Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 cze 2007, 23:14

:ico_smiechbig: Oki- jutro wezmę kalendarz i popatrzę. Musze zobaczyć jeszcze biorytm na jakies 20 lat do przodu :ico_haha_02:

Ale to jutro, bo dziś już ide sie kąpać i psiać- musze jutro kumac na tym egzaminie, bo zapomne gdzie i co mam na ściągach

Dobranoc!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 cze 2007, 23:23

Kolka, dobrej nocki .. trzymamy kciuki zeby dobrze poszlo :ico_brawa_01: ZDASZ!!!! i ucaluj od kacpra narzeczona :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 cze 2007, 13:15

wow :ico_szoking: ale tu cisza dzisiaj :ico_szoking:

Ja tylko na chwileczkę, bo staramy się z Vikulą wykorzystac słoneczko jakie znowu świeci nad UK od czwartku :ico_brawa_01: ale wieczorkiem postaram się wpaść i popisac więcej...
a na razie pochwale się najnowszymi zdjęciami mojej Vikusi:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

17 cze 2007, 17:06

Victoria śliczna a jaka duża kobitka z niej :ico_brawa_01: !! :ico_brawa_01:

Ja ide na spacer bo słoneczko wyszło a pogoda w szczecinie zmienna jest dzisiaj!!
Mam pytanie czy wasze dzieci tez czasem wymiotuja mój cyprian czasem po butelce ze sciaganym mlekiem?(karmie go tylko piersia)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

17 cze 2007, 17:32

Dziewczyny jak poczytalam wczorajsze posty to brak mi slow.Niekiedy zycie tak bolesnie doswadcza, ze az cud, ze mozna po ludzku to przetrzymac, trudno mi sobie wyobrazic co przezywala mordeczka jak zycie Natalki wisialo na wlosku, ta bezsilnosc, bezradnosc-dzieki Bogu wszystko z Natka dzis jest w porzadku.Asiula-Kochana, ja troszke znam ten bol(mnie to spotkalo we wczesnej ciazy) przez jaki przeszlas, dobrze, ze udalo nam sie teraz i mozemy tulic nasze zdrowe dzieciatka.
Kolka-masz WIELKA MAME,ucaluj ja ode mniei podziekuj ,ze nam Cie urodzila.Gdyby nie miala tej odwagi, bez Ciebie byloby tu smutnie.

Syla-nie martw sie ta macica, na pewno wszystko sie unormuje-a zawsze najwyzej mozna zrobic mala plastyke i ja podwiesic i bedzie oki.Maz przyjedzie i bedziesz mogla poplakac do jego ramienia a nie do poduszki i na pewno zrobi Ci sie razniej.Trudno byc samej z dziecmi.

Kasik-widze synowa rosnie mi pierwsza klasa.Musimy tez ustalic szczegoly ich slubu, jak Kolka i Mordeczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 cze 2007, 17:37

a co tu dzis taka cisza :ico_szoking: :ico_szoking:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

17 cze 2007, 18:34

Mordeczka zdjęcia Kacperka są super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale dżentelmen z Niego rośnie :ico_brawa_01: :-D Możesz podać linka do tego blogu dzieciaczków z chęcią tam zajrzę :-)

Justyna moja mała też tak wymiotuje-albo ulewa po prostu masakra!! przez godzine po jedzeniu to pewnie wyleci jej wszystko co zje. Nie wiem czym ona żyje.Czytałam wczoraj jeśli ulewa nie więcej niż 2 łyżki stołowe i wymiotuje nie za często to wszystko ok.Bo jeśli za dużo i nie przybiera na wadze to trzeba wykluczyć refluks żołądka(czy jakoś tak).Ja też karmie piersią.

Kasi.k Wiktoria jest po prostu przepiękna, ale laseczka z niej rośnie :ico_brawa_01:

Kolka współczuję kuzynki-po prostu szczyt bezczelności!! :ico_szoking: :ico_zly: a nie możecie ograniczyć spotkań do niezbędnego minimum??

iw_rybka na pewno nie jesteś w ciąży.Nam też pękła gumka 3 tyg.temu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i strasznie sie bałam że znowu zajde, kupiłam test i wyszedł negatywnie :-D :-D :ico_sorki: dzięki Bogu, a skoro karmisz piersią to raczej nie możliwe szczególnie przez pierwsze 3 miesiące.Nie możesz zrobić testu tak dla pewności ??

Właśnie wróciliśmy ze wsi i super bo troche wytchnienia, tylko mam wyrzuty sumienia bo we wtorek i środe mam państwowe egzaminy a ja zamiast uczyć sie to ja relaksuje sie :ico_puknij: :ico_puknij: ale cóż mam nadzieje :-D
Malutka chociaż sie dotleniła.
A jeszcze zapomniała bym wylicytowałam matę edukacyjną Tiny Love za 100 :ico_brawa_01: i mam nadzieje że córci sie spodoba-a niech tam niech sie edukuje :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

17 cze 2007, 18:47

asiula.k11, jak jestes zrelaksowana to nauka pojdzie duzo lepiej, tak wiec bez wyrzutow sumienia.A u nas na forum to i tak panuje zasada co masz zrobic dzis-zrob pojutrze, bedziesz miala dwa dni wolnego.
Mordeczko-zapomnialam dodac, ze Kacper rosnie jak na drozdzach.Przystojniaczek :ico_brawa_01:
Kolka-Ty nie pamietasz takiego czeskiego filmu "Szpital na peryferiach"bo jestes za mloda, ale byl tam taki tekst puszczony do pewnej pielegniarki:GDYBY GLUPOTA MOGLA FRUWAC TO LATALABY PANI PO TEJ SALI JAK GOLEBICA, tej oslawionej kuzynce tez mozesz zaserwowac taki tekst tylko powiedz:Gdyby glupota i bezczelnosc umiala fruwac to latalabys jak orzel
Justynat-w mojej ksiazce pisze, ze jesli wymioty sa sporadyczne to nie nalezy sie przejmowac

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

17 cze 2007, 18:56

katrin pisze:A u nas na forum to i tak panuje zasada co masz zrobic dzis-zrob pojutrze, bedziesz miala dwa dni wolnego.

dla mnie po prostu bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

17 cze 2007, 19:24

Wymiotował dwa razy wydawało mi sie ze wszystko co zjadł, mam nadzieje ze wiecej nam sie to nie przydarzy.
asiula.k11Ja też mam rodzine na wsi ale jakos sie wybieram i wybrac nie moge :-)
Ale ze mnie matka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wczoraj był 16 i Cyprianek 2 miesiace skończył a ja zapomniałam :ico_placzek: Ale to przez to ze jestem po porodzie strasznie nierozgarnieta :ico_zly:

[ Dodano: 2007-06-17, 19:32 ]
Pochwale sie nowymi zdjeciami :ico_haha_01:
Jestem wesoły :-D
Obrazek

Obrazek

Lubie usypiac u mamy
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość