Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

16 cze 2007, 11:43

Fajnie sie siedzi w domku,ale chciałabym pójść do pracy,bo co,zajdę w ciąże i znowu siedzienie,a człowiek coraz starszy i potem nikt mnie już nie zechce hehe no i najbardziej dlatego żebyśmy juz byli razem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no i nie ukrywam że czasem to juz mam poprostu dosyć siedzenia w domu,potrzebuje zmiany,choć z drugiej strony chciałabym być z Kacprem cały czas.
Muszę tylko z mamą w końcu porozmawiać czy będzie zostawać z Kacprem,kurcze nie wiem czy da sobie z nim radę (nie ma tak siły a on to umie dać popalić) :ico_noniewiem: bo do żłobka go nie dam i żadnej obcej niańki tez nie chce,jeśli nie będzie mogła z nim być to poczekam aż pójdzie do przedszkola.Zobaczymy jak to będzie

u nas pochmurno i padało,teraz przestało,ale słońca nie ma,jest 20 st,a wiec nareszcie chłodniej
ja potem pójde na jakieś zakupki do kauflandu i po jakieś winko,mam wieczorkiem gości :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 cze 2007, 12:28

ja tez już marzę o drugim dziecku, ale mój mąż na razie nei chce... ale jak już będę w ciąży i urodze, to sama pojade zapisać, bo moja Maja miała być Maja Małgorzata a mój chłop zapisał Maja Karolina :ico_zly: a teraz jak bede mieć córe to nazwę ją Inga i nie obchodzi mbnie to, ze nikomu się nie bedzie podobać :ico_nienie:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 cze 2007, 17:28

ja może i bym chciała, ale najpierw musze podleczyć kręgosłup (od 26 fizykoterapia), potem kamienia w woreczku i przepuklina, nie wiem jak to wszystko na to wpłynie. zresztą tak pomyślałam, ze chyba na 2,5 roczku jak pozbędziemy się pampersa dam matiego do przedszkola i póje do pracy choć na pół roku i wtedy zajdę w ciąże żeby choc troche grosza wpadło na kolejne pamperchy:)


czy Waszym dzieciom też tak szybko rosną stópki? my kupiliśmy sandałki w połowie kwietnia jakiś centymetr większe i dziś kupowaliśmy kolejne:) oby do września wystarczyły:)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

16 cze 2007, 18:00

no wlasnie w domu sie fajnie siedzi ale jak juz bede za stara to gdzie mnie wezma :ico_olaboga: ja mojemu w tym miesiacu kupilam sandalki i zobacze jak dlugo beda dobre

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

16 cze 2007, 20:35

Witajcie, wczoraj po szczepieniu pojechalismy do moich rodziców. W końcui nie zaszczepiłam go na ospę a przy następnym szczepieniu zaszczepimy go dodatkowo na WZW A. Antoś w mniare dzielnie zniósł ukłucie chociaż krzyku narobił co nie miara. Waży 10,700 i ma 77cm.

a to zdjęcia z wypadziku na wieś. Antos polubił zabawy w misce :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

16 cze 2007, 20:50

bozenka a ile takie szczepienie kosztuje na WZW A?I i ile dawek

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

16 cze 2007, 21:20

Agnes1980_2006, sa dwie dawki a ile kosztuje to nawet nie wiem. Teraz w naszej przychodni jest 60zł taka promocja, ale jak długo to nie wiem.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 cze 2007, 13:42

Witam niedzielnie
Słońce świeci,chyba gorąco znowu.
Moje dziecko juz któryś dzień z kolei daje mi popalić swoimi jękami i marudzeniem nie wiadomo z jakiego powodu :ico_olaboga: powoli mam tego dość,a dzis w ogóle mam doła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jęczydło straszne :ico_olaboga: moje nerwy już tego nie wytrzymują powoli :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 cze 2007, 17:21

kasiekk może za gorąco jest?
my dziś jak zwykle w niedziele w kościółu, oczywiście na raty:) a potem byliśmy na festynie i zgłodniała rodzinka je tosty:)

Obrazek

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 cze 2007, 18:38

bardzo żadko ostatnio zalądam na TT :ico_wstydzioch: siedzimy całymi dniami na działce i nie chce mi się potem nic robić jak juz ogarnę chałupę trochę i uśpię dzieciaki i przygotuję sobie rozkład dnia następnego to padam na twat\rz, a od przyszłego tygodnia będzioe gorzej, bo małż do pracy po urlopie wraca, a ja znowu na aerobik
wklejam obiecane zdjęcia z leśnego parku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-17, 18:43 ]
i wrzucam dodatkowo małego wtręta: zaszłam w ciążę jak MArzenka skończyła dwa latka, zacxzęłą wołąć siku, przestała zasyp[iać ze smoczkiem i przestała jeż\ździć wózkiem, jak się Radek urodził to ona miała 2lata i 10miesięcy i to jest super różnica wieku wg mnie
teraz Mazia ma 4 latka, Radek 14miesięcy i super potrafią się już łądnie baw\ić razem, chociaż on najczęściej nie ma pojęcia w co ona mu każe się bawić, a ona jeszcze za głupiutka żeby zrozumieć, że on nie rozumie :-D
i prawdą jest że przy drugiej ciąży szybciej brzuszek widać, ja miałąm już w 3miesiącu i jakoś człowiek spokojniej podchodzi do drugiej ciąży, wie się już czego oczekiwać - chociaż jak dla mnie to ta kolejna ciąża powinna trwać o połowę krócej, od szóstego miesiąca uż mnie wszystko denerwowało i nie mogłam się doczekać porodu :ico_szoking: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość