Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 cze 2007, 07:44

Hej! Witam w gorący piątek.
agata, mogę dołączyć do twojego klubu wielbicielek butów :ico_haha_01: Też mam niezłą kolekcję :ico_haha_01: Ale u mnie żadnej awangardy :ico_oczko:
Z tymi kluchami to super sprawa, na topic jolu na pewno zajrzę. Ja uwielbiam kluseczki :ico_brawa_01: .
A dzisiaj nie wiem co zrobię na obiad :583: Wyobraźcie sobie, że wczoraj o 15.00 miałam obrane ziemniaki, kotlety ubite i zapanierowane a tu teściowa dzwoni, że przywozi obiad,tzn. kurczaka z rożna. Na mój wyraźny protest, że mam uszykowane do obiadu nawet nie zareagowała :027: Niby fajnie, ze przywiozła ale mogłaby wcześniej się odezwać :027:
felicity, dzięki za wyjaśnienie.
Mój mały wczoraj pierwszy raz jadł pół żółtka w zupce :ico_brawa_01:
Miłego dnia

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

15 cze 2007, 07:44

Hej kobietki! Ja tak z rana bo spac nie moge z wrazenia-dzisiaj idziemy zobaczyc mieszkanko :509:

Spoznione wszystkiego naj dla Hubercika :ico_prezent: No i gratulacje pierwszego zabka! Mial chlopak wyczucie :-D

Reni-pozwolilam sobie zajrzec na stronke, ktora zalinkowalas(ta z domkiem)-super to wyglada! I z tego co opisuja to i okolica jest przesliczna! Pewnie sie doczekac przeprowadzki nie mozecie!

Sosna, a do mnie nie dzwonisz? No wiesz-jak tak mozesz? :ico_oczko: :ico_haha_01:

Kylie jeszcze spi.Wczoraj np.spala do 10 rano(od 9 wieczorem), a 2 noce temu wcale :ico_noniewiem: I drugi zebus Jej sie wybil(wierzcholek gory lodowej-tyle co dzioselko przebil).

Gosienko ja czytalam, ze te "cyrki", ktore Ci Julcia odstawia to jest tzw."lek 8 miesiaca". Dzieci boj asi ejak mama znika im z pola widzenia, zaczynaja bac sie obcych(chociaz wczesniej byly bardzo pogodne do wszystkich). Jest to naturalne i ponoc przejdzie :ico_oczko: Aha i ponoc te leki swiadcza o prawidlowym rozwoju maluszka :-)
Caluski dla Was.

Akna-a moze Tomus po tej szczepionce dostal tej goraczki?Niektore Mluchy tak reaguja. Albo zabek wychodzi? Kylie np. jak jej sie zabki wyzynaja to ma katar i stan podgoraczkowy. Tak bylo przy pierwszym zebie i teraz przy drugim jest to samo :ico_noniewiem:

Caluski i milego dnia wszystkim zycze :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 cze 2007, 07:47

Cześć olivka :-) Daj znać jak wam się mieszkanko podoba :-) To w Holandii jest przydział?? Długo się czeka??
Dla Ky :ico_buziaczki_big: lie

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

15 cze 2007, 07:51

Hej.
Dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia dla Tomeczka...Czy trzydniową gorączkę można miec kilka razy? bo on już raz miał.
Dzisiaj w nocy miał wysoką gorączkę 39.3.Zadzwoniłam do swojej doktor i kazała podac mu czopka,dac pic i obserwowac go przez noc.Narazie gorączka mu spadła a gdyby znowy miał to mam zrobic analizę moczu. Założyłam mu ten woreczek na noc ale nie mam pojęcia jak on to zrobił że pampers aż ciężki a w woreczku prawie nic :ico_noniewiem:

A właśnie jak już będziecie wszystkie na imprezce to może chociaż do Was zadzwonię :-D

[ Dodano: 2007-06-15, 07:56 ]
Olivko Tomek wkońcu nie został zaszczepiony a co do ząbków to jak dla mnie to stanowczo za wysoka gorączka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

15 cze 2007, 08:05

Bidulek ten Twoj Tomeczek Akna. Oby w tym moczu nic nie bylo. Zycze Tomusiowi duzo zdrowka :ico_buziaczki_big:

Chloe-moze nie przydzial, ale jest taka instytucja, ktora "zarzadza mieszkaniami"-co 2 tygodnie sa nowe oferty domow i mieszkan. Wpisujesz sie na te, ktore Ci sie podobaja, maja odpowiednia cene itp. No i czekasz. Oni decyduja komu dac mieszkanie-wiele czynnikow sie na to sklada. Generalnie czeka sie dlugo, bo jest wielu chetnych z racji tego, ze wynajem z agencji badz drog aprywatna w Holandii jest koszmarnie drogo. Ludzi eczekaja po 2-5 lat. My dostalismy tak szybko, bo jeszcze sa tzw. "listy ekspresowe", dla osob, ktore potrzebuja mieszkania. My mielismy list wspierajacy od naszego lekarza i rozmowe z psychologiem, na temat tego, ze zyci ez tesciami jest dla nas meka itp. wiec weszlismy na ta liste ekspresowa. W takim wypadku bierzesz co Ci daja-ni emozesz wybrac mieszkania, ale to male piwo-najwazniesze, ze juz mamy swoje mieszkanie.

[ Dodano: 2007-06-15, 08:05 ]
Bidulek ten Twoj Tomeczek Akna. Oby w tym moczu nic nie bylo. Zycze Tomusiowi duzo zdrowka :ico_buziaczki_big:

Chloe-moze nie przydzial, ale jest taka instytucja, ktora "zarzadza mieszkaniami"-co 2 tygodnie sa nowe oferty domow i mieszkan. Wpisujesz sie na te, ktore Ci sie podobaja, maja odpowiednia cene itp. No i czekasz. Oni decyduja komu dac mieszkanie-wiele czynnikow sie na to sklada. Generalnie czeka sie dlugo, bo jest wielu chetnych z racji tego, ze wynajem z agencji badz drog aprywatna w Holandii jest koszmarnie drogo. Ludzi eczekaja po 2-5 lat. My dostalismy tak szybko, bo jeszcze sa tzw. "listy ekspresowe", dla osob, ktore potrzebuja mieszkania. My mielismy list wspierajacy od naszego lekarza i rozmowe z psychologiem, na temat tego, ze zyci ez tesciami jest dla nas meka itp. wiec weszlismy na ta liste ekspresowa. W takim wypadku bierzesz co Ci daja-ni emozesz wybrac mieszkania, ale to male piwo-najwazniesze, ze juz mamy swoje mieszkanie.

[ Dodano: 2007-06-15, 08:05 ]
Bidulek ten Twoj Tomeczek Akna. Oby w tym moczu nic nie bylo. Zycze Tomusiowi duzo zdrowka :ico_buziaczki_big:

Chloe-moze nie przydzial, ale jest taka instytucja, ktora "zarzadza mieszkaniami"-co 2 tygodnie sa nowe oferty domow i mieszkan. Wpisujesz sie na te, ktore Ci sie podobaja, maja odpowiednia cene itp. No i czekasz. Oni decyduja komu dac mieszkanie-wiele czynnikow sie na to sklada. Generalnie czeka sie dlugo, bo jest wielu chetnych z racji tego, ze wynajem z agencji badz drog aprywatna w Holandii jest koszmarnie drogo. Ludzi eczekaja po 2-5 lat. My dostalismy tak szybko, bo jeszcze sa tzw. "listy ekspresowe", dla osob, ktore potrzebuja mieszkania. My mielismy list wspierajacy od naszego lekarza i rozmowe z psychologiem, na temat tego, ze zyci ez tesciami jest dla nas meka itp. wiec weszlismy na ta liste ekspresowa. W takim wypadku bierzesz co Ci daja-ni emozesz wybrac mieszkania, ale to male piwo-najwazniesze, ze juz mamy swoje mieszkanie.

[ Dodano: 2007-06-15, 08:06 ]
A czemu mi sie 3 razy skopiowalo? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

15 cze 2007, 08:22

Witam babeczki

Olivko -> Big Kiss 4 U :ico_buziaczki_big: pocieszyłas mnie z tym normlanym rozwojem, ale jak ona nadal będzie się tak normalnie rozwija, to ja będę musiała w pampersach dla dorosłych chodzic, bo mi Julka nawet potrzeb fizjologicznych nie pozwala załatwic :ico_smiechbig:
Gratuluję mieszkanka, mam nadzieję, że się Wam będzie super mieszkac.
szkoda, że u nas nie ma takich intytucji. No ale nie można liczy na to,że w PL będzie kiedyś dobrze i że państwo będzie dla ludzi a nie tylko dla garstki rządzących palantów.

Akna - ucałuj Tomeczka od cioci Gosi i kumpeli Julki. Bidula z tą gorączką :ico_chory: ja bym pewnie panikowała jak bym na termometrze zobaczyła taką temperaturę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

15 cze 2007, 08:22

Sosna :-)

Ja też się dołączam do wielbicielek butów, niestety w te co mam jeszcze się nie mieszczę.:(

Oliwko, dzięki fakt nie możemy się doczekać, ale w opisach i w folderach zawsze wszystko wygląda piękniej niż w rzeczywistości.
Super że się udało z mieszkaniem.

Gratulacje z okazji ząbków.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 cze 2007, 08:28

Witam

Jeja przeczytałam, pamiętam coś o butach i obiadkach :ico_oczko:
Gosiu Jula faktycznie to wielka kobitka :-D Ja dla naszej biorę tai wózek w którym ona bez problemu sobie śpiuchna
Anka dla Tomeczka uściski i buziaki żeby to cholerstwo poszło won!!!!
Sosenko - ograniczać picie po szczepionce, pierwsze słyszę, a zresztą są takie upały
Moja niuńka mleczko je tylko dwa razy dziennie, dwa razy dziennie kaszkę, zupka i owocki, nie gotuję jej sama, pozekam aż jeszcze podrośnie i przejdzie jej ta alergia, chociaż ostatnio jakby lepiej.
A wiecie ja wolę jak mój mąż gotuje, bo smaczniejsze wychodzi :) Zresztą nasze obiady nigdy nie są skomplikowane, raczej lekkie i szybkie :ico_haha_01:
Uciekam na kawkę, a potem szykować urodzinki dla mamci :-D

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

15 cze 2007, 08:35

Ernest do niedawna ładnie mi pił mleko ale już tylko wieczorem, nie musiałam go dokarmiać w nocy, nie wiem co to się porobiło.
Może dawać mu dwa razy kaszkę zamiast deseru?

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 cze 2007, 08:43

reeni, ja mam to samo z moimi. Nie we wszystkich przedciążowych butach się mieszczę :ico_szoking:
olivko, suuuuper! Jak już będzie wasze to czekam na fotki.
akna, to na pewno nie ząbkowanie. A temp. wysoka i to bardzo :ico_placzek: . Zdrówka dla Tomka i moc :ico_buziaczki_big: A to można woreczek na noc zakładać? Nam kazali pobrać mocz ranny, tak jak u dorosłych. Pewnie gdzieś się odkleił i dlatego wszystko wyleciało z woreczka.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2007, 08:48 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość