Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

12 mar 2007, 10:52

witam

a muj przedszkola znowu chory :ico_olaboga: w przedszkolu byl raptem tydzien i znowu chory , ja juz padam :ico_placzek:

u mnie dzisiaj pogoda cudna , a jedyny spacer na jaki pujdziemy to ten obowiazkowy do lekarza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

12 mar 2007, 14:25

Moja Olcia po 2 tyg.bycia w domu,dzis poszla do przedszkola....
na ogrodku tez byli...wiec pewnie bedzie umorusana..
Po przedszkolu jedziemy na wycieczke....do sklepu po adidaski dla niej....bo wyrosła..
Ale bez małego ,jest tak cieplo,a my nie mozemy wychodzic na spacerki ..jak narazie,
ma znowu zapalenie oskrzeli :ico_chory: :ico_placzek:
A co do zdrowia dzieciaczkow moich to bylam u pediatry.....i bedziemy pisac formularz zgłoszeniowy do Senatorium nad Morze ;-)




Julita co do tych kart zgłoszeniowych to u mnie tez tak jest...
juz zanioslam,ale Dyrektor powiedziała,ze teraz ola bedzie przechodzic automatycznie,ale wypełnic ankiete musiałam...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 mar 2007, 15:45

maryla pisze:czy tu o przedszkolu czy o pogodzie?


Owszystkim sobie pieszemy :ico_haha_02:

Kurcze mojego małego zaczęło coś łapać ma kaszel i katar jestem załamana! :714:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 mar 2007, 17:41

a ja myślę, że Marzenka pójdzie do pkola dopiero w środę, już prawie nie kaszle ale jeszcze słychać że coś jej dolegało bo gardełko ma zdarte od tego strasznego kaszlu

ciekawe jak długo znbowu pochodzi, ostatmnio tylko tydzień wytrzymała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 mar 2007, 10:50

No i mój mały ma kaszel :ico_placzek: jaka wściekał jestem!
Nie idzie dzisiaj do przedszkola moja teściowa z nim będzie jak ja pójdę do pracy
Jestem wściekał że szok!

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 mar 2007, 12:10

moja Marzenka idzie jutro do pkola - nareszcie
i w dodatku z obciazeniem, bo mamy zbiórke makulatury :ico_oczko: obaj dziadkowie beda czekali przed pkolem z paczkami swojej makulatury :-D

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

13 mar 2007, 13:34

hej kobitki
Piotrek caly czas goraczkuje , nawet jak dostanie lek przeciw goraczkowy to spada tem. troche do stanu podgoraczkowego i dalej nawet nie drgnie i po paru godzinach znowu w gore idzie :ico_olaboga:
a z Olka bylam dzisiaj u dentysty bo miala cos na jedynkach i trzeba bylo to przeleczyc i przy kontroli jeszcze si okazalo ze piatke terz ma chora , ale to przy nastepnej wizycie , mala nawet nie pisnela i dostala naklejke i wyszla z tamtad taka dumna ze mi sie az smiac zachcialo :-)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 mar 2007, 15:58

Lady, Zuzia też chora i w nocy robiłam okłady - troche spadala ale rano miala 39,1. Podałam pyralginę w czopku i pomogła - narazie jest wciąz stan podgorączkowy, ale mam jej razem z antybiotykiem podawać paracetamol. Jak Zuzia miała temperaturę to była spokojna i taka senna a teraz się zrobiła marudna jak ta tameratura spadła.... A Ola się nie zaraża od Piotrusia? Ja się boję o Ninkę- karmię ją piersiią to może ją jakoś uchroni?

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

13 mar 2007, 16:50

qunick, moja Olcia zaraza sie od niego , ale powiem ci ze ona tak tego nie przechodzi i nawet jak miala zapalenie oskrzeli to ona wyszla z tego szybciej niz Piotrek .

Jak karmilam piersia to Olka prawie nie chorowala nawet jak Piotrek byl chory , wiec moze ja chorubsko nie zlapie .

zdroweczka zycze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

13 mar 2007, 19:18

a moja juz lepiej i chyba w ponieziałek ją puszę na dodatek że nie bardzo mam ją juz z kim zostawaić, chyba że znów ja padnę :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość