że moje dziecko je w normalnych ilościach (podobnie do Mirelki)3-4 razy na dobe po 150. Patrycja je tak od niedawna, do 3miesiąca wcinała prawie dwa razy tyle, dlatego martwiłam się, że może teraqz za mało, ale ładnie przybiera na wadze, więc to znaczy, ze jest ok.[/quote]

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 cze 2007, 22:14

Iza@, dzięki za odpowiedź, narazie moja Joasia je częściej niż Mirelka no ale to dlatego, ze ja dopiero wprowadzam jej nowe rzeczy a tak to cały czas na cycku była i nadal jest. Tylko myślałam , ze jak teraz dodatkowo je kaszkę, warzywka i owoce to będzie rzadziej chciała pierś a ona chce tak samo i nawet jak ją trochę nakarmię piersią , potem zje np marchewkę z jabłkiem albo ten sinlac, to i tak z 15 mniut do pół godziny po takim jedzonku chce pierś i to nie tylko napić się ale ciągnie długo i mocno hmm

W takim razie jutro rano napiszę do Elwiski :-)

[ Dodano: 2007-06-14, 22:17 ]
sesila, wszystkiego najlepszego dla Patrycji z okazji 4 miesięcy :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 cze 2007, 22:29

Hekkate, w takim razie i dla Daniela buziaczki z okazji 4 miesięcy!!!!!!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

14 cze 2007, 22:32

To fajne były Walentynki w tym roku!!!! :ico_haha_02:
Wszystkiego najlepszego dla Danielka

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

14 cze 2007, 22:51

Ja na 10, poród był wywoływany bo maleństwu nie spieszyło się.

[ Dodano: 2007-06-14, 22:52 ]
Magdzinka, Hekkate dzięki za życzonka

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

14 cze 2007, 23:52

Ja też myślę o Elvisce! magdzinka Ode mnie też ją pozdrów!!!
Walentynki były na maxa w tym roku!! Mnie o 15:30 dokładnie 14 lutego zaczęły odchodzić wody, ale Bartulek urodził się dzień później więc jutro obchodzi swe 4 miesiące życia! A termin miałam na 12 lutego.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

15 cze 2007, 00:04

Hej lutowki,al sie rozpisalyscie a staram sie na biezaco was czytac hihi

Najpierw powitam nowa lutowianke sesile Witam i milo mi ze jest ktos z mojego rocznika 77,zawsze to jedna osoba wiecej bo nas tu malo.

hekkate,sesilaWszystkiego dobrego dla Patrycji i Danielka :ico_tort:

MLWspolczuje z tym wyjazdem meza ale ty pewnie juz przywyklas a dla mnie to takie niewyobrazalne zebym byla sama przez pare m-cy.

malgosiapowodzenia na kolokwium

Dziewczyny Tez ostatnio myslalm o Kostuni,moze sie wkrotce odezwie skoro tyle osob o niej mysli,to moze ja przywołamy telepatycznie.
I o naszej Elvisce tez mysle, moze by jej wyslac smska,tylko ja zupelnie nie wiem co pisac w takiej sytuacji.

A ja dzis na spacerku tez mialam cyrk musialam kilka razy brac malego na rece, a na koniec musialam pchac wozek i isc z nim ale jego trzymajac w pionie bo inaczej go slonce razilo,masakra to byla a potem juz w klatce tak sie zmeczyl ze zasnal i poszlismy na normalny spacer.
Ja dzis po raz drugi probowalam isc do lekarza,wczoraj jak mialam wychodzic to zaczelo lac, a dzis juz bylam w przychodni ale okazalo sie ze nie ma lekarza bo godziny sie zmienily bo jakis inny jest chory,jutro trzecie podejscie,mam nadzieje ze sie uda.

A Patrykowi duzo spiewam a najbardziej to "Pieski male dwa chciały przejsc przez rzeczke .....itd" to jak krzyczy to zawsze dziala.

[ Dodano: 2007-06-15, 00:10 ]
katelajdka, no to wszystkiego naj...naj...naj...dla Bartusia :ico_tort:


Dla mamusiek chcacych uczyc dzidzie ang. A ja znalazlam fajna stronke z angielskimi ksiazkami czytanymi na głos, puszczam takie 2 Patrykowi bo sa fajne dzwieki i on lubi sluchac

http://www.raz-kids.com/main/BookRoom/id/1

[ Dodano: 2007-06-15, 00:12 ]
A tu macie darmowe przyklady ksiazek, bo zeby miec dostep do wszystkich to trzeazaplacic

nam sie podoba "Playful puppy" http://www.raz-kids.com/main/ViewPage/name/sample

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

15 cze 2007, 07:24

LutówkiJa prawie codziennie myślę o Elvisce i Jasiu i modlę się za nich - ale kurcze napisać smska jakoś nie daję rady bo kurcze nie chcę z jakiejś gafy strzelić i zrobić Elviś jakiejś przykrości. Więc jeśli któraś z was do niej napisze to i od nas prześlijcie jej mnóstwo buziaków.
A Kostuni to w pupę trzeba dać chyba czyżby zapomniała o koleżankach?
Hekkate U nas jakoś ostatnio czkawki nie było, zdarza się tylko jak kupka jest w pieluszce za długo :-D ale łukasz mocno to sygnalizuje więc mamy luz .

Czy wasze dzieci też tak głośno płaczą, krzyczą i piszczą. Ja mam czasami złudzenie, że słyszę alarm samochodowy ( mały nawet jak się bawi to piszczy jak piszczałka) :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 cze 2007, 08:45

asiam_26, piski to mamy na porządku dziennym, o róznym nasileniu i z różnych powodów. Nina dość rzadko płacze większość rzeczy sygnalizuje piskiem czy krzykiem albo mówi (myślę że jej się wydaje że mówi bo wkłada mnóstwo pasji w intonacje) a ja jej wtedy przytakuję
U mnie śpiewanie też działa jesli z jakiegoś powodu mała nie moze spać i marudzi to jej śpiewam : "w górze tyle gwiazd..." i się uspokaja i potem już może spokojnie zsnąć.

No i najlepsze życzenia dla Patrycji Daniela i Bartusia! :ico_tort:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 cze 2007, 09:37

Hej!

Ja pisze często z Elviską więc mogę wysłać sms'a co tam u mniej. Ostatnio jak z nią pisałam to stale w szpitalu u synka siedziała. Wyślę zaraz i napiszę Wam co i jak!

A właśnie co z Kostunią?

Z kolokwium: 3 hmhm, mogło być lepiej!

Zamówiłam sobie prenumeratę roczną MAM DZIECKO!

[ Dodano: 2007-06-15, 09:46 ]
Sesila Witaj, pisz często i dożo!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości